AD

معرفی بازی موبایل Ronin: The Last Samurai

https://uploadb.me/t25d52nuij3o/معرفی بازی ronin last samoraie.mp4.html
0 423

اگر به دنبال یک بازی روگ لایت در سبک اکشن و نقش‌آفرینی هستید بدون شک بازی موبایل Ronin: The Last Samurai می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای شما باشد. این بازی می‌تواند شما را به‌راحتی به چالش کشیده و ساعت‌های متوالی شما را سرگرم کند.

تنها کاری که باید بکنید این است که این گیم را روی گوشی اندرویدی یا IOS خود نصب‌کرده و از آن لذت ببرید. اما ما اینجا هستیم که به شما بگوییم آیا این بازی واقعاً ارزش تجربه دارد یا اصلاً درباره چه چیزی است و چه چیزی را نقل می‌کند. در ادامه با بررسی بازی Ronin: The Last Samurai با ما همراه باشید.

بازی Ronin: The Last Samurai / بازی موبایل Ronin: The Last Samurai

داستان بازی Ronin: The Last Samurai

جدیدترین ساخته کمپانی Dreamotion قصد دارد که ما را یک سری به ژاپن ببرد. قرار است که ما در فرهنگ قدیمی و غنی ژاپن غرق شویم و اطلاعات جالبی را به دست آوریم. برخی از افراد معتقد هستند که بهترین بخش تاریخ ژاپن به دوران سامورایی‌ها بازمی‌گردد. بد نیست که ما هم سفری به آن دوران داشته باشیم.

بازی Ronin: The Last Samurai زندگی یک سامورایی جوان را روایت می‌کند. در واقع در طول بازی شما به‌جای این سامورایی جوان ایفای نقش می‌کنید. شما باید آن را کنترل کنید تا سرانجام در نهایت به هدفی که دلش می‌خواهد برسد. پس بهتر است او را در این راه تنها نگذارید.

این سامورایی جوان ما یک شخص کاملاً زخم‌خورده است. کسی که به دنبال گرفتن انتقام از افرادی است که خیلی اطلاعاتی درباره آن‌ها نمی‌دانیم. تنها چیزی که درباره آن‌ها وجود دارد این است که آن‌ها آدم بدهای داستان هستند و ما طرف خوب ماجرا را گرفته‌ایم و می‌خواهیم آن‌ها را نابود کنیم.

دشمنان به روستای این سامورایی حمله می‌کنند و تمامی افراد روستا را به قتل می‌رسانند. لازم است بدانید که این سامورایی استاد نیز بوده و کاملاً به هنرهای رزمی و استفاده از انواع سلاح‌های سرد مسلح است. حتی شاگردان استاد نیز نتوانسته‌اند در برابر دشمنان مقابله‌کننده و همه آن‌ها کشته می‌شوند.

بازی از آنجایی آغاز می‌شود که شما در غالب این سامورایی به هوش می‌آیید و می‌بینید تنها شخصی که زنده مانده است خود شما هستید. هیچ‌کسی در روستا زنده نمانده است. شما در میان هزاران افرادی قرار گرفته‌اید که همه طرز عجیبی کشته شده‌اند و شما کاری از پیش نبرده‌اید.

حال شما نه خانه‌ای دارید و نه روستایی؛ یک فرد تنها که در خشم درونی خود غرق شده و به چیزی جز انتقام گرفتن فکر نمی‌کند. همیشه ما یاد گرفتیم لذتی که در بخشش هست در هیچ انتقامی نیست. اگر می‌خواهید این بازی را به اتمام برسانید بهتر است آموزه‌های قبلی خود را فراموش کنید و به این سامورایی جوان در گرفتن انتقام کمک نمایید.

همچنین بخوانید: معرفی بازی Shadow Fight 3

گیم‌پلی بازی Ronin: The Last Samurai

بازی Ronin: The Last Samurai یکی از گیم‌های سخت پلتفرم موبایل محسوب می‌شود. اگر می‌خواهید که در این گیم موفق باشید باید کلی تلاش و تمرین داشته باشید. تنها با تلاش و تمرین است که می‌توانید روی سیستم مبارزه‌ای بازی Ronin: The Last Samurai مسلط شوید.

در این راه سلاح‌های سرد مختلفی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. از شمشیر گرفته تا نیزه یا خنجر همه در اختیار شما است. البته که نباید از مسائل مختلف دیگر همچون زره‌ها غافل شد و بهتر است به آن‌ها نیز توجه کنید. کلی زره و سلاح درون فروشگاه بازی قرار گرفته که انتظار شما را می‌کشند.

داستان ما از آنجایی سخت می‌شود که شما حق مردن را در این بازی ندارید. درصورتی‌که جان شما به اتمام برسد و در اصطلاح گیم اور شوید همه چیز به اتمام می‌رسد و قرار نیست کسی فرصتی دوباره به شما بدهد. به همین دلیل مجبور هستید دوباره بازی را از مرحله اول آغاز نمایید.

البته در این راه سازنده بازی نامردی نکرده است. درصورتی‌که گیم اور شوید آپدیت‌هایی که انجام دادید به قوت خود باقی هستند. در واقع این آپدیت‌ها دائمی بوده و به‌هیچ‌وجه از بین نخواهند رفت. پس بهتر است اولویت‌هایی برای خود داشته باشید تا بتوانید راحت‌تر بازی را ادامه دهید.

این یک چالش بزرگ است که آیا شما می‌توانید بدون اینکه بمیرید بازی را به اتمام برسانید یا خیر؟ درهرصورت چاره‌ای جز این ندارید. وگرنه این بازی نیز می‌تواند به کلکسیون بازی‌هایی که هیچ‌وقت نتوانستید آن‌ها را تمام کنید اضافه می‌شود و این برای یک گیمر اصلاً خوب نیست.

همه چیز با دکمه‌ها کنترل می‌شود. پس در هنگام حمله باید روی همه آن‌ها تسلط داشته باشید. همچنین سازنده بازی قدرت‌های ویژه‌ای نیز در اختیار شما قرار داده که در مواقع اضطراری از آن استفاده کنید. هر چند مرحله یک‌بار نیز سروکله باس‌فایت‌های بازی پیدا می‌شود تا شما را نابود کنند.

بازی Ronin: The Last Samurai / بازی موبایل Ronin: The Last Samuraiگرافیک بازی

گرافیک بازی خوب و قابل‌قبول است. بازی‌های پلتفرم موبایل در زمینه گرافیک پیشرفت‌های چشمگیری داشته‌اند و در برخی مواقع با بازی‌های کنسولی رقابت می‌کنند. البته که این بازی قابلیت رقابت ندارد؛ ولی در ژانر خود خوب و قابل‌قبول بوده و می‌تواند شما را راضی نگه دارد.

دوربین روایت گر بازی از بغل است. به همین دلیل شما می‌توانید اشراف کامل به‌دور و اطراف خود داشته باشید. یکی از مکانیزم‌های مهم در بازی Ronin: The Last Samurai این است که بتوانید در بهترین موقع جاخالی دهید. موقعیت درست دوربین باعث شده تا شما بتوانید به‌راحتی دشمنان را زیر نظر گرفته و جاخالی دهید.

همان‌طور که دیدید داستان بازی روایتگر غم و اندوه است. مرد جوانی که همه اعضای روستا و شاگردانش به طرز فجیعی کشته شده‌اند و حال او فردی تنها است که تنها به فکر انتقام است و چیزی روح او را جز انتقام آرام نمی‌کند. همین موضوع در گرافیک بازی نیز کاملاً به چشم می‌خورد.

سازنده سعی کرده برای محیط بازی از رنگ‌های سرد و بی‌روح استفاده کند. یک محیط برفی و سرد که در برخی مواقع کولاک برف نیز به‌راحتی قابل رویت است. همین موضوع باعث شده است تا پلیرها به‌راحتی با دیدن گرافیک بازی به داستان بازی نیز پی ببرند.

این موضوع واقعاً مهم است. زیرا گرافیک بازی سبب می‌شود تا بیشتر در جریان بازی قرار بگیریم. همین موضوع باعث می‌شود که به‌راحتی بازی را حس کنیم و همیشه حس تازگی برای ما داشته باشد. در برخی موارد حتی ممکن است که حس خشم درون شما نیز فوران کند و به چیزی جز انتقام فکر نکنید.

به‌طورکلی گرافیک بازی حالتی کارتون وار دارد. انگار شخصیت‌های درون بازی با دست نقاشی شده باشند و حس جذاب و قشنگی است. شخصیت‌های دیگر بازی که دشمنان را تشکیل می‌دهند نیز به‌خوبی طراحی شده‌اند و همچنین تنوع بسیار خوبی دارند.

بازی Ronin: The Last Samurai / بازی موبایل Ronin: The Last Samuraiموسیقی بازی

اگر شما از آن دسته گیمرهایی هستید که همیشه بازی‌های خود را با صدای بسته به پایان می‌رسانید پیشنهاد می‌کنیم که این عادت خود را ترک نمایید. همیشه یکی از مهم‌ترین بخش‌های یک بازی را موسیقی متن آن تشکیل می‌دهد و برای تجربه بهتر بازی بهتر است با صدا بازی نمایید.

بازی Ronin: The Last Samurai در بخش موسیقی نیز عملکرد خوب و قابل‌قبولی داشته است. سازنده از موسیقی‌هایی استفاده کرده که با محیط و داستان بازی نهایت هم‌خوانی را دارد. همین موضوع باعث می‌شود تا شما بهتر در جریان بازی قرار بگیرید.

ازآنجایی‌که این گیم یک بازی درباره تاریخ کشور ژاپن است سازنده نیز از موسیقی‌های ژاپنی استفاده کرده است. همین موضوع نیز باعث جذابیت چندبرابر بازی شده است. این گونه شما با موسیقی‌های ژاپنی نیز آشنا می‌شوید. در ضمن این موسیقی‌ها با محیط بازی نیز سازگاری دارند.

نکته جالبی درباره موسیقی‌های استفاده شده در این بازی وجود دارد. سازنده دست‌بردار نیست و علاوه بر گرافیک بازی قصد دارد غم و اندوه داستان را با استفاده از موسیقی نیز به خورد شما بدهد. به همین دلیل تمامی موسیقی‌های به‌کاررفته در این بازی غمناک هستند.

شخصیت‌های موجود در بازی

به‌طورکلی در این بازی شخصیت‌های قابل‌توجه زیادی وجود ندارد. تنها شخصیتی که در این بازی دیده می‌شود و به آن پرداخته می‌شود همان مرد جوان سامورایی است که شما کنترل آن را به دست گرفته‌اید. در غیر این صورت شخصیت دیگری در بازی دیده نمی‌شود.

به‌طورکلی دشمنان درون بازی نیز یک شخصیت به‌حساب می‌آیند. به تک‌تک دشمنان این بازی به‌صورت پیش‌فرض پرداخته نشده و همه آن‌ها از یک منظر دیده می‌شوند. تنها چیزی که می‌دانید این است که باید آن‌ها را نابود کنید. دشمنان نیز به دو قسمت باس‌فایت‌ها و دشمنان عادی تقسیم‌بندی می‌شوند.

بازی Ronin: The Last Samurai / بازی موبایل Ronin: The Last Samuraiنکات موردنیاز برای نصب بازی Ronin: The Last Samurai

لازم به ذکر است که این بازی حداقل‌هایی دارد و نمی‌توان روی همه گوشی‌ها آن را نصب نمود. برای مثال برای اینکه بتوانید این گیم را نصب نمایید باید گوشی شما حداقل از نسخه 5 اندروید پشتیبانی نماید. در غیر این صورت بازی روی گوشی شما نصب نخواهد شد.

برای این بازی هیچ فایل دیتای اضافی طراحی نشده است. برای نصب بازی تنها کافی است که آخرین نصب اپلیکیشن بازی را به‌صورت مستقیم از وب‌سایت‌های معتبر یا اپ‌استورهای معتبر دانلود نمایید. پس از نصب برنامه فایل دیتا به‌خودی‌خود منتقل خواهد شد.

لازم به ذکر است که بازی Ronin: The Last Samurai یک گیم آنلاین محسوب می‌شود. به همین دلیل برای تجربه آن نیاز است که به اینترنت آزاد بین‌الملل دسترسی داشته باشید. درصورتی‌که اینترنت موبایل شما خاموش باشد امکان تجربه بازی را نخواهید داشت.

در حال حاضر هیچ فایل مودی برای این بازی وجود ندارد. به همین دلیل بهتر است خیلی به دنبال تقلب در این بازی نگردید. همچنین لازم به ذکر است شما باید برای نصب این بازی حداقل 500 مگابایت فضای ذخیره‌سازی داشته باشید تا بازی به‌راحتی نصب گردد.

جمع‌بندی

در نهایت با بررسی بازی Ronin: The Last Samurai همراه شما بودیم. اگر شما جزو آن دسته از افراد هستید که از سامورایی‌ها لذت می‌برید می‌توانید به لطف این گیم سامورایی بودن را تجربه کنید. همچنین این بازی بسیار سخت و چالش‌برانگیز است؛

اگر به دنبال یک گیم هستید که ذهن شما را به چالش بکشد بازی Ronin: The Last Samurai می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد تا وقت‌های خالی خود را با آن پر کنید. نظر شما چیست؟ آیا تابه‌حال موفق شده‌اید این گیم را تجربه نمایید؟ خوشحال می‌شویم تجربیات خود را در قسمت کامنت‌ها با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

لینک نسخه اندروید بازی موبایل Ronin: The Last Samurai
لینک نسخه ios بازی موبایل Ronin: The Last Samurai

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.