AD

بازی The Case Of The Golden Idol هفته آینده در سوییچ عرضه می‌شود!

بازی The Case Of The Golden Idol هفته آینده در سوییچ عرضه می‌شود!
0 87

بازی The Case Of The Golden Idol

در اواخر سال گذشته، بسیاری از ما کلاه کارآگاهی خود را بر سر گذاشتیم و در بازی The Case of the Golden Idol به دنبال حل یک سری قتل‌های وحشتناک در انگلستان در قرن هجدهم بودیم. در آن زمان، بسیاری از بازیکنان اصرار داشتند که این بازی راه خود را به سوییچ باز کند، اکنون خواسته آنها برآورده شده است! Playstack و Color Gray Games امروز اعلام کردند که The Case of the Golden Idol به سوییچ می‌رود. این بازی هفته آینده در 25 می منتشر خواهد شد.

اگر نتوانستید در سال گذشته وارد تحقیقات شوید، بیایید توضیح بدهیم که این بازی در مورد چیست. The Case of the Golden Idol یک بازی معمای قتل مبتنی بر متن است که در آن شما وظیفه دارید پرونده تعدادی از جنایات وحشتناک در قرن 18 انگلستان را کشف کنید. این موارد به عنوان یک عکس فوری برای شما ارائه می‌شوند تا قبل از استنباط مظنون، انگیزه و وقایع را بررسی کنید. سپس تمام این اطلاعات در دفترچه یادداشت تعاملی شما انباشته می‌شوند، این همان جایی است که در نهایت سعی می‌کنید معماها را در آن حل کنید.

یک معمای اصلی بزرگ در این بازی وجود دارد که در 11 مورد دیده می‌شود، سوییچ همچنین قرار است DLC بازی را با نام The Spider of Lanka از اوایل سال جاری دریافت کند، بنابراین، ما از آن زمان برای حل پرورنده‌های قتل آماده خواهیم بود.

بازی The Case of the Golden Idol یک بازی کارآگاهی روایی است که در انگلستان قرن هجدهمی اتفاق می‌افتد، در این بازی، بازیکنان باید درمورد ۱۱ مرگ عجیب و وحشتناک در طول چهل سال تحقیق کنند. در طول این بازی، چیزی وحشتناک این تراژدی‌ها را به هم متصل می‌کند و راز وسیع‌تری ایجاد می‌شود که بازیکنان باید آنها کشف کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.