AD

توسعه‌دهنده آنلاین Lord of the Rings به طرفداران اطمینان می‌دهد: MMO از بین نمی‌رود!

توسعه‌دهنده آنلاین Lord of the Rings به طرفداران اطمینان می‌دهد: MMO از بین نمی‌رود!
0 92

Lord of the Rings

Standing Stone، توسعه‌دهنده آنلاین Lord of the Rings، همراه با Middle-Earth Enterprises دارنده حقوق Lord of the Rings، بیانیه‌ای را در انجمن بازی منتشر کرده است. این بیانیه به طرفداران اطمینان می‌دهد که MMO این بازی”هیچ جا نمی‌رود”. صرف نظر از اطلاعیه اخیر آمازون، اگر آن را از دست دادید اوایل این هفته Amazon Games چنین فاش کرده که در حال توسعه یک بازی MMO جدید Lord of the Rings است.

در این بیانیه، این دو شرکت نوشتند: «طی چند روز گذشته، تعدادی یادداشت از اعضای جامعه هیجان‌زده و نگران درمورد MMO جدیدی که از بازی‌های آمازون به Tolkien-verse آمده است، دریافت کرده‌ایم. این بیانیه ادامه می‌دهد: “برخی از مردم پرسیده‌اند که این برای LOTRO چه معنایی دارد. ما می‌خواستیم به همه افراد جامعه یک به‌روزرسانی اعلام کنیم، از این طریق به همه شما اطمینان می‌دهیم که LOTRO از بین نمی‌رود!”

“ما هم مانند شما، و شرکای ما در Middle-earth Enterprises از طرفداران بزرگ LOTRO هستیم. آن محبوب، شانزده ساله و همیشه سبز است.” این بیانیه اینگونه به پایان می‌رسد: “LOTRO مانند Entsها، الف‌ها و کوتوله‌های با عمر طولانی است؛ و ما انسان‌های فانی صرفا مباشران LOTRO و جامعه آن هستیم. تمام نیت Standing Stone رشد و حمایت از این جامعه است. این جاده تا همیشه ادامه دارد… “

پس از اعلام آمازون، کریستوف هارتمن (Christoph Hartmann)، نایب رئیس بازی‌های آمازون، نگرانی‌های مربوط به داشتن دو MMO ارباب حلقه‌ها را مطرح کرد و توضیح داد که در این دو بازی «جهان‌ها از هم جدا خواهند بود». هارتمن همچنین به طرفداران توضیح داد که این دو بازی می‌توانند «همزیستی» داشته باشند زیرا «صنعت را به پیش می‌برند» و هر دو عنوان از نظر فناوری بسیار متفاوت خواهند بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.