AD

چه چیزهایی در تلگرام ممنوع است؟

چه چیزهایی در تلگرام ممنوع است؟
0 4,414

اگر این سوال را دارید که چه چیزهایی در تلگرام ممنوع است؟ باید بگوییم طبق شرایط سرویس پیام رسان تلگرام، فعالیت‌های زیر که ما در ایموجو تعدادی از آنها را معرفی کرده‌ایم در این پلتفرم ممنوع است.

انتشار محتوای غیر قانونی در تلگرام: شما نباید از تلگرام برای توزیع یا تبلیغ محتوای غیر قانونی مانند موارد زیر استفاده کنید:

 • فیلم یا تصاویر آزار و اذیت جنسی: تلگرام انتشار تصاویر غیر قانونی و مستهجن مربوط به آزار کودکان یا هر مطلب دیگری را که باعث سوء استفاده از کودکان و انسان‌های دیگر می‌شود را ممنوع کرده است.
 • خشونت: تلگرام انتشار محتوای تحریک کننده خشونت یا ترویج اعمال خشونت آمیز را ممنوع کرده است.
 • تروریسم: تلگرام انتشار محتوایی که از تروریسم حمایت می‌کند یا این کار را ترویج می‌کند ممنون کرده است.

هرزنامه و کلاهبرداری: شما نباید از تلگرام برای ارسال پیام‌های ناخواسته یا شرکت در فعالیت‌های کلاهبرداری که شامل موارد زیر است استفاده کنید:

 • ارسال پیام های اسپم: تلگرام ارسال پیام های ناخواسته به گروه‌های بزرگ و کوچک از کاربران بصورت خودکار یا ارسال پیام توسط ربات‌ها را ممنوع کرده است.
 • کلاهبرداری فیشینگ: تلگرام استفاده از این پیام‌رسان برای فریب دادن کاربران جهت افشای اطلاعات شخصی مانند اطلاعات مالی یا کلیک بر روی لینک‌های مخرب را ممنوع کرده است.
 • اکانت های جعلی: تلگرام ایجاد حساب‌های جعلی یا جعل هویت کاربران دیگر را ممنوع کرده است. البته یکی از قابلیت‌های تلگرام پرمیوم تیک آبی است که با استفاده از آن دیگر هیچ شخصی نمی‌تواند نام کاربری مشابه شما داشته باشد. شما می‌توانید همین الان با خرید اشتراک پرمیوم تلگرام از سایت ایران موجو از امکانات فوق العاده این پیام رسان از جمله تیک آبی بهره مند شوید.

سوء استفاده از ویژگی‌های تلگرام: هیچ شخص حقیقی و حقوقی این اجازه را ندارد از ویژگی‌های تلگرام به گونه‌ای استفاده کند که باعث آسیب به دیگران یا مختل کردن عملکرد این پلتفرم شود. که شامل:

 • ایجاد ربات‌هایی که خط مشی های تلگرام را نقض می‌کنند: تلگرام ایجاد ربات‌هایی را که درگیر هرزنامه‌ها، توزیع محتوای غیر قانونی یا آزار و اذیت یا سوء استفاده از کاربران می‌شود را ممنوع می‌کند.
 • بارگذاری بیش از حد سرورهای تلگرام: تلگرام استفاده از ویژگی‌های تلگرام در صورتی که با بارگذاری بیش از حد باعث مختل شدن عملکرد این پلتفرم شود را ممنوع می‌کند.

نقض قوانین حریم خصوصی: کاربران تلگرام نباید برای جمع آوری یا استفاده از اطلاعات شخصی حریم خصوصی کاربران را نقض کنند. این شامل:

 • جمع آوری اطلاعات شخصی بدون رضایت: تلگرام جمع آوری اطلاعات شخصی سایر کاربران را بدون رضایت آنها ممنوع می‌داند.
 • استفاده از اطلاعات شخصی برای مقاصد غیر مجاز: تلگرام استفاده از اطلاعات شخصی را برای مقاصدی غیر از مواردی که برای آنها جمع آوری شده است ممنوع می‌کند.

تبلیغ فعالیت های غیر قانونی: هیچ کاربری حق تبلیغ یا تشویق جهت فعالیت های غیر قانونی را ندارد. این شامل:

 • فروش یا توزیع داروهای غیر قانونی: تلگرام تبلیغ یا تسهیل فروش یا توزیع دارو و مواد مخدر را ممنون کرده است.
 • ترویج یا تشویق به خشونت: تلگرام ترویج یا تشویق به خشونت یا ترویج اعمال خشونت آمیز را ممنوع کرده است.

پیام رسان تلگرام این محدودیت ها را جدی می گیرد و در صورت نقض شرایط این سرویس، ممکن است حساب شما را قطع کند. اگر مشاهده کردید فردی این قوانین را نقض می کند می توانید با استفاده از دکمه “گزارش” در اپلیکیشن، موضوعات مختلف را به تلگرام گزارش دهید.

همچنین اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری در مورد قابلیت‌های نسخه پرمیوم تلگرام داشته باشید می‌توانید مطلب تلگرام پرمیوم و نحوه خرید اشتراک تلگرام پریمیوم را مطالعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.