AD

تاریخ انتشار بازی Dragon’s Dogma 2 لو رفت

تاریخ انتشار بازی Dragon's Dogma 2 لو رفت
0 206

طبق صفحه رتبه بندی سنی بازی در وب سایتPEGI بازی Dragon’s Dogma 2 در تاریخ 22 مارس 2024 عرضه می‌شود که فقط چند ماه دیگر به این تاریخ باقی مانده است.

این کشف توسط کاربر ResetEra –R انجام شد که لینکی به صفحه PEGI با تاریخ انتشار ذکر شده به اشتراک گذاشت. طبق گفته این سایت، این بازی در همان روز برای PC، ایکس باکس و پلی استیشن عرضه خواهد شد و مانند نسخه اصلی، برای بازیکنان 18 و بالاتر رتبه بندی شده است.

با وجود اینکه این موضوع به طور رسمی توسط Capcom تأیید نشده است، اما با اخبار اخیر این بازی مطابقت دارد. همانطور که قبلا ذکر شدCapcom در 28 نوامبر یک نمایش 15 دقیقه‌ای برای Dragon’s Dogma 2 برگزار کرد، بنابراین منطقی است که استودیو از قبل تاریخ انتشار را در نظر داشته باشد. همچنین The Game Awards در اوایل دسامبر است که به Capcom یک پلتفرم دیگر برای اشتراک‌گذاری تاریخ انتشار می‌دهد. بنابراین، حتی اگر 22 مارس 2024 تاریخ دقیق انتشار بازی نباشد، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که به زودی تاریخ انتشار یا پنجره‌ای در رابطه با این بازی با ما به اشتراک گذاشته می شود.

12 سال از انتشار اولین بازی در سال 2012 می‌گذرد که در ابتدا بر روی PS3 و Xbox 360 عرضه شد. دنباله آن در سال 2022 اعلام شد، بنابراین Capcom مدتی است که طرفداران را منتظر گذاشته است. با در نظر گرفتن این موضوع، بازیکنان بسیاری امیدوارند که تاریخ مارس برای انتشار این بازی واقعی باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.