AD

به‌روزرسانی Omniheroes با عنوان S0 Ashen Phantom در دسترس است

به‌روزرسانی Omniheroes با عنوان S0 Ashen Phantom در دسترس است
0 220

چه چیزی در سراسر Eternal Gate نهفته است، و مادلین و آریانا چه کسانی هستند؟ آیا آنچه را که برای زنده ماندن در Chaotic Space نیاز است دارید و می‌توانید قدرت خود را در Rift Odyssey اثبات کنید؟ اینها تنها بخشی از کارهایی هستند که می‌توانید در آخرین به‌روزرسانی Omniheroes با نام«Ashen Phantom»  به انجام برسانید.

Tome of Itheron را کشف کنید

فصل Ashen Phantom از شما دعوت می‌کند تا معماهای عبور از Eternal Gate را کشف کنید و به مدت 8 هفته، می‌توانید قلمرو جدید را کشف کنید و درباره آثار گمشده آن بیشتر بدانید. شمشیر خود را به عنوان Omniguardian بردارید و با Valkyries خود سفر کنید تا اسرار باستانی را کشف کنید و حتی ممکن است در طول راه با قهرمانان جدیدی روبرو شوید.

مادلین (Madeline) و آریانا (Ariana) دو قهرمان جدید هستند که در یک رابطه عشق و نفرت قفل شده‌اند. شما می‌توانید در حین بازیابی آثار افسانه‌ای در این خط داستانی جدید، آنها را به تیم خود جذب کنید.

در Chaotic Space و Rift Odyssey زنده بمانید

آخرین به‌روز‌رسانی یک روگ -لایک کاملاً جدید به نام Chaotic Space اضافه می کند که در آن می‌توانید مهارت‌های خود را در 3 نقشه با سطوح دشواری مختلف آزمایش کنید. همانطور که مسیر خود را به سمت خط پایان پیش می‌برید، باید بهترین هم‌افزایی را در ترکیب خود و در حین جمع‌آوری marks و artifacts در طول مسیر، استراتژی‌سازی کنید. اینها باف های ارزشمندی را در مبارزه ارائه می‌کنند و هر run جدید را با boon های مفید در نبرد تقویت می‌کنند.

در همین حال، محتوای جدید Rift Odyssey توانایی رزمی شما را نیز مورد آزمایش قرار خواهد داد. همانطور که ماموریت های اصلی (Main Quests) را انجام می‌دهید و Eternal Mark ها را جمع آوری می‌کنید، می توانید قفل rituals را باز کنید و قدرت تیم خود را به چالش بکشید.

play-sharp-fill
توانایی‌های خود را با Eternal Ritual تقویت کنید

این سیستم انحصاری پیشروی فصلی از Eternal Marks که از Chaotic Space به دست می‌آورید برای باز کردن توانایی‌های Ritual استفاده می‌کند. این به شما امکان می‌دهد از افکت های ویژه در طول نبردها بسته به موقعیت قهرمانان خود بهره ببرید.

همچنین می‌توانید task های مختلفی را اجرا کنید تا سطح Eternal خود را تا سطح 200 افزایش دهید. همانطور که سطح ابدی خود را افزایش می‌دهید، همچنین می‌توانید از پیشرفت‌های ویژه در ویژگی‌های خود لذت ببرید و جوایز درون بازی را دریافت کنید.

بر Foggy Colosseum مسلط شوید

به عنوان تست نهایی قدرت واقعی خود، می‌توانید World Boss ها را به چالش بکشید و قدرت خود را در Foggy Colosseum به رخ بکشید. شجاع ترین مبارزانی که به 128 نقطه برتر در سختی Nightmare برسند، شایسته حضور در رقابت خواهند بود.

برای به چالش کشیدن خود با این ویژگی‌ها می‌توانید Omniheroes را هم اکنون در اپ استور iOS و در فروشگاه Google Play دانلود کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.