AD

گیم پلی نسخه موبایل Dark and Darker

گیم پلی نسخه موبایل Dark and Darker
0 276

نسخه موبایل Dark and Darker قبل از انتشار در سال آینده یک دموی کامل از گیم پلی را دریافت می کند

پورت موبایلی Dark and Darker پس از اینکه چند ماه پیش در ماه آگوست معرفی شد، به طور کامل در رویداد بازی G-STAR کره جنوبی به نمایش گذاشته شد. این نسخه ی نمایشی جدید نشان می دهد که گیمرها دقیقاً چه انتظاراتی  می توانند از پورت موبایلی داشته باشند و به نظر بسیار شبیه به همتای PC خود است.

Dark and Darker، یک ترکیب بتل رویال با شوتر اکسترکشن است که اخیراً منتشر شده است و در بین طرفداران هر دو ژانر بسیار محبوب بوده است. شما یکی از پنج کلاس را انتخاب می کنید، سپس خود را به سیاه چال تاریک پر از دشمنانی از هر دو نوع PvP و PvE می اندازید.

از آن مکان، راه خود را به سمت مرکز سیاه‌چال می‌برید، جایی که باید از آنجا فرار کنید، زیرا این مکان به آرامی در یک ابر سمی غرق می‌شود و با گذشت زمان و بزرگ‌تر شدن فضای سمی، آسیب‌های بیشتری وارد می‌کند. فراتر از زنده ماندن، هدف دیگر شما جمع آوری غنیمت از دشمنان و ارتقاء شخصیت خود است که به شما امکان می دهد در run بعدی خود بهتر عمل کنید.

در حالی که این ترکیب از ژانرها جالب است، اما با توجه به اینکه هر دو ژانر چقدر اشباع شده اند، نتیجه جدیدی به دست نخواهد آمد. چیزی که Dark and Darker را به‌طور بالقوه جذاب‌تر از تعداد زیادی از بازی‌های بتل رویال می‌کند، فضای فانتزی قرون وسطایی است که برخلاف نبردهای معمولی آینده‌نگر یا مدرن است که اغلب دیده می‌شوند. اینجا خبری از تک تیرانداز و تفنگ ساچمه ای نیست، فقط شمشیر و جادو وجود دارد.

ما هنوز تاریخ دقیق و مشخصی برای انتشار Dark and Darker Mobile نداریم، اما می دانیم که در سال 2024 می توانیم آن را روی دستگاه های تلفن همراه خود بازی کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.