AD

با وجود 20 سال مرگ، Warhammer Online میزبان یک رویداد زنده در یک سرور خصوصی خواهد بود!

Warhammer Online میزبان یک رویداد زنده
0 93

Warhammer Online

در Empire، مردم اولین روز تابستان را با تعطیلات اختصاص داده شده به زیگمار (Sigmar) جشن می‌گیرند. اعتقادها بر این است که در آن روز، این شخص به خدایی صعود کرده است. سیگمارتاگ یک روز استراحت محسوب می‌شود، به این صورت که در آن داستان‌هایی که براساس دلاوری‌های سیگمار و خوردن «سوسیس‌های سیگمار» هستند بازگویی می‌شوند. این داستان‌ها در هر استان نسخه مخصوص به خود را دارند. در سرور خصوصی Return of Reckoning که توسط طرفداران اداره می‌شود، زمان جنگ است.

یکی از چیزهایی که بازیکنان پس از بسته شدن Warhammer Online: Age of Reckoning پس از تنها پنج سال زندگی، درمورد آن نگران بودند، درگیری‌های Open Realm در مقابل قلمرو بود، که Mythic Entertainment از سیستمی که برای Dark Age of Camelot ایجاد کرده بود، اقتباس کرده بود. بازیکنان با ورود به هر یک از مناطق نقشه بیضی شکل که با نام مستعار دریاچه‌ شناخته می‌شدند، درواقع به یک جنگ دائمی می‌پیوستند. شخصیت‌های بازیکنان سطح پایین‌تر به‌طور موقت قابل تقویت بودند تا به آن‌ها در رقابت کمک کنند، در حالی که آن‌هایی که برای هر دریاچه‌ سطح بالایی داشتند، به عنوان مجازات به مرغ تبدیل می‌شدند.

رویداد Sigmartag Return of Reckoning که تا 30 می ادامه دارد، در Realm vs Realm اتفاق می‌افتد. هر زمان که بازیکن حریف را بکشید، یک Skull of Fallen Foe به دست می‌آورید، که می‌توانید آن را در محراب‌های پایتخت هر گروه تحویل دهید تا شهرت شخصی شما افزایش یابد. وقتی طرف شما به اندازه کافی جمجمه جمع‌آوری ‌کند، شهرت گسترده‌ای به دست می‌آورد . میزان این شهرت از 10 درصد برای 100 جمجمه شروع می‌شود و تا 50 درصد برای 5000 جمجمه افزایش می‌یابد.

هر 1000 جمجمه جمع‌آوری‌شده یک یادگار در قلعه Reikwald for Order یا The Maw for Destruction ایجاد می‌کند که می‌توان آن‌ها را برداشت و به مکان دشمن برد تا شهرت انباشته‌50 درصدی کسب کند. پیگیری آثار دشمن همچنین باعث افزایش شهرت 25 درصدی شما می‌شود. توجه داشته باشید که حرم‌ها سه نقشه جدا از هم هستند، درنتیجه، این کار آسانی نخواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.