AD

به‌روزرسانی Pokemon Home برای Scarlet و Violet کمی دیرتر از زمان اعلام شده ارائه خواهد شد!

به‌روزرسانی Pokemon Home برای Scarlet و Violet کمی دیرتر از زمان اعلام شده ارائه خواهد شد
0 109

به‌روزرسانی Pokemon Home

به‌روزرسانی Pokemon Home که در آن از Scarlet و Violet پشتیبانی می‌شود، ظاهرا زودتر از موعد مشخص شده است. به عبارت دیگر، تاریخ انتشار 24 می برای این بازی دقیق نیست.
توییتی از توییتر رسمی پوکمون منتشر شده است با این مضمون که: ” ما قبلا به اشتباه پست کردیم که Pokémon HOME نسخه 3.0.0 در تاریخ 23/24 مه راه‌اندازی می‌شود. با این حال، تاریخ انتشار واقعی هنوز اعلام نشده است. اگرچه 3.0.0 به زودی ارائه خواهد شد، بنابراین لطفا برای اطلاعات بیشتر صفحات ما را دنبال کنید!”
این به‌روزرسانی از آنجایی اهمیت دارد که شرایطی فراهم می‌کند تا Pokemon Home با Pokemon Scarlet و Violet مرتبط شود. این بدان معنی است که شما می‌توانید تمام پوکمون‌های خود را از Scarlet و Violet و به عناوین دیگر منتقل کنید.
پاسخ‌های کاربران به توییت بالا تقریبا به اتفاق خوشحال‌کننده هستند، کاربران با گیف‌های متنوع از The Muppets گرفته تا Sister Act 2: Back in the Habit که به مبارزه می‌پیوندند، به این متن از پوکمون پاسخ داده‌اند. مردم واقعا دوست دارند پوکمون خود را از یک بازی به بازی دیگر منتقل کنند. چه کسی فکرش را می‌کرد؟
همچنین اگر نسخه موبایل Pokemon Home را با Scarlet و Violet پیوند دهید، Sprigatito، Fuecoco، و Quaxly رایگان با توانایی‌های پنهان را به‌عنوان هدیه اسرارآمیز دریافت خواهید کرد. اگر با جدیدترین جفت بازی‌های پوکمون کاملا ناآشنا هستید، باید بدانید که این سه، موجودات آغازینی هستند که می‌توانید در ابتدای ماجراجویی از میان آنها انتخاب کنید.گنجاندن Scarlet و Violet برای Pokemon Home به این معنی است که فهرست موجودات جدید Gen 9 به فهرست گسترده‌ای از دیگر موجودات از سراسر سری Pokemon اضافه می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.