AD

آنلاک کردن اسکین اسلحه M416 در پابجی موبایل با چند گام

1 369

بازی پابجی موبایل دارای اسلحه‌های متنوع است که از این رو هر بازیکن می‌تواند با توجه به استراتژی هجومی خود یک اسلحه مناسب انتخاب کند. در بین اسلحه‌های بازی پابجی موبایل اسلحه M416 دیده می‌شود که پرطرفدار و محبوب است. اسکین‌های متفاوتی از این سلاح در بازی قرار گرفته است که به صورت لاک است. بازیکنان می‌توانند با انجام روش‌های متنوع به آنلاک کردن اسکین اسلحه M416 در بازی پابجی موبایل بپردازند.

وجود اسکین‌های مختلف موجود در بازی پابجی موبایل برای سلاح‌های مختلف باعث ایجاد تنوع و شخصی سازی های منحصر به فرد می‌شود. اگر از جمله بازیکنان بازی پابجی موبایل هستید و می‌خواهید از اسکین های متنوع اسلحه M416 بهره‌مند شوید بهتر است تا انتهای این مقاله آموزشی از سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه ما باشید.

علت محبوبیت اسلحه M416 چیست؟

یکی از قابلیت‌های اسلحه فوق، حمل آسان و کنترل راحت سلاح است. بسیاری از بازیکنان پابجی موبایل به دلیل استفاده آسان و راحت از اسلحه M416 طرفدار این اسلحه کاربردی هستند. سلاح فوق به دلیل این که در حالت‌های مختلف قابل استفاده است مورد توجه بسیاری از بازیکنان حرفه‌ای قرار گرفته است. از سلاح فوق می‌توان در حالت‌های میان برد، دور برد و خفا استفاده کرد.

وجود اسکین‌های مختلف برای اسلحه M416 نیز به عنوان یکی از دلایل محبوبیت این سلاح محسوب می‌شود. آنلاک کردن اسکین اسلحه M416 در بازی پابجی موبایل با روش‌های ساده امکان پذیر است و بازیکنان می‌توانند از این سلاح قدرتمند در نبردهای مختلف استفاده کنند.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: آموزش پیدا کردن Vending Machine در بازی پابجی موبایل

شیوه آنلاک کردن اسکین اسلحه M416 در بازی پابجی موبایل

اگر بازی پابجی موبایل را به صورت حرفه‌ای دنبال می‌کنید قطعاً می‌دانید که پوسته‌ اسلحه‌های محبوب به راحتی در دسترس نیستند و باید برای آنلاک کردن آن‌ها مقداری UC پرداخت کنید. وجود اسکین‌های مختلف برای سلاح M416 باعث شده است تا این اسلحه مورد توجه بسیاری از افراد قرار بگیرد. این کار از طریق سه گام اساسی امکان پذیر است:

گام اول آنلاک کردن اسکین اسلحه M416

در این گام شما باید بتوانید کوپن‌های مختلف را از طریق انجام مأموریت‌های مختلف جمع آوری کنید. باید بدانید که کوپن‌های بازی بدون تاریخ انقضا بوده و می‌توان در موعد مقرر از آن استفاده نمود.

گام دوم آنلاک کردن اسکین اسلحه M416

در گام دوم شما باید قابلیت از بین بردن 500 دشمن مختلف را داشته باشید تا بتوانید از desert Camo استفاده کنید. برای این که بدانید تا به امروز چند نفر از دشمنان را به تنهایی از بین برده‌اید باید به بخش Assault Mistry مراجعه کنید.

گام سوم آنلاک کردن اسکین اسلحه M416

در گام سوم برای آنلاک کردن اسکین اسلحه M416 باید تمام جعبه‌های رایگان دریافتی را باز کنید. بازیکنان حرفه‌ای بازی پابجی موبایل می‌دانند که اسکین‌های رایگان تنها در حالت کلاسیک مود وجود دارد.

شیوه آنلاک کردن اسکین اسلحه M416 در بازی پابجی موبایل

دریافت اسلحه M416 در چه نقاطی امکان پذیر است

زمانی که اسکین منحصر به فرد اسلحه M416 را در اختیار گرفتید می‌توانید از این اسلحه کاربردی در مکان‌های مختلف بازی استفاده کنید. برای این که بتوانید اسلحه فوق را پیدا کنید بهتر است به نقاط گفته شده در زیر سر بزنید:

نقطه  Erangel

شما برای دسترسی به سلاح M416 باید در نقطه Erangel به مدرسه بروید. اگر از کاربران مبتدی بازی پابجی موبایل هستید باید چالش این منطقه را بپذیرید. فرود در این منطقه برای رسیدن به اسلحه M416 می‌تواند خطرآفرین باشد.

نقطه  Pecado

نقطه فوق یکی از مکان‌های حساس در مپ میرامار است که بازیکنان می‌توانند علاوه بر دسترسی به سلاح M416 از منابع بسیار هیجان انگیز این منطقه استفاده کنند. آنلاک کردن اسکین اسلحه M416 و استفاده آن در مپ میرامار می‌تواند بسیار لذت بخش باشد چرا که در این مپ نقاط آزاد زیادی برای نبرد وجود دارد.

نقطه  Hacienda del Patron

مکان فوق به عنوان مرکزی‌ترین نقطه نقشه میرامار است که اگر بدون داشتن یک استراتژی خاص در این منطقه فرود بیایید قطعاً از بین خواهید رفت.

نقطه  Bootcamp

چالش‌های فوق‌العاده زیادی در این نقطه وجود دارد که شما پس از دریافت اسلحه M416 می‌توانید به راحتی به غارت منابع بپردازید.

سخن پایانی

وجود اسلحه‌های مختلف موجود در بازی پابجی موبایل، این تنوع را در بین بازیکنان این بازی فراهم می‌آورد که بتوانند از اسکین‌های مختلف بازی استفاده کنند. بسیاری از اسکین‌های منحصر به فرد به صورت لاک منتشر می‌شود. از بین اسلحه‌های پرکاربرد و محبوب بازی پابجی موبایل می‌توان به M416 اشاره کرد که دارای یک اسکین فوق‌العاده است. آنلاک کردن این اسلحه با انجام مأموریت و چالش‌های مختلف امکان پذیر است.

اگر از بازیکنان حرفه‌ای پابجی موبایل هستید می‌توانید به راحتی با انجام دستورالعمل‌های بالا به اسکین زیبای این اسلحه دسترسی پیدا کنید. برای آموزش و یادگیری دیگر ترفندهای بازی با بخش ترفند بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. شاهان می گوید

    پابجی چه چیزایی عجیب غریبی داره من کلف اف کلنز دارم اونم یکم دنگوفنگ داره ولی پابجی خیلی پیچیده شده ادمو گیج میکنه یا شما خیلی پیچیده توضیح دادید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.