AD

همه چیز درباره مپ میرامار Miramar در آپدیت پابجی موبایل

2 559

یکی از نقشه‌های بازی مپ میرامار است که به دلیل وجود محیط‌های متنوع در آن دارای طرفداران مخصوص به خود است. تغییرات مپ میرامار در آپدیت جدید پابجی موبایل باعث شده است تا بسیاری از طرفداران بازی پابجی موبایل از رقابت در این مپ نهایت لذت را ببرند. تغییرات صورت گرفته در این نقشه باعث افزایش هیجان بازیکنان شده است که می‌توانند با رویکردهای متفاوت به نبرد با یکدیگر بپردازند.

مپ میرامار به عنوان یک مپ بیابانی شناخه می‌شود که برای تک تیراندازها مناسب است. تغییرات صورت گرفته در این نقشه باعث جذابیت بازی شده است. اگر شما از جمله افرادی هستید که به صورت حرفه‌ای بازی پابجی موبایل را بازی می‌کنید و می‌خواهید در مورد تغییرات مپ میرامار در آپدیت جدید پابجی موبایل اطلاعات خود را افزایش دهید بهتر است تا انتهای این مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو همراه ما باشید.

تغییرات ایجاد شده مپ میرامار در آپدیت جدید پابجی موبایل

با توجه به بررسی‌های انجام شده در مپ میرامار که دارای تغییرات گسترده است می‌توان بیان کرد که شش تغییر کلیدی در این نقشه دیده می‌شود که شامل موارد زیر است:

تغییرات ایجاد شده مپ میرامار در آپدیت جدید پابجی موبایل: تغییر آب و هوا

یکی از تغییرات صورت گرفته در مپ میرامار تغییرات آب و هواست که با اضافه شدن آب و هوای طوفانی بازیکنان می‌توانند در یک محیط کاملاً حساس با یکدیگر به رقابت بپردازند. اگر از علاقه‌مندان به آب و هوای گرد و غبار هستید و می‌خواهید در یک محیط هیجان انگیز به رقابت بپردازید می‌توانید از این مپ استفاده کنید.

تغییرات ایجاد شده مپ Miramar در آپدیت جدید پابجی موبایل: اسلحه‌های جدید

تغییرات مپ میرامار در به روز رسانی جدید PUBG Mobile به گونه‌ای است که بازیکنان را ترغیب می‌کند تا با هیجان بیشتر در این نقشه به رقابت بپردازند. یکی از تغییرات محسوس در مپ میرامار وجود اسلحه جدید win94 است که به عنوان سریع‌ترین اسلحه در بازی پابجی شناخته می‌شود. قدرت تخریب این اسلحه بسیار بالا بوده و می‌تواند خسارت‌های زیادی را به دشمنان وارد کند.

تغییرات ایجاد شده مپ میرامار در آپدیت جدید PUBG Mobile: وجود نوشیدنی انرژی زا

اگر در مپ میرامار نیاز به نوشیدنی انرژی زا دارید تا بتوانید انرژی تحلیل رفته خود را به دست بیاورید باید بدانید که در به‌روزرسانی اخیر، ماشین‌های طلایی برای دریافت نوشیدنی انرژی زا به این نقشه اضافه شده است. نوشیدنی انرژی زا به صورت پراکنده در نقشه وجود دارد که دسترسی بازیکنان به آن محدود است.

تغییرات ایجاد شده مپ میرامار در آپدیت جدید پابجی موبایل

تغییرات مپ میرامار در آپدیت جدید پابجی موبایل: وجود مناطق جدید

این تغییرات شامل اضافه شدن دو بخش جدید در نقشه است که بازیکنان می‌توانند با کنجکاوی بیشتر در نقاط جدید به رقابت بپردازند. دو بخش جدید اضافه شده به نقشه میرامار شامل یک مکان برای مخفی شدن در زیر آب و محیط دیگر شامل سنگ‌های قبرهای باستانی است.

تغییرات مپ Miramar در آپدیت جدید پابجی موبایل: وسیله  Golden Mirado

یک وسیله نقلیه کاربردی در نقشه جدید میرامار اضافه شده است که بازیکنان باید تلاش کنند تا به عنوان اولین نفر به این وسیله کاربردی دست پیدا کنند. هر بازیکنی که بتواند زودتر این وسیله نقلیه را پیدا کند شانس پیروزی خود را افزایش می‌دهد.

تغییرات مپ میرامار در آپدیت جدید PUBG Mobile: وجود مسیرهای جدید رانندگی

در حال مطالعه تغییرات مپ میرامار در آپدیت جدید پابجی موبایل هستید و با دیدن نقشه جدید بازی می‌توانید یک مسیر اتومبیل رانی تازه را مشاهده کنید که در آخرین به‌روزرسانی به این نقشه اضافه شده است تا هیجان رقابت بین بازیکنان دو چندان شود.

کلام آخر

با توجه به این که بازی پابجی موبایل در سبک بتل رویال است و کاربران زیادی دارد، توسعه دهندگان بازی سعی دارند تا با ارائه به‌روزرسانی‌های متنوع، بازی را از حالت یکنواختی خارج کنند. در به‌روزرسانی اخیر که باعث تغییرات ویژه در مپ میرامار شده است، آیتم‌های تازه‌ای به این نقشه اضافه شده است. این تغییرات  شامل شش مورد اصلی است که در بالا به آن اشاره شده است.

اگر بازی پابجی موبایل را به صورت حرفه‌ای دنبال می‌کنید قطعاً با این نقشه آشنایی دارید و حالا پس از ارائه به‌روزرسانی جدید می‌توانید از قابلیت‌های متنوع آن نهایت لذت را ببرید. برای آموزش دیگر ترفندهای بازی پابجی با بخش ترفند بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. شایان می گوید

    توسعه کنندگانش خیلی کارشون اوکیه این اپدیت جدیدش خیلی عالیتر شده بازی یه جوریه که تکراری نمیشهه هیجانش روز به روز بیشتر میشه خلی عالیه پابجی

  2. نارین می گوید

    خیلی ممنون از توضیحاتتون این اخرین بروز رسانیش خیلی تغییرات انجام دادن روش مسیر و نقشه خیلی راحت شده کلا ‌اخرین اپدیتش خیلی جذابش کرده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.