AD

پرنده بازی پابجی موبایل و راه های به دست آوردن آن

1 411

با وجود به‌روزرسانی‌های مختلف در بازی پابجی موبایل، قابلیت‌های تازه‌ای به این بازی اکشن و مولتی پلتفرم افزوده شده است. توسعه دهندگان بازی در آپدیت اخیر ارائه شده یک پرنده برای بازی در نظر گرفته‌اند که دارای قابلیت‌های متنوع است. وجود آیتم‌های مختلف در بازی می‌تواند جذابیت رقابت را در بین بازیکنان پابجی موبایل افزایش دهد. ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد پرنده بازی پابجی موبایل مطالب جالب توجهی را قرار دهیم.

اگر از بازیکنان بازی پابجی موبایل هستید و می‌خواهید در رقابت‌های بتل رویال به یک نتیجه رضایت بخش دست پیدا کنید بهتر است اطلاعات خود را در ابعاد مختلف بازی افزایش دهید. در این مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو به توضیح پرنده بازی پابجی موبایل می‌پردازیم.

نحوه استفاده از پرنده بازی پابجی موبایل

بازیکنان بازی پابجی موبایل برای این که بتوانند به پرنده بازی دسترسی داشته باشند باید گزینه مخصوص این پرنده را در بخش لابی بازی پیدا کنند. پس از پیدا کردن گزینه لابی در سمت چپ پایین صفحه در صورت فعال بودن گزینه انتخاب پرنده می‌توانند از این قابلیت کاربردی استفاده کنند. برای برخی از بازیکنان این قابلیت غیرفعال است و نمی‌توانند از آن استفاده کنند. توسعه دهندگان بازی استفاده از این قابلیت را برای بازیکنان فعال بازی در نظر گرفته‌اند و افراد مبتدی در حال حاضر نمی‌توانند از آن استفاده کنند.

اگر پرنده بازی برای شما فعال نیست می‌توانید با انجام یک سری از مراحل به راحتی پرنده را خریداری کنید. برای خرید ابتدا به بخش Royal Pass Mission بروید و سپس گزینه Redeem را پیدا کنید. در این قسمت برای باز کردن قفل Companion Shards نیاز به یک سطح مناسب از آرپی دارید. اگر آرپی‌های شما به حد نصاب رسیده باشد می‌توانید پرنده را خریداری کنید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: همه چیز درباره Vending Machine در بازی پابجی موبایل

شیوه به دست آوردن پرنده در نقشه  Sanhok

اگر در مپ سانهوک به رقابت می‌پردازید، برای پیدا کردن این پرنده می‌توانید به داخل غار رفته و تخم‌های آن را پیدا کنید. پس از یافتن تخم‌های پرنده اگر از بازی خارج و مجدد وارد بازی شوید متوجه خواهید شد که پرنده بر روی شانه شما قرار گرفته است. برای به دست آوردن پرنده می‌توانید با انجام چالش‌های متنوع به راحتی این پرنده را خریداری کنید.

پرنده بازی پابجی در ردیابی دشمن و اعلام مکان رقیب می‌تواند بسیار موثر باشد و در آینده قابلیت‌های متنوع‌تری به این پرنده جذاب اضافه خواهد شد. اگر بتوانید پرنده بازی پابجی موبایل را به دست بیاورید قطعاً شانس موفقیت خود را در بازی افزایش می‌دهید.

شیوه به دست آوردن پرنده در نقشه  Sanhok

نکات کلیدی در به دست آوردن پرنده بازی پابجی موبایل

برای این که بتوانید این پرنده کاربردی را در نقشه سانهوک به دست بیاورید ابتدا باید بتوانید موقعیت مکانی خود را به درستی مشخص کنید. وجود سرعت العمل بازیکن می‌تواند شانس به دست آوردن پرنده را افزایش دهد. پس از ورود به غار موجود در مپ سانهوک باید به سرعت از نردبان بالا بروید. زمانی که به پرنده می‌رسید می‌توانید با زدن دکمه Hatch پرنده را دریافت کنید و از آن برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنید.

وجود لانه پرنده در نقاط مختلف بازی نظیر تپه Novo، غار سانهوک و کلیسای Pochinki می‌تواند کاربران را ترغیب کند تا به جستجوی هیجان انگیز در محیط بازی ادامه دهند.

سخن پایانی

وجود قابلیت‌های متنوع در بازی پابجی موبایل که به عنوان یک بازی بتل رویال محسوب می‌شود می‌تواند جذابیت رقابت را افزایش دهد. در به‌روزرسانی اخیر پابجی موبایل وجود پرنده، باعث افزایش جذابیت بازی بین کاربران شده است. پرنده برای ردیابی دشمنان بسیار کاربردی است که می‌تواند شانس موفقیت بازیکنان را در نبردهای مختلف افزایش دهد.

اگر بخواهید پرنده بازی پابجی موبایل را دریافت کنید بهتر است به مکان‌های گفته شده در بالا بروید تا شانس دستیابی خود را افزایش دهید. اگر از طرفداران بازی پابجی موبایل هستید می‌توانید با پیروزی در نبردهای مختلف سطح خود را ارتقا دهید. برای آموزش بازی پابجی موبایل می توانید به بخش آموزش بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. آریو الایی می گوید

    بریم تو غار ‌پرنده میاد رو شونمون؟؟؟با جم میتونیم پرنده بگیریم؟؟؟جم بگیرم از ایران موجو بگیرم برم پرنده رو بخرم میشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.