AD

هر آنچه که باید درباره Vending Machine پابجی موبایل بدانید

0 79

در به‌روزرسانی اخیر پابجی موبایل قابلیت جدیدی به نام Vending Machine به بازی افزوده شده است که در نقشه میرامار در دسترس است. ماشین طلایی به عنوان یکی از ویژگی‌های جدید و کلیدی نقشه میرامار است که می‌تواند باعث افزایش انرژی بازیکنان شود. قابلیت Vending Machine در بازی پابجی موبایل باعث افزایش شانس موفقیت بازیکنان می‌شود.

بنر بعد از x پاراگراف در هر مقاله

همان‌طور که می‌دانید توسعه دهنده بازی پابجی موبایل با ارائه آپدیت‌های فراوان سعی دارد تا بازی را از حالت یکنواختی خارج کند. اگر از بازیکنان حرفه‌ای سبک بتل رویال هستید و می‌خواهید دربارهVending Machine  در بازی پابجی موبایل بیشتر بدانید بهتر است تا انتهای این مقاله آموزشی از سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه ما باشید.

آشنایی با Vending Machine در بازی پابجی موبایل

برای این که بتوانید در میدان نبرد، انرژی از دست رفته را به دست بیاورید باید از ماشین طلایی در بازی استفاده کنید. دستگاهی که می‌تواند برای بازگرداندن انرژی از دست رفته در بازی بسیار حیاتی باشد. بازیکنان بازی پابجی با رسیدن به ماشین طلایی می‌توانند حداکثر 8 نوشیدنی انرژی زا دریافت کنند. نوشیدن نوشیدنی انرژی زا به بازیکنان در حین بازی اجازه می‌دهد تا سلامتی خود را افزایش دهند.

زمانی که نوشیدنی دستگاه انرژی زا به صورت کامل به اتمام برسد، از بین می‌رود و بازیکنان برای دریافت نوشیدنی انرژی زا باید به دنبال یافتن دستگاه دیگر باشند. اگر از بازیکنان حرفه پابجی موبایل باشید می دانید که Vending Machine در بازی پابجی موبایل در سیزن 13 به بازی افزوده شده است. باید بدانید که یافتن ماشین طلایی در بازی کار دشواری است. در مپ میرامار نمی‌توان به راحتی دستگاه انرژی زا را پیدا کرد و بازیکنان باید شناخت خود را نسبت به نقاط مختلف نقشه افزایش دهند.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: آموزش بازی در مپ میرامار miramar پابجی موبایل

مکان‌های کلیدی برای دریافت  Vending Machine در بازی پابجی موبایل

باید توجه کنید که Vending Machine در مپ میرامار به صورت گسترده قرار گرفته است و اگر بتوانید شناخت خود را نسبت به نقشه بازی افزایش دهید، قطعاً در رسیدن به نوشیدنی انرژی زا موفق‌تر خواهید بود. با توجه به بررسی‌های انجام شده Vending Machine در نقاط مختلف نقشه میرامار قرار گرفته است و به صورت ثابت نیست. نقاط زیر به عنوان، نقاط حائز اهمیت برای دریافت نوشیدنی انرژی زا شناخته می‌شود:

  • Pecado Arena
  • L-Building Near Pecado
  • Los Leones Ofiices
  • San Martin Restaurants
  • El Ajahar Small Compunds

هر بازیکنی که بتواند با دستیابی به Vending Machine در بازی پابجی موبایل 8 نوشیدنی انرژی زا دریافت کند، قابلیت jackpot برای وی فعال خواهد شد. به کمک نوشیدنی انرژی زا می توان انرژی از دست رفته را بازیابی کرد.

مکان‌های کلیدی برای دریافت  Vending Machine در بازی پابجی موبایل

ویژگی‌های دریافت نوشیدنی انرژی زا

بازی‌های سبک بتل رویال به گونه‌ای است که نقطه فرود در آن اهمیت دارد. بازیکنان ترجیح می‌دهند برای فرود، نقاطی را انتخاب کنند که دارای منابع فراوان است. وجود منابع فراوان در ابتدای بازی می‌تواند در ادامه روند بازی تأثیرگذار باشد. یکی از نقشه‌های جدید بازی که دست خوش تغییرات شده است مپ میرامار است. Vending Machine در بازی پابجی موبایل در نقشه میرامار وجود داشته که هر بازیکن با توجه به شناخت دقیق نقاط مختلف نقشه می‌تواند زودتر از رقبا نوشیدنی‌های انرژی زا را دریافت کند.

نوشیدنی انرژی زا به بازیکن این امکان را می‌دهد که در صورت نداشتن تجهیزات درمانی، به راحتی انرژی از دست رفته خود را بازیابی کند. اگر به صورت حرفه‌ای در بازی پابجی موبایل رقابت می‌کنید بهتر است با نقاط مختلف مپ میرامار آشنایی پیدا کنید.

سخن پایانی

بازی پابجی موبایل یک بازی مولتی پلتفرم در سبک بتل رویال است که با دریافت آپدیت‌های فراوان از سوی توسعه دهنده، توانسته است کاربران زیادی را در مدت زمان کوتاه به خود جذب کند. در آخرین به‌روزرسانی انجام شده قابلیت دریافت نوشیدنی انرژی زا به نقشه میرامار اضافه شده است. قابلیت Vending Machine در بازی پابجی موبایل به گونه‌ای است که به صورت محدود در نقاط مختلف به صورت رندوم قرار دارد. این امر باعث جذابیت رقابت شده و بازیکنان در تلاش برای دریافت نوشیدنی انرژی زا، با موقعیت‌های مختلف روبرو می‌شوند.

ما در این مقاله سعی کردیم تا در مورد نوشیدنی انرژی زا و کاربردهای آن مطالب قابل توجهی را برای شما عزیزان همیشه همراه قرار دهیم. اگر می‌خواهید در بازی پابجی موبایل به صورت حرفه‌ای به پیروزی دست پیدا کنید، باید قدرت استفاده از آیتم‌های مختلف بازی را داشته باشید. آموزش‌های مختلفی در بازی پابجی موبایل در سایت ایموجو قرار گرفته است که می‌توانید با مطالعه هر کدام، مهارت‌های خود را در بازی افزایش دهید. برای آموزش دیگر ترفندهای بازی پابجی با ما در بخش ترفند بازی سایت ایموجو همراه باشید.

بنر انتهای هر مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.