AD

معرفی و بررسی مود Ancient Secret پابجی موبایل

0 315

با نگاهی به تغییرات صورت گرفته در سیزن 14 بازی پابجی موبایل می‌توان متوجه مود جدید Ancient  Secret  در بازی شد. با توجه به تغییرات صورت گرفته در بازی، بازیکنان می‌توانند از این مود در نقشه‌های میرامار و ارانگل استفاده کنند. مود Ancient Secret پابجی موبایل دارای ویژگی‌ها و چالش‌های مختلف است که می‌تواند بسیار جالب توجه باشد.

بازیکنان بازی پابجی موبایل با مشاهده تغییرات جدیدی که در بازی انجام می‌شود، می‌توانند با یادگیری ترفندهای آن به راحتی سطح خود را افزایش دهند و شانس موفقیت خود را بالا ببرند. وجود چالش‌های مختلف موجود در بازی پابجی موبایل بسیار متنوع بوده و به عنوان یک بازی بتل رویال وجود به‌روزرسانی های مختلف می‌تواند بسیار رضایت بخش باشد. اگر می‌خواهید با مود Ancient Secret پابجی موبایل بیشتر آشنا شوید بهتر است تا پایان ما را در سایت ایموجو همراهی کنید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: تغییرات مپ میرامار Miramar در آپدیت جدید پابجی موبایل

آشنایی با مود Ancient Secret پابجی

مود جدید اضافه شده به بازی پابجی موبایل به عنوان یک مود چالش برانگیز محسوب می‌شود که بازیکنان باید 4 پازل مختلف را در این مود حل کنند. برای حل پازل مود جدید Ancient Secret پابجی موبایل، بازیکنان تنها 5 دقیقه زمان دارند تا به صورت کامل پازل را تکمیل کنند. حل کردن معمای در نظر گرفته شده برای این مود ساده بوده و بازیکنان با دقت کافی می‌توانند به راحتی این چالش را پشت سر بگذارند. از مهم‌ترین چالش‌های مود جدید بازی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

Lotus puzzle در مود Ancient Secret پابجی موبایل

معمای قرار گرفته در این بخش به گونه‌ای است که بازیکنان باید با انتخاب هر تصویری که برای آنان نمایان می‌شود بتوانند یکی از آن‌ها را روشن کنند. زمانی که یک تصویر به صورت روشن درآید معما حل می‌شود.

Scarab puzzle در مود Ancient Secret پابجی موبایل

در این بخش یک سؤال از بازیکنان پرسیده می‌شود که پاسخ آن Erangel است.

آشنایی با مود جدید Ancient Secret پابجی

Animal puzzle در مود Ancient Secret پابجی موبایل

در این بخش تصاویر حیوانات مختلف نمایش داده می‌شود که بازیکن وظیفه دارد تا به ترتیب نمایش تصاویر آن‌ها را روشن کند تا معما به شکل صحیح حل شود.

Sphinx puzzle در مود Ancient Secret

در این بخش در پایین سمت چپ تصویر، سه حیوان به معرض نمایش گذاشته می‌شود که به رنگ زرد در آمده است. بازیکن باید رنگ زرد را مد نظر داشته باشد و مطابق با الگوی نمایش داده شده بتواند پازل را تکمیل نماید.

پس از تکمیل چالش در نظر گرفته شده در مود جدید Ancient Secret پابجی موبایل، یک جعبه طلایی برای فرد به صورت خودکار نمایان می‌شود که می‌تواند منابع درون آن را جمع آوری کند.

از بین بردن رئیس در مود معبد

در مود جدید Ancient Secret پابجی موبایل در بخش بالایی معبد اتاقی وجود داشته که جعبه‌هایی در آن دیده می‌شود. بازیکن با نزدیک شدن به جعبه می‌تواند حلقه‌های موجود بر روی آن را فعال کند که در این صوحین رئیس ظاهر خواهد شد. رئیس سعی می‌کند تا با وارد کردن ضربه‌های مختلف فرد را از بین ببرد. فرد باید توانایی مقابله با رئیس را داشته باشد و از مهمات موجود بر روی زمین برای از بین بردن وی استفاده کند.

در نبرد صورت گرفته گاهی یک نور زرد رنگ ظاهر می‌شود که بازیکن می‌تواند با قرارگیری در زیر این نور سلامت خود را به دست بیاورد. پس از نابودی کامل رئیس مود معبد یک جعبه، اسلحه AWM و یک اسکوپ 8 به بازیکن به عنوان پاداش داده می‌شود.

سخن پایانی

وجود سیزن‌‌های مختلف موجود در بازی باعث تنوع و افزایش خلاقیت در بازی پابجی موبایل می‌شود. در سیزن 14 بازی، مود جدید Ancient Secret پابجی موبایل باعث افزایش هیجان در بین بازیکنان شده است. وجود پازل‌های مختلف و چالش‌های متنوع بازیکنان را ترغیت می‌کند تا بتوانند با تکمیل کردن آن‌ها سطح خود را افزایش دهند. اگر از بازیکنان پابجی موبایل هستید و می‌خواهید در یک وضعیت مناسب نسبت به رقبا قرار داشته باشید بهتر است مود چالش معبد را تکمیل کنید.

بازی پابجی موبایل به عنوان یک بازی بتل رویال در سبک اکشن است که در بین بازیکنان حرفه‌ای دارای محبوبیت زیادی است. وجود مأموریت و چالش‌های مختلف در سیزن 14 باعث شده است تا بازیکنان بتوانند با هیجان و ذوق بیشتری نسبت به تکمی کردن این چالش‌ها اقدام کنند. اگر از طرفداران بازی پابجی موبایل هستید و می‌خواهید چالش معبد را بدون اشتباه تکمیل کنید بهتر است آموزش بالا را با دقت مطالعه کنید. برای آموزش و یادگیری بیشتر بازی پابجی موبایل با بخش آموزش بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.