AD

تبلیغات پاپ آپ در Assassins Creed Mirage یک خطای فنی بود

تبلیغات پاپ آپ در Assassins Creed Mirage یک خطای فنی بود
0 226

یوبی سافت می‌گوید تبلیغات پاپ آپ در Assassins Creed Mirage یک خطای فنی بود اما این تبلیغ سه ثانیه ای که هنگام دسترسی به منوی توقف بازی (pause menu) ظاهر می‌شود، علی‌رغم ادعای یوبی‌سافت باعث نگرانی بازیکنان شده است.

این مشکل در ابتدا در انجمن ایکس باکس بیان شد: یکی از کاربران ویدئویی از تلاش خود برای دسترسی به نقشه در Assassin’s Creed Odyssey  منتشر کرد. یک پاپ آپ به بازیکنان ارائه شد که نشان می‌داد Assassin’s Creed Mirage  با 20 درصد تخفیف در دسترس است. همچنین شاید به دنبال آشنایی با سیستم مورد نیاز بازی Assassin’s Creed Mirage باشید.

بازیکنان همچنین تأیید کردند که در حین انجام بازی در پلی استیشن، تبلیغات مشابهی به آنها ارائه شده است. اینکه آیا این مشکل در بازی‌های دیگر رخ داده است یا خیر، مشخص نیست.

در بیانیه‌ای برای The Verge، یوبی‌سافت سریعاً اشتباه بودن این پاپ‌آپ را رد کرد و گفت که یک «خطای فنی» باعث نمایش آگهی شده است.

سخنگوی این شرکت، فابین دریگس (Fabien Darrigues) گفت: ما مطلع شدیم که برخی از بازیکنان دیروز هنگام بازی برخی از تایتل‌های Assassin’s Creed با تبلیغات پاپ‌آپ مواجه شده‌اند. این نتیجه یک خطای فنی بود که به محض اطلاع از این موضوع به آن پرداختیم.

بسیاری نسبت به این بیانیه رسمی بسیار مشکوک بودند. یک کاربر اشاره کرد که از نقطه نظر فنی، این یک توضیح مشکل ساز است و گفت: بله خطایی که اتفاقاً برای نمایش در بازی برنامه‌ریزی شد..

یک کاربر دیگر گفت: اگر این به واقعیت تبدیل شود و عادی شود، من بازی را متوقف خواهم کرد.

همچنین شایان ذکر است که یوبی سافت یک سرمایه‌گذار قابل توجه در استارت‌آپ فرانسوی Gadsme است که در تبلیغات درون بازی تخصص دارد. در زمان نگارش این مقاله، یوبی‌سافت حداقل 8 میلیون دلار سرمایه‌گذاری کرده است، اما اینکه آیا این موضوع مستقیماً به آن سرمایه‌گذاری مرتبط است یا خیر، هنوز مشخص نیست.

در هر صورت، واکنش طرفداران برای این تبلیغات بسیار منفی بوده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.