AD

مکان‌های کوارتز در بازی The Lord of the Rings: Return to Moria

مکان‌های کوارتز در بازی The Lord of the Rings: Return to Moria
0 226

The Lord of the Rings: Return to Moria که توسط Free Range Games ساخته شده است، بازیکنان را به Misty Mountains می‌برد جایی که می‌توانند صنایع دستی، کار معدن، کشاورزی و بسیاری از فعالیت‌های سرگرم‌کننده دیگر را انجام دهند. در حالی که بازیکنان دنیای عظیم و تاریک بازی را کشف می‌کنند، با مواد مختلفی روبرو می‌شوند که جم‌ها یکی از آنها هستند. همچنین شاید علاقمند به ترفندهای The Lord of the Rings: War که هر کسی نمی‌داند! باشید

بازی Return to Moria  طیف وسیعی از جم‌ها از الماس سیاه گرفته تا سیترین را شامل می‌شود. از این جم‌ها برای ساخت تعدادی آیتم در بازی استفاده می‌شود. برای مثال، بازیکنان برای ساخت Shaz’akhnaman که یکی از قدرتمندترین سلاح‌های بازی است، به الماس نیاز دارند. کوارتز یکی از جم‌های بسیاری است که بازیکنان در بازی پیدا می‌کنند. برای یادگیری نحوه یافتن و استفاده از کوارتز در The Lord of the Rings: Return to Moria، ادامه این مطلب را بخوانید. همچنین برای خرید جم ارباب حلقه ها (lords of the rings) میتوانید وارد سایت ایران موجو شوید.

مکان کوارتز در ارباب حلقه‌ها: بازگشت به موریا

اول از همه در  Return to Moriaکوارتز دو نوع دارد، یعنی کوارتز معمولی و True Quartz. هر دو در مکان‌های مختلف یافت می‌شوند و کاربردهای متفاوتی در بازی دارند. برای دستیابی به کوارتز، بازیکنان باید راه خود را به انشعابات سنگ معدن طلا باز کنند. این انشعابات در سراسر دنیای بازی پخش شده‌اند، اما بهترین‌ها در منطقه Dwarrowdelf  در Khazad-dum هستند. مانند دیگر جم‌ها در این بازی کوارتز نیز در سنگ‌ها تعبیه شده است. پس از پیدا شدن سنگ مد نظر، بازیکنان باید با کلنگ خود سنگ‌ها را بشکنند.

انشعابات سنگ طلا نیز در Lower Deeps  یافت می‌شود. Lower Deeps دومین منطقه اصلی در Return to Moria  است، بنابراین حتی افراد مبتدی نیز می‌توانند در ساعات اولیه بازی به آنجا برسند. برای رسیدن به آنجا، بازیکنان باید ابتدا Crystal Descent را پیدا کنند. پس از رسیدن به Lower Deeps، مراقب صخره‌های بزرگ حاوی کوارتز باشید.

علاوه بر این دو مکان، بازیکنان می‌توانند گاهی کوارتز را در Orkish Chests نیز پیدا کنند. این چست‌ها به طور تصادفی در سراسر نقشه پخش می‌شوند. باز کردن آنها به کلید Orc نیاز دارد که بازیکنان می‌توانند با از بین بردن چیزی شبیهtotem  نزدیک چست با کلنگ خود به آن دست پیدا کنند.

نحوه استفاده از کوارتز در ارباب حلقه‌ها: بازگشت به موریا

Quartz وTrue Quartz  اجزای حیاتی در دستور العمل‌های مختلف صنایع دستی در بازی بازگشت به موریا هستند. یکی از این دستور العمل‌ها برای Crystal Flare، یک مشعل کوچک قابل پرتاب است. پس از جمع آوری سه کوارتز، به سادگی این مشعل را بسازید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.