AD

ترفندهای The Lord of the Rings: War که هر کسی نمی‌داند!

6 2,376

بازی جذاب ارباب حلقه‌ ها که دقیقا مطابق با داستان کتاب و فیلم‌های آن است، خبری بسیار هیجان‌انگیز برای دوست‌داران این مجموعه خواهد بود. در این مقاله که ما با عنوان ترفندهای The Lord of The Rings: War که هر کسی نمی‌داند، برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم، علاوه بر معرفی این بازی به ترفندهای بازی ارباب حلقه ها خواهیم پرداخت تا بتوانید با رعایت آن‌ها، در بازی پیشرفت کرده و موفق باشید. پس بهتر است در ادامه این نوشته از سری مقالات ترفند بازی ایموجو ما را همراهی کنید.

 

چرا ترفندهای The Lord of the Rings: War که هر کسی نمی‌داند، را بدانیم؟

سوال مهمی که در مورد مقاله‌های آموزش بازی‌های مختلف مطرح می‌شود، این است که اصلا چرا باید بازیکن وقت بگذارد و ترفندهای بازی ارباب حلقه ها را بخواند؟ با ورود به هر بازی و در جریان بازی قرار گرفتن، خود به گیمر موارد مورد نیاز را آموزش می‌دهد.

برای پاسخ باید گفت که این مسئله در مورد تمامی بازی‌ها صدق نمی‌کند و در صورتی که بازیکن بدون داشتن شناخت و پیش زمینۀ قبلی وارد محیط بازی شود و تا بخواهد از راه آزمون و خطا راه و مسیر درست را کشف کند، از سایر گیمرها بسیار عقب خواهد افتاد و ممکن است برای همیشه از آن بازی زده شود.

حالا بهتر است به جزییاتی که The Lord of the Rings: war را در دسته بازی‌هایی قرار می‌دهد که نیاز به فایل راهنما و شناخت ترفندهای بازی ارباب حلقه ها دارد، بپردازیم.

این بازی از جمله بازی‌های استراتژیک است که با محوریت داستانی بسیار آشنایی، ساخته شده است. سازنده و طراح این بازی، به علت محبوبیت بسیار بالای مجموعه کتاب‌ها و فیلم‌های ارباب حلقه‌ها، دست به ساخت بازی با محوریت این داستان زده است تا گیمرها نیز بتوانند از آن، نهایت لذت را ببرند.

بازی‌های استراتژیک دارای روندی هستند که شما باید برای موفقیت در آن‌ها مانند یک مدیر و فرمانده واقعی عمل کنید. این جمله به این معناست که مسئولیت هر تصمیمی در این بازی بر عهدۀ شما خواهد بود و باید پیش از عملی کردن تصمیمات خود به تمامی جوانب آن خوب فکر کرده باشید تا غافل‌گیر نشوید. دانستن ترفندها و قوانین این مدل از بازی‌ها به شما کمک می‌کند تا تصمیمات درستی بگیرید و از سایر رقبای خود جلوتر باشید.

 

فضای بازی The Lord of the Rings: War چگونه است؟

ترفندهای مهم بازی ارباب حلقه ها

فضای این بازی درست مانند فضایی است که فیلم آن ساخته شد. در این بازی شما می‌توانید پادشاهی یکی از قبایل و گروه‌ها را انتخاب کرده و بازی خود را شروع کنید. سرزمین میانه، دقیقا مکانی است که بازی در آن انجام می‌گیرد. شما به عنوان پادشاه هر یک از قبایل و نقش‌های خوب یا بد، می‌توانید فعالیت خود را شروع کنید. یعنی محدودیتی در انتخاب نقش مورد علاقۀ خود ندارید. با این بازی علاقمندان به ارباب حلقه‌ها می‌توانند هیجانات زیادی را به صورت مستقیم و به‌عنوان یک شرکت کننده در جریان داستان، تجربه کنند.

 

ترفندهای بازی ارباب حلقه ها چه هستند؟

نوبتی هم که باشد زمان پرداختن به ترفندهای ارباب حلقه ها سری The Lord of the Rings: war است که هر کسی آن‌ها را نمی‌داند! همان‌طور که پیش‌تر نیز بیان شد، این بازی در دسته بازی‌های استراتژیک قرار می‌گیرد. اگر کمی هم با این دسته از بازی‌ها آشنایی داشته باشید، می‌دانید که دانستن ترفندهای بازی چه اهمیتی در جریان بازی دارد و می‌تواند کاملا شما را نسبت به رقبایتان جلو بیندازد. همچنین روند اساسی این بازی‌ها ساخت امپراطوری و حمله و دفاع به سایر قبایل می‌باشد.

شما با نصب این بازی و وارد شدن به فضای آن، صاحب قسمتی از فضای زمین و نقشۀ کامل آن می‌شوید که باید در ابتدا به قوی‌تر کردن ارتش و ساختمان‌های خود بپردازید تا بتوانید آرام آرام به سایر قبایل حمله کرده و غنایم جنگی به دست آورید و یا در برابر حملۀ دشمنان خود از قلمروتان محافظت کنید تا کمترین آسیب را ببیند.

 

لیست ترفندهای The Lord of the Rings: War

فضای این بازی بسیار رقابتی است. به طوری که بازیکن‌های ضعیف‌تر که از ترفندهای خاص آگاهی ندارند، به ویژه در فصل‌های میانی که جنگ‌ها به اوج خود می‌رسند، کاملا در برابر افراد باتجربه نابود خواهند شد. به همین علت با یادگیری ترفندهای پیشرفته می‌توانید از 80 درصد بازیکنان جلوتر باشید.

این سبک بازی‌ها نیاز به تفکر انتقادی دارند تا بتوانید در جریان بازی باقی بمانید. در صورتی که به صورت ذاتی از این توانایی بهره‌مند نیستید، مقالاتی شبیه به این، می‌تواند به شما بسیار کمک کند.

 

به‌روزرسانی کاشی‌های قدرت

تایل‌های قدرت، که با نام کاشی‌های قدرت نیز شناخته می‌شوند، منشا اصلی منابع و قدرت حلقه هستند. شما با جمع‌آوری این کاشی‌ها می‌توانید دو رکن اصلی قدرت نظامی و اقتصادی خود را قوت ببخشید. فراموش نکنید که هر چه میزان قدرت نظامی و منابع اقتصادی بالاتر باشد، قدرت شما در گسترش قلمرو نیز بالاتر خواهد بود. بنابراین کاشی‌های صحیح و موثر را جمع‌آوری کنید. فراموش نکنید که بیش از میزان نیاز خود کاشی‌های قدرت را جمع‌آوری نکنید. هرگز کیفیت را فدای کمیت نکنید.

به‌روزرسانی کاشی‌های قدرت، لزوما به معنای خلاص شدن از شر کاشی‌های بی ارزش نیست. این مسئله کاملا به میزان و نوع نیاز ساختمان‌های شما در قلمرو باز می‌گردد. سعی کنید کاشی‌های باارزش را جمع‌آوری کنید و آن‌ها را در مکان‌های بی‌ارزشی همچون دشت‌ها استفاده نکنید. برای جستجوی کاشی‌ها باارزش، سطح جستجوی خود را گسترش دهید.

 

استفاده از حلقۀ قدرت

یکی از ترفندهای بازی ارباب حلقه ها و ابزارهای بسیار مهم در این بازی برای افزایش قدرت و توانایی بازیکنان، حلقۀ قدرت است. بازیکنان تازه‌کار نمی‌دانند چگونه از این ابزار استفاده کنند زیرا به چهار جهت منشعب می‌شود و تمرکز را بر قسمت‌های مختلف تقسیم می‌کند. این تقسیم موجب کم شدن پاداش‌های هر مرحله خواهد شد که عملا بی‌تاثیر است. برای داشتن تاثیر بالاتر باید تمرکز بر یک مورد را اساس کار قار دهید؛ این کار می‌تواند پاداش‌ها را افزایش دهد. خوشبختانه امکان بازیابی امتیازها در صورت ورود به یک مسیر نادرست وجود دارد. با این ویژگی به گیمر اجازه داده خواهد شد تا مسیر مناسب خود را پیدا کند.

در هنگام اختصاص دادن امتیازها به هر قسمت، خوب است تا 3 امتیاز را برای هر توانایی خرج کنید. این کار موجب می‌شود تا پاداش به دست آمده قابل توجه و مناسب باشد.

 

فعال بودن قلمرو

فعال بودن قلمرو در بازی ارباب حلقه ها

یکی از ترفندهای بازی ارباب حلقه ها که هر کسی نمی‌داند، ضرورت فعالیت دائمی قلمروی شماست. برای داشتن پیشرفت مناسب باید همواره به آپ‌گرید کردن سطح ساختمان‌های خود بپردازید، همواره به تولید و پرورش سربازهای ارتش مشغول باشید و بیمارستان قلمرو به طور مداوم به درمان مجروحان مشغول باشد. با این کارها از 90 درصد بازیکنانی که وقت کافی برای همیشه در صحنه بودن ندارند، پیش خواهید افتاد.

به‌روزرسانی‌های خود را مرتب چک کنید. مواردی که برای به‌روزرسانی و آپ‌گرید شدن نیاز به زمان کوتاهی دارند را در لحظه انجام دهید. برای دور شدن از فضای بازی مواردی همچون آپ‌گرید کردن سالن اصلی که زمان طولانی نیاز دارند، در صف دانلود قرار دهید. به این صورت حتی در نبود شما نیز بسیاری از کارهای لازم انجام می‌گیرد.

 

استفاده از جواهرات و پاداش‌های به دست آمده

از مهم‌ترین ترفندهای بازی ارباب حلقه ها سری The Lord of the Ring: War که هر کسی نمی‌داند، می‌توان به خرج کردن و استفاده از جواهرات و پاداش‌هایی اشاره کرد که در هر قسمت به دست می‌آورید. برخی افراد تازه‌کار همیشه برای خرج کردن آن‌ها تعلل می‌کنند زیرا فکر می‌کنند زمان مناسب و مکان مناسب برای خرج کردن این موارد هنوز نرسیده است و ممکن است در ادامۀ بازی به آن‌ها بیشتر نیاز داشته باشند، اما حقیقت این است که زمان مناسب خرج کردن جواهرات و پاداش‌ها همان لحظه‌ای است که آن‌ها به دست می‌آورید. پس به اندوختن جواهرات خود فکر نکنید زیرا بازی همیشه شما را مجبور به خرج کردن و استفاده از آن‌ها خواهد کرد. در هر زمان به آپ‌گرید کردن توانایی افراد و قلمروی خود بپردازید.

یکی از راه‌های خرج کردن جواهرات خود، در کاهش زمان ارتقای قلمرو است. این کار به شما منابعی برای آموزش بیشتر و افزایش قدرت می‌دهد.

 

پیوستن به گروه

تشکیل گروه در بازی‌های استراتژیک اهمیت بسیاری دارد. می‌دانید که بازی توسط افراد و گروه‌های قدرتمند ارائه می‌شود و اگر شما یکی از این افراد نیستید، نیاز دارید تا برای افزایش قدرت خود و نابود نشدن توسط آن‌ها، به یک گروه بپیوندید.

پیش از پیوستن به گروه، باید جناح حرکت و بازی خود را بشناسید و بررسی کنید کدام گرو‌ها در جناح شما قوی هستند و به خوبی بازی می‌کنند. لیست رتبه‌بندی گروه‌ها را مشاهده کنید و سعی کنید به بهترین گروه بپیوندید. اعضای هر گروه به پیشرفت و افزایش قدرت سایر اعضا اهمیت می‌دهند و در مواقع نیاز به آن‌ها کمک خواهند کرد. فراموش نکنید که گروه‌های قوی، به متحدان قوی و فعال نیاز دارند. در نتیجه شما نیز به عنوان عضوی از یک تیم باید وظایف خود را به خوبی انجام دهید تا از گروه خود بیرون انداخته نشوید.

 

خرید جم بازی ارباب حلقه ها

خرید جم بازی lords of the rings یا همان ارباب حلقه‌ها تکنیک و آخرین ترفند پیشنهادی است. شما می‌توانید برای پیشرفت در این بازی و دسترسی به منابع بیشتر جم خریداری کنید. اگر قصد خرید جم بازی ارباب حلقه‌ ها را دارید حتماً از یک مرجع و سایت معتبر سفارش خود را انجام دهید. ایران موجو یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین سایت‌ها برای خرید جم و الماس بازی‌های گوناگون می‌باشد.

 

جمع‌بندی

در این مقاله که با عنوان ترفندهای بازی ارباب حلقه ها آماده کردیم، به معرفی کلی این بازی مهیج و توضیح تمامی نکات و ترفندهایی که پیش از شروع بازی نیاز به دانستن دارید، پرداخته‌ایم. امیدواریم این مقاله اطلاعات مناسب و کافی را برای موفقیت و پیشرفت در این بازی برای شما عزیزان ارائه کرده باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 نظرات
 1. کاردل می گوید

  سلام مهمه چه نژادی رو انتخاب کنیم ؟ از نظر قدرت فرق دارن؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقتتون بخیر بله دقت کنید که بازی تک نفره نیست براساس نژآدی که اتخاب میکنید و سروری که داخلش هستین ممکنه در بخش fraction قراره بگیره که به اندازه کافی بازی کن نداره و شما تک نفره یا 2 یا 3 نفره نمیتونید کاری انجام بدین

 2. حیدری می گوید

  سلام چطوری زمین هامو بزرگ تر کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقتتون بخیر شما برای این که زمینی رو تصرف کنید زمین یا باید به زمین شما متصل باشد یا به زمین های هم قبیله ای ها هم نژاد هاتون

 3. امیر محمد می گوید

  سلام
  یه عددی بلای زمین ها است اون برای من نشون نمی ده که ارزش زمین چقدر هست راهنمایی کنید

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام .شما باید به لول بالاتری برشید تا به اون قسمت دسترسی پیدا کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.