AD

معرفی بازی موبایلی Assassin’s Creed Rebellion

4 2,398

بدون هیچ گونه تردیدی هر گیمری با سری بازی های محبوب Assassin’s Creed آشنایی دارد. این گیم از سری محبوب بازی های اکشن و ماجراجویی ساخته شده توسط یوبی سافت است. این بازی ها از شما یک قاتل حرفه ای در طول داستان می سازد و با انواع و اقسام اهداف به مبارزه می پردازد. اکنون شاهد عرضه رایگان نسخه ای از این سری برای پلتفرم گوشی های هوشمند هستیم. در ادامه با این نوشته از سری مقالات دانلود بازی موبایلی ایموجو همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد بازی Assassin’s Creed Rebellion به دست آورید.

 

 

تاریخ عرضه بازی Assassin’s Creed Rebellion

بازی Assassin’s Creed: Rebellion توسط کمپانی معروف بازی سازی Ubisoft توسعه و منتشر شده است. بازی Assassin’s Creed  در تاریخ 12 نوامبر 2017 برای اندروید منتشر شد. نسخه های غیر رسمی بازی اساسین کرید منتشر شد، اما پس از انتشار اولین نسخه اصلی هیچکس اقدام به نصب این نسخه‌های غیر رسمی نکرد. در ادامه با ایموجو همراه باشید تا نکات مهم بازی موبایل Assassin’s Creed را ارائه کنیم که از میان آن ها می توان به معرفی گیم پلی، تریلر و نحوه نصب این بازی پرداخت.

 

مبارزان کارتونی جذاب بازی Assassin’s Creed

مبارزان کارتونی جذاب بازی Assassin's Creed

بازی Assassin’s Creed Rebellion نسخه ای سرگرم کننده و موبایلی از سری بازی های خشن Assassin’s Creed است. این بازی ظاهر کارتونی و جالبی دارد و شامل شخصیت ها و ویژگی هایی است که تا به حال در بازی ها دیده نشده اند. در این بازی پرهیجان و سرگرم کننده شما باید قاتل های مختلف را آزاد کنید و آنها را به عنوان اعضای اصلی تیم خود منصوب کنید.

 

گرافیک و موسیقی بازی Assassin’s Creed

در ادامه این مطلب بد نیست اطلاعاتی در مورد گرافیک و موسیقی بازی به شما بدهیم. به طور کلی باید بدانید که حالت طراحی و گرافیک بازی و شخصیت ها و انیمیشن ها به طور کارتونی هستند. همین حالت کارتونی بودن انیمیشن ها باعث بامزه تر شدن بازی و جذابیت آن می شود. موسیقی بازی هم تاثیر فوق العاده زیادی بر روی جذابیت بازی دارد. جالب است بدانید که بسیاری از کاربران علاقه بسیار زیادی به موسیقی این بازی دارند. اگر شما طرفدار قدیمی فرنچایز باشید، به احتمال زیاد با موسیقی هایی که در این بازی استفاده شده است، آشنایی خواهید داشت.

شاید اولین نکته ای که در هنگام بازی Assassin’s Creed Rebellion توجه شما را کاملا به خود جلب می کند، انیمیشن و گرافیک متنوع آن باشد که شبیه دیگر بازی های این سری نیست. این تصمیم عاقلانه به این دلیل است که این بازی می تواند برای همه سنین و نه فقط بزرگسالان کاملا جذاب باشد. در کل، این یک بازی بسیار مهیج و سرگرم کننده است که نباید آن را نادیده بگیرید.

 

صداگذاری و دیالوگ بازی Assassin’s Creed

Assassin’s Creed Rebellion دارای داستان و دیالوگ نوشته شده است. در این نوع داستان گویی، داستان بازی به صورت مکتوب به بازیکنان ارائه می شود. دیالوگ ها یا صداگذاری صوتی را در این بازی نخواهید دید. آنچه خواهید دید دیالوگی نوشته شده است که نام آن شخصیت را ذکر می کند.

 

جریان و شخصیت اصلی بازی Assassin’s Creed Rebellion

شخصیت اصلی بازی Assassin's Creed

Assassin’s Creed: A rebellion در قرن 15 اتفاق می افتد و شخصیت اصلی بازی یک قاتل به نام Aguilar است. با وجود حوادث ناگواری که در قرن پانزدهم رخ داد، اساسین ها تصمیم گرفتند گروهی متحد و قدرتمند تشکیل دهند که شامل تعداد زیادی از Assassin ها می شد و به شدت در برابرظلم تمپلارها در آن زمان مقاومت کردند. تمپلارها به تدریج قوی تر و گسترده تر می شوند و از این طرف، آگیلار تصمیم می گیرد تا با انجام اقدامات مختلف، ماموریت خود را برای جلوگیری از گسترش خشونت تمپلارها آغاز کند.

در این بازی سه Assassin حضور دارند. اولین شخصیتی که بازیکن کنترل می کند Aguilar است. شخصیت های اتزیو و ماریا نیز برای کمک به آگولار با او کارها و اقداماتی انجام می دهند وپس از مدتی با هم در مورد مشکلات مختلف بحث می کنند. آنها با مشورت، کار را به اشتراک هم می ‌گذارند و هرکدام وظیفه خاص خود را انجام می دهند و همه برای اجرای کارشان روی صحنه می روند.

علاوه بر ماریا و اتزیون، شخصیت های زیادی از جمله طارق و حمید با شما بازی خواهند کرد. در قسمت مختلف بازی نکات اصلی این دو شخصیت حمید و طارق را به شما خواهیم گفت. در ادامه نحوه بازی را برای شما شرح می دهیم تا لذت بازی برای شما چندین برابر شود.

 

آموزش بازی Assassin’s Creed

آموزش بازی Assassins Creed Rebellion

پس از نصب و باز کردن بازی Assassin’s Creed: Rebellion صفحه ای در مقابل شما ظاهر می شود که هشدارهایی را به شما می دهد. شما باید به هشدارهایی که گویا هستند حتما توجه کنید و بر اساس آن‌ها بازی را انجام دهید. در ابتدای بازی و در اولین صحنه، شخصیت اصلی بازی یعنی آگیلار را خواهید دید که لباس معروف Assassin با رنگ قهوه ای و کمربند قرمز را بر تن کرده است.

همانطور که در بالا ذکر شد، بازی Assassin’s Creed Rebellion سه شخصیت قاتل را در بازی گنجانده است تا علاوه بر داستان همیشگی، جذابیت بازی را نیز بیشتر کند. او در ابتدای بازی به بازیکنان دستورالعمل مبارزه و حرکت در نقشه بازی را می دهد. نحوه حرکت در Assassin’s Creed Rebellion کمی با بازی های دیگر متفاوت است.

برای مثال وقتی می خواهید به طبقه پایین یک ساختمان بروید، باید دکمه نمایش داده شده روی ساختمان را فشار دهید تا شخصیت با انجام حرکات آکروباتیک و جذاب به طور خودکار به پشت بام یا طبقه بالای آن ساختمان برود.

 

 

ژانر بازی Assassin’s Creed

اساسین کرید یک بازی اکشن دو بعدی است که تمام عناصر یک بازی اکشن را در خود دارد. جالب تر نقش این بازی است.  Assassin’s Creed شامل عناصر نقش آفرینی می شود و در برخی از عناصر گیم پلی، بازیکنان می توانند انتخاب کنند که برای شکست دادن دشمن چه اقدامی انجام دهند.

 

گیم پلی و مرحله اول بازی Assassin’s Creed Rebellion

مرحله اول بازی Assassins Creed Rebellion

در ابتدای بازی و پس از گذراندن آموزش های اولیه به مراحل اصلی بازی می روید. اول از همه اتفاقات جالبی برای شما خواهد افتاد و این یافتن افراد خاص و مبارزان بسیار خوبی است که در طول بازی کمک زیادی به شما خواهند کرد. در ابتدای سطح اول باید آیتم های کودکس را برای آموزش خود و تیم خود تهیه کنید. کودکس هایی که شما دنبالشان هستید، در مقر دشمنان نگهداری می ‌شوند. شما باید برای رسیدن به کودکس ها با سلاح های خود دشمنان را نابود کنید.

ماموریت اصلی شما در مرحله اول بازی Assassin’s Creed جمع کردن کودکس ها است. وقتی وارد مرحله نخست بازی می شوید با پسری سیاه پوست به نام طارق روبرو می شوید. طارق شخصیتی شجاع و جنگجو است که در این راه به شما کمک می کند. شما باید خود و طارق را کنترل کنید. کنترل و جهت کاراکترها به مکان و نوع دشمنان بستگی دارد.

ابتدا طارق تعدادی از دشمنان را با استفاده از یک سبک مبارزه خاص برای آموزش به شما از بین می برد، پس از عبور از این مرحله با انتخاب خود بازیکن وارد نبرد دشمن خواهید شد. پس از دانلود بازی Assassin’s Creed: Revolution، یاد می گیرید که چگونه از حرکات و تکنیک هایی برای کشتن دشمن استفاده کنید.

در ادامه بازی Assassin’s Creed Rebellion باید گفت که پس از آزادی کودکس ها باید اتاق های مخصوصی را در ساختمان یا مقر خود به نام HQ باز کنید. فعالیت های مختلفی در این اتاق ها انجام می‌شود که شامل اتاق آهنگری یا ساختن شمشیر و اتاقی برای آموزش و مبارزه است. اتاق ها به صورت رایگان باز است و هزینه ای از شما دریافت نمی شود.

 

معایب بازی Assassin’s Creed

اگر بخواهیم به نکاتی در رابطه با مشکلات بازی Assassin’s Creed اشاره کنیم، اولین مورد مشکل حرکت کردن بازیکنان در این بازی است. حرکت در بازی توسط بازیکنان انجام نمی شود و باید با کلیک یا لمس کردن به مکان های خاصی حرکت کنند. این مورد تا حدی بر جذابیت بازی تأثیر می گذارد. زیرا فرصتی به بازیکن داده نمی شود که آزادی نسبی و کمی در حرکت و موقعیت از خود نشان دهد. از نظر گرافیک و بصری بازی هیچ ایرادی ندارد و طراحی لباس به خوبی انجام شده است.

 

قسمت های جذاب بازی Assassin’s Creed

یکی از جالب ترین قسمت های بازی Assassin’s Creed Rebellion این است که الگوهای مختلفی در سر راه شما ظاهر می شوند و با ورود به قلمرو آن ها مواد و چیزهایی را که نیاز دارید به سرقت می برید. این آیتم ها مهم ترین ابزار برای بهبود خود یا هم تیمی هایتان هستند که باید جمع آوری کنید. با جمع آوری این آیتم ها که از جمله مهم ترین آن ها می توان به کودکس نام برد، می ‌توانید توانایی ها و مهارت های خود را ارتقا دهید و نبردهای جذاب و قدرتمندتری را تجربه کنید. در ادامه ویژگی های مهم این بازی را برای شما شرح می دهیم.

 

 

ویژگی های مهم بازی Assassin’s Creed Rebellion

ویژگی های مهم بازی Assassin's Creed Rebellion

 • دارای شخصیت های مختلف از جمله Ezio و Aguilar
 • امکان ساخت سلاح های پیشرفته و ارتقاء آنها
 • می توانید سطح قدرت هر شخصیت را افزایش دهید و مهارت ها و ویژگی های جدیدی را به دست آورید.
 • استفاده از عناصر فانتزی و طراحی شخصیت های جذاب
 • پخش موسیقی کاملا جذاب و شنیدنی مخصوصا در نسخه دوم بازی
 • این بازی از فیلم Assassin’s Creed الگو برداری شده است.
 • گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان است.
 • مناسب برای همه سنین حتی بزرگسالان.
 • این بازی دارای 40 شخصیت محبوب است.

 

نصب و دانلود بازی Assassin’s Creed Rebellion

بازی Assassin’s Creed Rebellion یک بازی است که برای انجام آن نیاز به برنامه ریزی و تاکتیک مناسبی دارید. اگر از طرفداران سری بازی های Assassin’s Creed هستید، از این بازی پشیمان نخواهید شد. برای دانلود این بازی مهیج و سرگرم کننده می توانید به لینک‌های زیر مراجعه کنید.

دانلود بازی Assassin’s Creed برای اندروید

 

دانلود بازی Assassin’s Creed برای آیفون

 

 

تجربه شما از بازی Assassin’s Creed Rebellion چیست؟

بازی Assassin’s Creed Rebellion یکی از این بازی‌ها است که می‌تواند هر بازیکنی را که از تلفن همراه خود برای سرگرمی استفاده می‌کند جذب خود کند و تجربه و لذت بازی مفرح را برای آنها به ارمغان بیاورد. بازی همان داستان نسخه های پلتفرم و کنسول را دنبال می کند و گیم پلی نیز بر همین اساس شکل گرفته است. به طور کلی، سری بازی‌های Assassin’s Creed دارای سبک مبارزه جدید و جذاب‌تری بودند، اما در واقعیت، Assassins مبارزان و شخصیت‌های وفادار با سبک‌های مبارزه منحصر به فرد بودند.

همینطور بازی های مبتنی بر آنها از این سبک منحصر به فرد پیروی می کنند و این بازی را در بین بازیکنان محبوب و جذاب می کنند. با توجه به توضیحاتی که در این بازی داده شد، اگر به این سبک بازی علاقه مند هستید، می توانید Assassin’s Creed را دانلود کرده و لذت ببرید.

شما عزیزان می توانید نظرات و امتیازات خود را در مورد بازی Assassin’s Creed Rebellion در سایت emojo برای ما کامنت کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 نظرات
 1. اصغری می گوید

  سلام بر شما من نسخم 4.1.2 هستش میتونم بازی رو نصب کنم و اگه نمیتونم چه نسخه ای یا مودشو نصب کنم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام
   اندرویدتون کمتر از پیش نیازه نصب نمیشه .

 2. پارسا می گوید

  چند نفره هم میشه بازی کرد

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام خیر متاسفانه.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.