AD

یوبی سافت پلاس به‌طور رسمی برای ایکس باکس راه اندازی شد!

0 107

یوبی سافت پلاس (Ubisoft Plus) یک سرویس اشتراکی بزرگ فرانسوی ارائه شده توسط شرکت یوبی سافت است که حجم زیادی از جدیدترین بازی‌های این شرکت فرانسوی را در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. این سرویس به‌تازگی به‌صورت رسمی روی Xbox One و Xbox Series X|S راه‌اندازی شده است!
باوجود اینکه Ubisoft Plus، در Xbox One و Xbox Series X|S موجود است، اما این سرویس به هیچ وجه با Game Pass یا Game Pass Ultimate مرتبط نمی‌شود. اما افرادی که همچنان به کاتالوگ علاقه دارند باید در یکی از طبقات جداگانه آن خرید کنند، سطح استاندارد آن 17.99دلار است. این سرویس، به‌اصطلاح یک سطح دسترسی چندگانه برای مشترکین فراهم می‌کند.

این سطح دسترسی به کاربران اجازه می‌دهد تا به بازی‌های رایانه شخصی، ایکس باکس و آمازون لونا دسترسی داشته باشند. البته، یک سطح جایگزین هم وجود دارد که با قیمت 13.99 دلار ارائه می‌شود، اما این سطح دسترسی شامل پشتیبانی ایکس باکس نمی‌شود.

با راه‌اندازی این سرویس در ایکس باکس این سوال به‌وجود آمده است که چه چیزی در این پلتفرم گنجانده شده است؟ چه زمانی عناوین جدیدی در این سرویس قرار می‌گیرند؟ باتوجه به چیزی که یوبی سافت در گذشته منتشر کرده است، می‌توان گفت که اکثر IPهای محبوب درحال حاضر در این سرویس قرار گرفته‌اند. اما در این بین آثاری مانند Assassin’s Creed، Watch Dogs و Far Cry قرار ندارد، برخی آثار دیگر مانند Riders Republic و هزاران اثر جدید دیگر در آن دیده می‌شوند.

همچنین بخوانید:معرفی مهم‌ترین بازی‌های اصلی ایکس باکس

درنظر داشته باشید که یوبی سافت چیز جدیدی نیست، درواقع هم پلی استیشن و هم رایانه‌های شخصی چند سالی است که این سرویس را دارند. اما راه‌اندازی آن در ایکس باکس داستان متفاوتی دارد، چراکه راه‌اندازی این سرویس به افزایش تعداد بازیکنان این کنسول کمک می‌کند. تا اکنون یک سری بازی در این سرویس ارائه شده‌اند، در به‌روزرسانی‌های آینده به تعداد این بازی‌ها اضافه خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.