AD

ماریو، پردرآمدترین فیلم ساخته شده از یک بازی ویدیویی

0 113

اگرچه بسیاری از مردم برای تبدیل شدن ویدیو گیم ماریو به یک موفقیت دو به شک بودند، اما The Super Mario Bros در حال رسیدن به یک آمار فوق‌العاده است! ویدیوی این بازی در ابتدا دوران سختی از این شخصیت را نمایش می‌دهد و سرنوشت آن را به نمایش می‌گذارد. این ویدیو درحال تبدیل شدن به پردرآمدترین ویدیو گیم در تمام دوران‌ها است!

طبق گفته ایکس باکس آفیس موجو، این فیلم تنها دو هفته پس از اکران در 5 آوریل، 437,946,600 دلار در سراسر جهان به دست آورده است. این درحالی است که درحال حاضر Pokemon: Detective Pikachu پردرآمدترین فیلم ساخته شده از یک بازی شناخته می‌شود. این بازی در سال 2019 عرضه شده و در بازه زمانی مشابه با ماریو، به فروش 449,762,638 دلاری دست یافته است.

باتوجه به این عدد، ویدیو گیم ماریو فقط 13 میلیون دلار کم دارد تا به رکورد پوکمن برسد. البته، باتوجه به مسیری که این ویدیو گیم در حال پیشروی است، بعید نیست که در آخر این هفته بتواند به این عدد برسد و درنهایت به‌طور رسمی عنوان پردرآمدترین بازی ویدیویی را کسب کند.

برادران سوپر ماریو پس از شکستن رکورد 377 دلاری در سراسر جهان در همان آخر هفته افتتاحیه این بازی، رکورد قبلی که متعلق به Frozen II بود را شکستند. درواقع این رکورد با رقمی دو برابر از Frozen II شکسته شد، چراکه این بازی در آخر هفته افتتاحیه خود تنها 130 میلیون دلار درآمد داشته است.

البته، رقم فروش این فیلم باید با انیمیشن‌های دیگر مانند شیرشاه، شگفت‌انگیزان و مینیون‌ها هم رقابت کند. درحال حاضر، شیرشاه با درآمدی به‌اندازه 1.66 بر صدر جدول جای دارد، اما ماریو با سرعتی بالا درحال رسیدن به آن است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.