AD

Honkai Star Rail هنوز منتشر نشده اما در حال حاضر 10 میلیون کاربر دارد!

0 204

ده میلیون نفر پیش از آنکه Honkai Star Rail به بازار عرضه شود در آن پیش ثبت نام کردند! این بازی فانتزی فضایی جدید هنوز به بازار نیامده اما توجه تعداد زیادی از گیمرها را به خود جلب کرده است! توسعه‌دهنده این بازی با نام miHoYo در 15 آوریل (26 فروردین) توییتی منتشر کرد تا به مردم برای پیش ثبت نام در این بازی یادآوری کند. او تاکید کرد که با این کار یک سری پاداش در انتظار کاربران خواهد بود.

می‌هویو، ناشر بازی‌های تلویزیونی و ارائه‌دهنده بازی جدید Honkai Star Rail می‌گوید: همین حالا ثبت نام کنید! در این بازی پیش ثبت‌ نام کنید تا قفل پاداش‌هایی مانند Star Rail Pass ×20 و شخصیت 4 ستاره Serval (Erudition: Lightning) ×1 برای شما باز شود.

همچنین بخوانید:معرفی بازی گنشین ایمپکت یک بازی جنجالی سبک RPG

جهت جشن گرفتن برای رسیدن به آمار ده میلیون نفری قبل از انتشار، از بین طرفداران این بازی یک بازیکن خوش‌شانس انتخاب می‌شود تا یک کارت هدیه به ارزش حدود 100 دلار دریافت کند. می‌هویو درادامه توییت خود می‌گوید تنها کاری که باید برای برنده شدن این کارت هدیه انجام دهید آن است که از حالا (زمان انتشار توییت) تا 25 آوریل که یک روز قبل از انتشار این بازی به‌طور رسمی است، این پست را ریتوییت کنید.

Honkai Star Rail یک بازی RPG جدید است که توسط miHoYo، سازنده بازی بسیار محبوب Genshin Impact عرضه می‌شود. این بازی در تاریخ 26 آوریل به‌صورت رسمی ارائه خواهد شد. مانند Genshin، Honkai Star Rail هم یک بازی رایگان برای بازی در پلتفرم‌های رایانه شخصی و موبایل خواهد بود. همچنین، این بازی دارای سیستم اختیاری ‘gacha’ است، این سیستم پاداش شخصیت‌ها و سلاح‌های مبتنی بر شانس را ارائه می‌دهد. فضای این بازی به‌گونه‌ای است که برخلاف Genshin، شما را وادار می‌کند تا مبارزات را در نبردهای نوبتی اجرا کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.