AD

صدا پیشه Ganondorf در Tears Of The Kingdom مشخص شد!

0 155

در جدیدترین تریلر برای بازی Tears of the Kingdom: Zelda ، شخصیت Ganondorf نمایش داده می‌شود که این به‌معنای بازگشت آن است! اگر می‌خواهید بدانید که صدای پیشه آن کیست، این شخص Matthew Mercer است! متیو مرسر، صداپیشه آمریکایی که در زمینه‌های دیگر مانند بازیگری، تهیه‌کنندگی، کارگردانی و… هم فعالیت دارد، برای صداپیشگی Ganondorfدر زلدا انتخاب شده است. متیو با کارهای محبوب خود در سریال overwatch به‌عنوان Cole Cassidy (McCree) و در مجموعه بازی ویدیویی Resident Evil 6 با نام Leon S. Kennedy شناخته می‌شود.

اعلامیه کامل او درمورد صداگذاری Ganondorf در نسخه جدید زلدا به این صورت است: “من به‌تازگی تایید Nintendo را به‌دست آوردم، درنتیجه من درنهایت می‌توانم به‌طور قطعی خوشحالی خودم برای صداپیشگی Ganondorf در زلدا را اعلام کنم.”

Tears Of The Kingdomمتیو در متنی که منتشر کرده اعلام کرده است که از دوران کودکی یکی از طرفداران بازی Legend of Zelda بوده است. جالب‌تر آنکه این فرد می‌گوید یکی از شخصیت‌های مورد علاقه او، Ganondorf بوده است! علاقه او به این بازی و این شخصیت به حدی بوده که تقریبا در یک دهه پیش، در سریال‌های وب خود این شخصیت سبز رنگ را به تصویر کشید.

درادامه بیانات این فرد، او بر این موضوع تاکید کرده است که مسئولیت سنگینی برروی دوشش قرار دارد. او امیدوار است که بتواند توقعات طرفداران را به‌خوبی به‌جا آورد و این مسئولیت سنگین را به نحو احسنت اجرا کند. درآخر، متیو از Nintendo و کل تیم بازی Tears of the Kingdom که او را برای انجام این کار انتخاب کرده‌اند، تشکر کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.