AD

توییتر اکانت فیک دیزنی را وری‌فای کرده است!

توییتر اکانت فیک دیزنی را وری‌فای کرده است!
0 110

اکانت فیک دیزنی

توییتر به یک حساب کاربری در توییتر با نام @DisneyJuniorUK، وضعیت وری‌فای اهدا کرده است! این حساب محتوای نامناسبی منتشر می‌کرد با این وجود یک تیک طلایی از طرف توییتر به‌دست آورد!

مالک این اکانت فیک دیزنی با انتشار این جمله تعجب خود را بیان کرد:” این نمی‌تواند درست باشد، کسی مرا نیشگون بگیرد!” با انتشار این جمله، توییت او در توییتر وایرال شد.

اما این سوال به‌وجود می‌آید که به‌روزرسانی سیستم تایید توییتر چگونه عمل می‌کند؟ در عین حال، به حساب واقعی دیزنی در این پلتفرم یک نشان طلایی اعطا شده است. در هفته گذشته، یک سری از تیک‌های آبی برای حساب‌ها حذف شدند و با ایده ایلان ماسک، یک طرح رنگ جدید در سیستم این پلتفرم به‌کار گرفته شد.

مت ناوارا (Matt Navarra)، مشاور رسانه‌های اجتماعی به بی‌بی‌سی گفت که احتمالا بزرگترین اشتباه ایلان در توییتر تا کنون تصمیم برای حذف چک‌مارک‌های قدیمی است. او گفت: «تویتر در شش ماه گذشته از زمانی که ایلان مالکیت این پلتفرم را در دست گرفت، از یک وضعیت بحرانی به وضعیت دیگر تغییر کرده است. اما اکنون بستر مناسبی برای شناسایی اکانت‌های جعلی و اطلاعات نادرست ایجاد شده است.”

این تاییدیه نابه‌جا دقیقا همان چیزی است که منتقدان ایلان ماسک درباره آن هشدار داده‌اند. حساب‌های جعلی نشان صحت دریافت می‌کنند و به آنها اختیار داده می‌شود تا اطلاعات نادرستی را به اشتراک بگذارند. در این مورد، به نظر می‌رسد که مالک حساب به همان اندازه از این اتفاق متعجب شده است. این شخص سعی نکرده وانمود کند که یک پلتفرم رسمی دیزنی است و این پرسش‌های بیشتری ایجاد می‌کند. چگونه این حساب فیک یک تیک طلایی رایگان به‌دست آورد؟

این درحالی است که ایلان ماسک هنگام برعهده گرفتن مسئولیت توییتر گفت که می‌خواهد زمین بازی را در توییتر یکسان کند. او گفت عادلانه نبود که توییتر به تنهایی تصمیم بگیرد که کدام حساب‌ها از بقیه مهمتر هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.