AD

منتظر برد گیم Call of Duty باشید!

منتظر برد گیم Call of Duty باشید!
0 143

برد گیم Call of Duty

Arcane Wonders، شرکتی است که بیشتر به خاطر بازی‌های رومیزی خود در سراسر جهان شناخته می‌شود. این شرکت به‌تازگی اعلام کرده است که قصد دارد بازی برد گیم Call of Duty خود را منتشر کند. این بازی برای افرادی که طرفدار بازی‌های رومیزی هستند فوق‌العاده خواهد بود. Wonders درحال همکاری با اکتیویژن است تا یک بازی رومیزی، کاملا بر اساس بازی محبوب تیراندازی Call of Duty، به‌صورت اول شخص بسازد. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، Call of Duty: The Board Game باید در سال 2024 وارد بازار شود.

برایان پوپ (Bryan Pope)، مدیر عامل شرکت Arcane Wonders، چنین اعلام کرده است: “ما از شراکت با Activision برای آوردن فرنچایز در Call of Duty به روی میز خوشحالیم.” ما به‌عنوان طرفداران مادام العمر بازی Call of Duty، سخت کار می‌کنیم تا دامنه، مخاطرات و شدت این بازی‌ ویدیویی را به گونه‌ای به تصویر بکشیم که هم طرفداران Call of Duty و هم گیمرهای تخته‌بازی جدید و قدیمی دوست داشته باشند. ما مشتاقانه منتظریم تا در چند سال‌ آینده سرگرمی و هیجان رقابتی فراموش نشدنی برگرفته از Call of Duty را به بازی‌های شبانه در منزل‎های شما بیاوریم.»

البته،  Wonders هنوز هیچ اطلاعات جزئی از بازی جدید خود را فاش نکرده است. با این حال، جزئیات مربوط به آن بدون شک به عنوان بخشی از راه‌اندازی پرسرو صدای آن منتشر خواهد شد. انتظار می‌رود این اطلاعات در پاییز امسال منتشر شود اما هنوز تاریخ دقیق در دسترس نیست. با توجه به تاریخچه شرکت Arcane Wonders و بازی‌های منتشر شده از آن، بازی Call of Duty: The Board Game اولین بازی در نوع خود خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.