AD

قانون جدید برای افراد بَن شده در استریمرهای توییچ

0 229

استریمرهای توییچ می‌توانند با استفاده از تنظیمات اختیاری جدیدی که در ماه سپتامبر ارائه می‌شود، کاربران بَن شده یا ممنوع شده (banned user) را نه تنها از چت کردن در استریم‌هایشان، بلکه تماشای کامل استریم‌هایشان بلاک کنند. این یک تغییر بزرگ است، زیرا که کاربر ممنوع شده همچنان می‌تواند استریم ها را بدون چت تماشا کند.

این آخرین چیزی نیست که Twitch در نظر دارد؛ امکان ممنوعیت IP برای کاربران مسدود شده، در آینده از دور زدن ممنوعیت ها با خروج از سیستم یا ایجاد یک حساب جدید جلوگیری می کند.

همانطور که توسط Eurogamer گزارش شده است، تغییرات آتی توسط استریمر توییچ Lowco در پستی در X، née Twitter، اشاره شده است. این قابلیت در حال حاضر برای همه در دسترس نیست، اما در ماه سپتامبر به طور گسترده در دسترس خواهد بود.

این قابلیت اختیاری خواهد بود، اما هنگامی که فعال شود به این معنی است که کاربران محروم شده فوراً دسترسی به استریم های لایو را از کانال ممنوع شده از دست می دهند؛ به این معنی که آنها فوراً هم چت و هم استریم را از دست خواهند داد. این مانع از تماشای ویدیوها یا کلیپ‌های درخواستی برای کاربران ممنوع شده نمی‌شود.

به نظر این قابلیت مفید است؛ ممنوعیت‌ها برای فعال نگه داشتن جوامع اینترنتی و مکان‌های باز بسیار کمک می‌کنند و افرادی را که بیشتر از اینکه مفید باشند آسیب می‌رسانند، حذف می‌کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.