AD

حضور خدایان کهن (Elder Gods) در Mortal Kombat 1 تائید شد

0 887

خدایان کهن (Elder God) در هر دو تایم لاین Mortal Kombat بسیار بی فایده بودند. در سه گانه اصلی، آنها به نوعی عقب نشستند و به شائو کان (Shao Kahn) اجازه دادند تا کل تمدن ها را نابود کند. آنها وقتی برای انجام کاری می‌آیند که معمولاً خیلی دیر شده است. به طور خلاصه می توان گفت که آنها مدیریت خوبی ندارند.

لیو کانگ (Liu Kang) اما مردی بسیار بخشنده است. در تست بتای  Mortal Kombat 1، بازیکنان رفرنسی به خدایان کهن پیدا کرده‌اند که ثابت می‌کند لیو کانگ تصمیم گرفته است آنها را در تایم لاین جدید خود نگه دارد. این در حالی است که آنها مسئول بسیاری از هرج و مرج هایی هستند که در تایم لاین قبلی زمانی که لیو کانگ مدافع Earthrealm بود، رخ داد.

یک اسکرین شاتی از بازی منتشر شده است که در آن به نظر می رسد زمانی که لیو کانگ عمل وحشیانه ای را انجام می دهد، رفرنس ظاهر می شود. در اینجا، او می گوید: خدایان کهن مرا ببخشید، و وجود آنها را در تایم لاین ریبوت شده Mortal Kombat 1 تایید می کند.

این می تواند به این معنی باشد که Elder God ها در داستان اصلی نقش خواهند داشت. با این حال این لاین نشان می‌دهد که لیو کانگ هنوز پایین‌تر از آنهاست و او مهمترین خدای آنجا نیست.

در این نسخه ما از قبل می دانیم که Geras با نقشی متفاوت از مورتال کامبت 11 که به Kronika  کمک کرد، برگشته است و در کنار لیو کانگ است. بنابراین می‌توانیم شاهد بازگشت Shinnok و Cetrion در نقش‌های بسیار متفاوت باشیم.

البته هیچکدام هنوز تایید نشده است. اما پک های کاراکتر DLC و حتی یک مود تک نفره وجود خواهد داشت. تا اینجای کارMortal Kombat 1  مملو از رفرنس ها و برداشت های جدید از بازی های قبلی است، بنابراین فعلا نمی توانیم چیزی را رد کنیم.

سه شنبه آینده نیز Gamescom Opening Night Live برگزار می شود که حضور Mortal Kombat 1 قبلا تایید شده است. تاکنون، تقریباً هر تریلر جدید مبارزان جدیدی را نشان داده است، پس چه کسی می داند؟ شاید رفرنس هایی مانند این به نسخه بتای آخر هفته منتقل شده اند تا برای رونمایی سه شنبه ما را اذیت کنند. یا این یا شاید بالاخره ما اخباری در مورد مکان های بالقوه Jade و Sonya در فهرست دریافت کنیم، زیرا طرفداران هفته ها درخواست این اطلاعات را داشتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.