AD

آموزش سریع و آسان جنگ قبیله ای در کلش رویال

0 1,419

بازیکن ها برای این که بتوانند جایزه های بیشتری و صندوق های بیشتری دریافت کنند، باید در جنگ قبیله ای در Clash Royale شرکت کنند. آن ها با دریافت جایزه های این جنگ ها می توانند نیرو های خود را ارتقا بدهند و طلای بیشتری را داخل بازی به دست بیاورند. در این مقاله آموزشی از سایت مجله بازی موبایل ایموجو قصد داریم به آموزش جنگ قبیله ای در کلش رویال بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

این مطلب آموزشی هم برای شما مفید می باشد: آموزش وصل شدن به سوپرسل آیدی در کلش رویال

نحوه جنگ قبیله ای در کلش رویال

برای بازیکن های تازه وارد ساز و کار جنگ قبیله ای در کلش رویال سوال می باشد، ما نیز در این پست تصمیم گرفتیم به خواننده های عزیزمان آموزش جنگ قبیله ای در clash royale را ارائه کنیم. همان طور که می دانید این بازی یکی از محصولات کمپانی سوپرسل می باشد که چند سال بعد از کلش آف کلنز ارائه شده است. این بازی دارای طرف دار های زیادی در سراسر جهان می باشد.

کلن وارز در Clash Royale یک رویداد دو روزه برای کل اعضا می باشد. در اصل بازی کردن در حالت های مختلف برای افتخار و به دست آوردن جایزه می باشد. از یک سطحی به بعد شما برای این که بهتر پیشرفت کنید باید از جنگ قبیله ای استفاده کنید.

برای شرکت در جنگ قبیله ای در کلش رویال شما فقط باید عضو یک کلن شوید. برای عضو شدن در کلن نیز شما نیاز به یک شاه سطح ۸ دارید. شما باید یک کلن فعال و خوب با حداقل ۱۰ عضو پیدا کنید. بیشتر جنگ های قبیله ای توسط کلن های خوب فتح می شوند، بنابراین شما باید مطمئن شوید که یک کلن درست را انتخاب کرده اید.

بعد از ملحق شدن به یک کلن، منتظر بمانید تا رهبر و مشاورش یک جنگ را شروع کنند. جنگ جدید وقتی شروع می شود که شما گزینه Live را در بالای قسمت social ببینید، کلن وارز در Clash Royale دو روز طول می کشد، بنابراین به خاطر داشته باشید هر دو روز شرکت کنید. وقتی که جنگ تمام شود، کلن شما کاپ به دست می آورد و به سمت نبرد های سخت تر و جایزه های بزرگ تر می شود. 

نحوه جنگ قبیله ای در کلش رویال

جمع بندی

در این مطلب آموزشی به نحوه جنگ قبیله ای در Clash Royale پرداختیم. امیدواریم که این آموزش هم مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای رفع ارورها و مشکلات بازی می توانید به بخش مشکل بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن ارور بازی خود را رفع کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.