AD

آموزش انتقال کلش رویال به جیمیل دیگر تنها با چند گام!

0 9,279

اگر به دنبال انتقال کلش رویال به جیمیل دیگر می باشید، به جای درستی امده اید. ما در این مقاله آموزشی از رسانه بازی موبایل ایموجو برای راحتی شما روش انتقال کلش رویال به جیمیل دیگر را در هفت مرحله ارائه کرده ایم. فقط در حین انجام این کار حواس خود را جمع کنید و مطمئن شوید که اینترنت پر سرعتی دارید.

این مطلب آموزشی هم می تواند برای شما مفید باشد: آموزش قدم به قدم ساخت اکانت جدید در کلش رویال

نحوه انتقال کلش رویال به جیمیل دیگر

برای انجام این کار در قدم اول برای انتقال clash royale به جیمیل دیگر شما باید بازی را در دستگاهی که می خواهید به اکانت آن وصل شوید باز کنید. مطمئن شوید که آز اکانت جیمیلی که می خواهید به آن منتقل کنید، استفاده می کنید. البته از این مطمئن باشید که از یک اینترنت درست استفاده می کنید. زیرا هر اشتباه کوچکی ممکن است نحوه انتقال شما را به خطر بیاندازد.

در قدم دوم برای انتقال کلش رویال به جیمیل دیگر روی آیکون کوچک تنظیمات که در صفحه وجود دارد ضربه بزنید.

در قدم سوم، وقتی که منو تنظیمات باز شد، روی وصل کردن دستگاه و سپس روی گزینه This is the old device  ضربه بزنید.

در مرحله چهارم انتقال کلش رویال به جیمیل دیگر، دو انتخاب برای شما وجود خواهد داشت:

  • وصل کردن به اندروید، البته این در صورتی است که شما از دستگاه اندروید استفاده می کنید.
  • وصل کردن به دستگاه دیگر

در قدم پنجم، کلش رویال به شما یک کد با ۱۲ کاراکتر می دهد که اعتبار آن دو دقیقه می باشد.

در قدم ششم انتقال کلش رویال به گوگل آی دی دی دیگر، بازی را روی دستگاه جدید و جیمیل جدید باز کنید، به تنظیمات بروید گزینه متصل شدن به دستگاه را انتخاب کنید.

در قدم آخر انتقال Clash royale به جیمیل دیگر، کد را که در مرحله ۵ داده شده بود را وارد کنید. بعد از این مراحل شما بازی خود را به جیمیل دیگر متصل کرده اید.

نحوه انتقال کلش رویال به جیمیل دیگر

جمع بندی

با یکی دیگر از مقالات آموزشی سایت ایموجو همراه شما بودیم. در این مقاله نحوه انتقال کلش رویال به جمیل دیگر را آموزش دادیم. شما با استفاده از مراحل معرفی شده می توانید به راحتی این کار را در زمان کوتاهی انجام دهید. امیدواریم که این آموزش هم مورد توجه شما قرار گرفته باشد. با مراجع به سایت ایموجو علاوه بر آموزش بازی می توانید با انواع ترفند بازی آشنا شوید و از بازی کردن نهایت لذت را ببرید و همیشه پیروز میدان باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.