آموزش وصل شدن به سوپرسل آیدی در کلش رویال

0 828

اگر به دنبال وصل شدن به سوپرسل آيدی در کلش رویال می باشید به جای درستی آمده اید. در این مقاله از آموزش بازی سایت ایموجو آموزش وصل کردن هر چند اکانتی که می خواهید به سوپرسل آیدی وصل کنید آمده است. شما با وصل کردن اکانت خود به سوپرسل آیدی همیشه می توانید بازی خود را ذخیره داشته باشید.

این مطلب آموزشی هم می تواند برای شما مفید باشد: آموزش سریع و آسان رنگی نوشتن در کلش رویال

نحوه وصل شدن به سوپرسل آیدی در کلش رویال (Clash Royale)

در کل وصل شدن به سوپرسل آیدی برای ایمن نگه داشتن بازی هایتان می باشد. شما با انجام این کار می توانید پیشرفت خود در بازی را ذخیره نگه دارید. حتی شما می توانید پیشرفت خود در بازی را به یک گوشی جدید منتقل کنید.

 سوپرسل آیدی می تواند به شما کمک کند تا اکانت های خود در یک گوشی را هر موقع که خواستید تغییر دهید.

شما برای وصل شدن به اکانت سوپرسل برای هر اکانت کلش رویال باید یک حساب سوپرسل جدید بسازید، برای همین ما وصل شدن به سوپرسل آیدی در clash royale برای اکانت اول را به شما آموزش داده ایم.

نحوه وصل شدن به سوپرسل آیدی در کلش رویال (Clash Royale)

مراحل وصل شدن به سوپرسل آیدی در clash royale برای اکانت اول

۱. وصل بودن اکانتی که در گوشی بازی می کنید به یک اکانت گوگل یا به یک گیم سنتر.

۲. بازی را باز کنید. اکانتی که به اکانت گوگل یا گیم سنتر متصل باشد بارگیری خواهد شد.

۳. تنظیمات را باز کنید و روی گزینه disconnected بزنید. سپس گزینه register new را انتخاب کنید و چیز هایی که روی صفحه شما می آیند را ادامه دهید، این را نیز به یاد داشته باشید که فقط آخرین کد بازیابی که برای شما فرستاده شود کار خواهد کرد.

نکته:

اگر اکانت دیگری برای وصل شدن به سوپرسل آیدی در کلش رویال دارید. اول مطمئن شوید که این اکانت به اکانت گوگل یا گیم سنتر گوشی شما متصل می باشد. سپس بازی را باز کنید. اکانت اولی که شما به اکانت سوپرسل متصل کرده اید باز خواهد شد. بنابراین اول به تنظیمات بروید و روی گزینه connected بزنید تا گزینه log out را انتخاب کنید.

بازی از اول خواهد آمد، شما یک منو در صفحه بارگیری خواهید دید. روی گزینه tap without supercell ID بزنید. اکانت شما از گوگل یا گیم سنتر موبایلتان بارگیری خواهد شد. همان مراحل اولیه را برای وصل شدن به سوپرسل آیدی انجام دهید.

شما می توانید این مراحل را برای هر چند اکانتی که دارید انجام دهید ، مطمئن باشید که می توانید از همه آن ها استفاده کنید. همان طور که گفتم این را به خاطر داشته باشید که اگر کد بازیابی خواستید، تنها اخرین کدی که به شما فرستاده می شود کار خواهد کرد.

با یکی دیگر از مجموعه مقالات سایت رسانه بازی موبایل ایموجو در خدمت شما بودیم. امیدواریم که این مقاله مورد توجه شما قرار گرفته باشد. شما با مراجعه به سایت علاوه بر مشاهده مظالب آموزشی و کاربردی می تواند با انواع ترفند بازی آشنا شوید و از بازی کردن نهایت لذت را ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.