AD

دانلود رایگان بازی جی تی ای (Grand Theft Auto)

0 830

شاید بهترین بازی دنیا برای جی تی ای لقب مناسبی نباشد. چون که این بازی بهترین بازی تاریخ است و هنوز رو دست آن نیامده است. شاید خیلی‌ها در مقابل این موضوع، موضع بگیرند و بازی‌های دیگری را لایق این عنوان بدانند، اما باید به استحضارتان برسانم که این بازی بالاترین گرافیک در بین گیم‌ها، شبیه‌ترین گیم به واقعیت از لحاظ شخصیت‌ها، ساختمان‌ها، کارهایی که انجام می‌دهند و…، بهترین بازی از لحاظ داستانی، بهترین بازی سبک جهان باز، قابلیت انجام خیلی از کارهایی که در زندگی روزمره انجام می‌دهیم و… که همگی نشان از برتر بودن این بازی نسبت به سایر بازی‌های جهان است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی تا آخر این مقاله با سایت مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

همچنین دانلود کنید: دانلود رایگان بازی جی تی ای ۵ (اتومبیل ‌دزدی بزرگ ۵)

داستان بازی جی تی ای

در این بازی شما یک نقش را بر عهده می‌گیرید که با دزدان و به اصطلاح با گانگسترها، به جنگ با کودک درون خود خواهید رفت. یعنی هر کاری که ذهن، فکر و اراده شما به سمت آن باشد را می‌توانید انجام دهید. مثلا کتک زدن افرادی که در خیابان هستند. این کار با این که در زندگی واقعی کار بسیار احمقانه‌ای است، اما در بازی جی تی ای یک امتیاز ویژه محسوب می‌شود. دزدیدن ماشین‌های مختلف به روش‌های گوناگون هم یکی از امتیازات این بازی است.

داستان این بازی این است که شما به هدف خود که ثروتمند شدن می‌باشد، برسید. اما راهی که در این بازی پیش روی شما است، راه مناسبی نیست. یعنی این گونه نیست که با تلاش کردن و کار کردن به موفقیت برسید. بلکه با دزدی از مردم، سرقت از بانک‌ها، دوستی با خلافکاران بزرگ شهر، انجام کارهای خطرناک و در کل هر چیزی که یک فرد شرور برای زنده ماندن و ثروت بیشتر انجام ی‌دهد را، می‌توانید انجام دهید.

با این که شرور بودن هیچ لذتی ندارد، اما در بازی واقعا دیوانه کننده است. هر گونه خودرویی که می‌خواهید را در دست دارید. به هر جایی که می‌خواهید می‌توانید بروید. مثل بازی‌های مدرن دیگر مانند مدرن وار نیست که فقط یک مسیر را ادامه دهید و کسانی که سر راهتان قرار می‌گیرند را از بین ببرید. بلکه هیچ حد و مرزی در این بازی برای رفتن وجود ندارد. همچنین در این بازی به خودی خود کسی دشمن شما نیست. بلکه این شما هستید که حس آتش افروزی و خشونت را در بین مردم پخش می‌کنید.

دانلود بازی Grand Theft Auto از گوگل پلی

دانلود بازی Grand Theft Auto از اپ استور

داستان بازی جی تی ای

نتیجه گیری

بازی جی تی ای بدون شک از بهترین بازی‌های ساخته شده در جهان است که می‌توان گفت همه‌ی گیمرها آن را می‌شناسند و آن را بازی کرده‌اند. دلیل آن هم ویژگی‌های فوق‌العاده این بازی است. شاید با خود سوال کنید که کدام ویژگی بازی را خاص می‌کند؟ باید گفت در بین بازی‌های خاص و دوست داشتنی دنیا، بازی‌هایی فوق‌العاده هستند که گیمر از بازی کردن با آن خسته نشود. این موضوع مهم به چندین عامل بستگی دارد.

از جمله گرافیک عالی بازی، صداگذاری مناسب و مطلوب، هیجانی بودن موضوع بازی و غیره که به خوبی در این بازی پوشش داده شده‌اند. برای اطلاعات بیشتر با سایت ایموجو در ارتباط باشید. همچنین شما می توانید با مراجعه به بخش آموزش بازی سایت به صورت کامل با آموزش انواع بازی های موبایلی آشنا شوید و از بازی خود بیشتر لذت ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.