AD

بالاخره قطار GTA Online قابل راندن شد

بالاخره قطار GTA Online قابل راندن شد
0 13

در محبوبترین بازی یک دهه اخیر یعنی Grand Theft Auto Online بالاخره یک درخواست پس از 11 سال محقق شد و بالاخره قطار GTA Online قابل راندن شد.

راندن قطار در GTA Online مانند ماشین است؟

درخواست راندن قطار در GTA Online توسط توسعه دهنگان بازی مورد توجه قرار گرفت و در حال حاضر قطار قابل راندن است؛ البته فقط در طول یک ماموریت خاص قابل راندن است. شما نمی‌توانید مانند یک ماشین در حین بازی، قطار را بدزدید و هرج و مرج ایجاد کنید. در عوض، شما باید ماموریت Cluckin’ Bell Farm Raid را بازی کنید، که با دزدیدن قطار از دست چند بد جنس فرار می کنید. همچنین شاید بخواهید بدانید چگونه کلید قطار در Cluckin’ Bell Farm Raid در GTA Online را دریافت کنیم؟

البته، این ماموریت هیجان خاصی را به همراه دارد، زیرا آن بدجنس‌ها سعی می‌کنند با پارک کردن کامیون‌های مجهز به مسلسل خود روی ریل‌ها، شما را متوقف کنند. می توانید حدس بزنید وقتی قطار غیرقابل توقف شما با یک پیکاپ جمع و جور با سرعت برخورد می کند چه اتفاقی می افتد. از آنجایی که این ماموریت به صورت انفرادی یا با حداکثر سه دوست قابل بازی است، عبور از کامیون های NPC می تواند برای کل گروه سرگرم کننده باشد. متأسفانه، بخش قطار در این ماموریت خیلی طولانی نیست.

اکنون که Rockstar مکانیزم های گیم پلی را برای رانندگی قطار نشان داده است، طبیعی است که بازیکنان درخواست های بیشتری در این زمینه داشته باشند. به خصوص که دزدیدن قطار در GTA: San Andreas و متعاقبا خارج کردن آن از ریل در بزرگراه بسیار سرگرم کننده بوده است. با این حال، هیچ حرفی مبنی بر اینکه راک استار قطار را خارج از ماموریت قابل تردد خواهد کرد، وجود ندارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.