AD

ناامیدی طرفداران Redfall پس از عرضه آن!

ناامیدی طرفداران Redfall پس از عرضه آن!
0 100

ناامیدی طرفداران Redfall

طرفداران Redfall پس از عرضه بازی این گونه اعلام کرده‌اند: “بسیار ناراحت کننده است که می‌بینم یک توسعه دهنده بزرگ به این میزان افت کرده است” آنها باور نمی‌کنند این بازی همان چیزی است که انتظارش را می‌کشیدند!

Arkane’s Vampire FPS امروز، 2 می، منتشر شد و نقدهای زیادی ارائه داد، از جمله بررسی Redfall خودمان. در این بررسی‌ها این بازی “عجله‌ای، ناتمام، و غیر قابل قبول ” توصیف شده است. اگر در Redfall subreddit گشتی بزنید، بازیکنان ناامید زیادی خواهید دید.

این به طرفدارانی که از زمان معرفی شدن Redfall در سال 2021 منتظر آن بودند، ضربه‌ای جدی وارد کرده است. همانطور که می‌توانید تصور کنید، تعداد زیادی از بازیکنان به subreddit اختصاصی بازی رفته‌اند تا ناراحتی خود را تخلیه کنند.برخی از ساب‌ردیت‌ها با این مضمون هستند:

“بسیار ناراحت کننده است که می‌بینم یک توسعه دهنده بزرگ به این میزان کاهش یافته است”

 این بازی قطعا برای بیرون آمدن آماده نبود، یکی از کاربران Reddit می نویسد: “با این همه تبلیغات من انتظار بازی بسیار بهتری را داشتم، به خصوص با Arkane در پشت بازی.”

تکراری‌ترین شکایات به این صورت هستند: این شبیه یک بازی Arkane نیست! به هر حال، استودیوی Arkane مسئول بازی‌های مورد علاقه طرفداران Prey  و Dishonored است. اما همانطور که یکی از طرفداران آن را بیان کرد، “بسیار ناراحت کننده است که می‌بینم یک توسعه دهنده بزرگ که بازی هایی مانند Prey و Dishonored را به ما داده است به این میزان کاهش یافته است.”

“من کاملا مات و مبهوت هستم. چگونه این بازی اینقدر بد است؟” یک شخص دیگر  مشکلاتی را که در اجرای بازی در Xbox Series X با آن مواجه شده‌اند، به ویژه مشکلاتی که با نرخ فریم دارد را نوشته است. همین کاربر ادامه می‌دهد: «از زمان انتشار تریلر فوق‌العاده هیجان زده بودم، این غیرقابل قبول است و من به شدت ناامید شده‌ام.»

به‌طور کلی، بازیکنان Redfall از گرافیک بازی، هوش مصنوعی، گیم پلی اصلی، عدم هماهنگی و هزینه‌ این بازی بسیار ناامید شده‌اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.