AD

Coinbase یک صرافی بین المللی برای رمزارزها، براساس قوانین ایالت متحده راه‌اندازی می‌کند.

Coinbase یک صرافی بین المللی برای رمزارزها راه‌اندازی میکند
0 185

صرافی بین المللی برای رمزارزها

کوین بیس گفت که این صرافی جدید، به کاربران نهادی در حوزه‌های قضایی واجد شرایط خارج از ایالات متحده اجازه می‌دهد تا در معاملات آتی به‌صورت دائمی معامله کنند. کوین بیس گلوبال روز سه‌شنبه یک صرافی بین المللی برای مشتقات ارزهای دیجیتال راه‌اندازی کرد، زیرا این شرکت به دنبال گسترش ردپای جهانی خود در بخش کریپتو ایالات متحده است.

این صرافی به کاربران نهادی اجازه می‌دهد در حوزه‌های قضایی واجد شرایط خارج از ایالات متحده باشند. صنعت دارایی‌های دیجیتال از اتفاقات سال گذشته در حال بهبود است، از جمله این اتفاقات می‌توان به ورشکستگی صرافی رمزنگاریFTX Sam Bankman-Fried. اشاره کرد.

ماه گذشته، برایان آرمسترانگ، مدیر اجرایی کوین‌بیس هشدار داده بود که شرکت‌های ارشد ارزهای دیجیتال در «بهشت‌های فراساحلی» توسعه خواهند یافت، مگر اینکه ایالات متحده و بریتانیا قوانین خود را برای صنعت بسیار واضح‌تر کنند.

کوین بیس، که در حال حاضر با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده درگیر است، روز سه‌شنبه اعلام کرد که کشورهای سراسر جهان به دلیل یک چارچوب نظارتی مسئولانه، خود را به‌عنوان مرکز ارزهای دیجیتال توسعه می‌دهند.

ما دوست داریم که ایالات متحده را هم مسیر با این کشورها ببینیم. صرافی کریپتو گفت: رویکرد مشابهی را به جای مقررات از طریق اجرا اتخاذ کنید، این رویکرد منجر به روند ناامیدکننده‌ای برای توسعه کریپتو در ایالات متحده شده است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.