AD

یک بازیکن Honkai Star Rail ،برای اثبات دریافتPullرایگان65ساعت در هفته بازی می‌کند!

0 126

یکی از بازیکنان Honkai Star Rail تمام تلاش خود را کرده است تا آخرین ذره Stellar Jade و Gacha Pass را کسب کند و در یک هفته حدود 300 منبع به‌دست بیاورد!

grinder Gotruto Insomniac gach یافته‌های خود را در پست اخیر Reddit به اشتراک گذاشت. تا به امروز، در سطح 38 Trailblaze، آنها می‌گویند که توانسته‌اند 150 پاس ویژه و 144 پاس معمولی به‌دست آورند. آن‌ها خاطرنشان می‌کنند که لاگین و پاس‌های نبرد بازی را خریداری کرده‌اند، بنابراین، خودشان آزادانه بازی نمی‌کنند، اما این موارد اضافی تنها تعداد انگشت شماری از pullها را ایجاد کردند که بر محاسبات F2P آن‌ها تاثیری نداشته است.

آنها در پست خود گفتند: “من داستان را کامل کردم، تمام تلاشم را کردم، هر پازلی را که پیدا کردم انجام دادم و 159 دستاورد کسب کردم.” “من تمام مناطق خرید را انجام داده‌ام به جز آخرین مورد، که فقط خرید نهایی Eidolon  را ندارد. در نهایت، Simulated Universe World 5  و سالن سه ستاره فراموش شده را تا طبقه 10 انجام داده‌ام.”

آنها گفتند: “من واقعا از بودن در Astral Express با همه شخصیت‌ها و با مردم در این subreddit لذت بردم. من به این مسیر ادامه خواهم داد، اما در آینده با سرعتی آرام‌تر، به خواب نیاز دارم.”

زمانی که از Gotruto در مورد منابع خوب Stellar Jades و Pass که ممکن است به راحتی نادیده گرفته شوند سوال شد، آنها به بازیکنان توصیه کردند که به بسیاری از مناطق جهان باز Honkai Star Rail توجه زیادی داشته باشند. هنگامی که ماموریت‌های داستانی را پاک کردید، بسیاری از مناطق در پازل‌ها، چالش‌ها یا خوک‌های گنجی ایجاد می‌شوند که منابع اضافی را اعطا می‌کنند، و اگر عقب ننشینید یا نقشه را سه بار بررسی نکنید، ممکن است این موارد را از دست بدهید. همین دیشب بعد از پاک کردن داستان اصلی، یک چالش سه قسمتی در Jarilo-6 پیدا کردم.”

این پست همچنین باعث شد تا از سوی بازیکنان دیگر نکاتی دیگری بیان شود. بسیاری از آنها می گویند که آنها فقط از تعدادpull F2P Gotruto عقب مانده‌اند، احتمالا به این دلیل که در چند روز گذشته بیشتر خوابیده‌اند. برای مثال، فقط با یک یا دو بار صعود کاراکترهای جدید، می‌توانید یک یا دو پاس عادی آسان دریافت کنید و کدهای Honkai Star Rail به سرعت جمع می‌شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.