AD

توسعه دهندگان Diablo 4 مورد تمسخر قرار گرفتند

0 130

Diablo 4 با وجود فروش بسیار خوب، از جنجال‌های پس از انتشار در امان نمانده است.

بلیزارد در تلاش برای ایجاد ارتباط بیشتر با جامعه بازیکنان و معرفی تیم، ویدیویی را منتشر کرد که در آن دو طراح سیاه چال در بازی نشستند و در مورد کار روی بازی و پیشینه خود به عنوان توسعه دهنده صحبت کردند.

در حالی که بحث آنها در این ویدیو نسبتاً حالت مشاجره گونه به خود گرفته بود، گیم‌پلی بازی که در پس‌زمینه ظاهر شد، واکنش‌های شدیدی را علیه توسعه‌دهندگان برانگیخت. Asmongold (استریمر و یوتیوبر محبوب) در این مورد صحبت کرد در حالیکه ناراضی بود و برای دو توسعه دهنده که در آن موقعیت قرار گرفتند نیز احساس بدی داشت.

Asmongold با ابراز نارضایتی خود از بازی ادعا کرد که مدتی است که Diablo 4 را بازی نکرده است. حتی زمانی که چت او به او می‌گفت ویدیویی را تماشا کند که توسعه‌دهندگان را در حال بازی Diablo 4 نشان می‌داد، او برای تماشای آن مردد بود. با این حال، او در نهایت دست به کار شد. سپس 40 دقیقه را صرف تجزیه و تحلیل ویدیو، نتیجه گیری در مورد وضعیت فعلی Diablo 4 و برخی از مشکلات آن کرد.

Asmongold گفت شما فقط دو نفر را در تیم خود قرار دادید؛ صرف نظر از اینکه آنها مستحق انتقاد بودند یا خیر، آنها را در تیررس همه قرار دادید.

صرف نظر از کیفیت گیم پلی و محتوای ویدیو، Asmongold از اینکه بلیزارد این ویدیو را منتشر کرده است، شوکه شد. صحت این ویدیو در نهایت توسط شخص دیگری در تیم تأیید شد.

Asmongold بیان کرد: من فکر می‌کنم اگر موقعیت ارشدی در تیم ساخت یک بازی ویدیویی دارید، باید بدانید که چگونه آن را ماهرانه بازی کنید. تا حدودی مایه ناامیدی است که توسعه دهندگانی که سیاهچال‌های بازی را طراحی می‌کنند به اندازه برخی از بازیکنان هاردکورتر در بازی مهارت ندارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.