AD

بازی Starfield با یک جنگ، تأسیس یک آژانس فضایی و یک جنگ دیگر در راه است

0 151

کمتر از یک ماه دیگر به عرضه بازی  Starfield باقی مانده است و اطلاعات در مورد این RPG فضایی همچنان ادامه دارد: Bethesda تایم لاین وقایع منتهی به استعمار خیالی مریخ در سال 2050 تا آغاز بازی در سال 2330 را منتشر کرده است.

همانطور که می‌توانید حدس بزنید، بیشتر این تایم لاین توسط انسان‌هایی که یکدیگر را می‌کشند، پر شده است. جنگ هرگز تغییر نمی‌کند و در این بازی جنگ در فضا است.

جدول زمانی نشان می‌دهد که پس از فرود بر روی مریخ، یک قرن دیگر طول می‌کشد تا بشر در سال 2156 به Alpha Centauri (نزدیک ترین منظومه ستاره‌ای همسایه ما) برسد. انسان‌ها شروع به استعمار کردن از آن می‌کنند، به طوری که تنها چند سال بعد United Colonies ایجاد می‌شود. در سال 2188 اتحاد دیگری از مستعمرات ایجاد می‌شود (جناح گاوچران استارفیلد به نام Freestar Collective) که در سال 2196 با United Colonies وارد جنگ می‌شوند.

بازی-starfield

این جنگ 20 سال طول می‌کشد. اندکی پس از آن، Freestar Rangers به عنوان یک «نیروی حفاظتی و تحقیقاتی نخبه» تأسیس می‌شود. کابوی‌ها و کارآگاهان؟ آنها اساساً پینکرتون‌های فضایی (Space Pinkerton) هستند.

ظاهراً تا 50 سال دیگر هیچ چیز قابل توجهی اتفاق نمی‌افتد تا زمانی که گروه اکتشافی Constellation در سال 2275 توسط سباستین بنکس (Sebastian Banks) تشکیل می‌شود. زمانی که گروه Freestar یک معاهده را در سال 2308 نقض می‌کند، جنگ دیگری به مدت چند سال آغاز می‌شود. در حالی که UC و FC در حال عقب نشینی از جنگ هستند، Constellation  یک آرتیفکت مرموز را کشف می‌کند.

همانطور که به زمان شروع Starfield نزدیک می‌شویم، شروع به شنیدن اسامی برخی افراد می‌کنیم که واقعاً با آنها ملاقات خواهیم کرد مانند سارا مورگان (Sarah Morgan)، یکی از همراهان Starfield که پس از اخراج از UC  به عنوان یک ناوبر به Constellation می‌پیوندد. والتر استراد (Walter Stroud) شروع به تامین مالی Constellation  می‌کند و از آنجایی که او شخص فوق العاده ثروتمندی است، مطمئنا انگیزه‌های او کاملاً خیرخواهانه نیست. سرانجام در سال 2326 بارت (Barrett) (یکی دیگر از همراهان) این آرتیفکت را در آرشیو Constellation  پیدا می‌کند و گروه شروع به جستجوی بیشتر می‌کند. اینجاست که در ابتدای استارفیلد در سال 2330 وارد می‌شوید که در حین کند و کاو در مریخ به آرتیفکت دیگری برخورد کرده‌اید.

Starfield در 6 سپتامبر عرضه می‌شود و کسانی که early access دارند در 1 سپتامبر به این بازی دسترسی خواهند داشت.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.