AD

معرفی بهترین صندلی گیم

14 2,448

بهترین صندلی گیمینگ را می‌شناسید؟ آیا می‌دانید که کدام نوع صندلی مناسب بودجه و شرایط شما است؟ و آیا اصلا از اهمیت یک صندلی گیمینگ با کیفیت با خبر هستید؟!

صندلی گیمینگ یکی از مهم‌ترین عناصر برای گیمر‌ها است و با وجود اینکه نقش مستقیمی در فرایند بازی‌ها ندارد، اما می‌تواند باعث افزایش تمرکز شما و در نتیجه بازی بهتر شود. گذشته از این، گیمر‌ها فکر همه چیز هستند به‌جز سلامتی خود! به احتمال زیاد بسیاری از گیمر‌ها لذت بازی کردن را با سلامت گردن و کمر خود عوض نمی‌کنند و بهترین راه، استفاده از صندلی‌های گیمینگ است. صندلی‌های گیمینگ تنوع بسیار بالایی دارند و ما در این نوشته قصد داریم تا چند نمونه از بهترین صندلی‌های گیمینگ در رنج‌های قیمتی متفاوت را به شما معرفی کنیم پس تا انتها با ما همراه باشید.

یک صندلی گیمینگ مناسب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

بهترین صندلی گیمینگ، همیشه گران‌ترین صندلی گیمینگ نیست! هر صندلی گیمینگ باید بر اساس یک‌سری شرایط تهیه شود و قیمت تنها بخشی از ماجرا است. بنابراین باید به عنوان یک گیمر، حتما ویژگی‌های یک صندلی گیمینگ خوب را بشناسید. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌ها برای یک صندلی گیمینگ مناسب، به شرح زیر هستند:

روکش با کیفیت

معمولا اولین قسمت از صندلی‌ها که دچار آسیب می‌شود، روکش آن است. روکش صندلی از جنس چرم مصنوعی و یا انواع پارچه ساخته می‌شود. صندلی‌های گیمینگ معمولا از جنس چرم مصنوعی و تور هستند و در این بین ممکن است صندلی‌های پارچه‌ای هم وجود داشته باشند. یک روکش صندلی مناسب روکشی است که با نشستن بر روی آن فشاری احساس نکنید و کشیدگی خاصی نیز در روکش ایجاد نشود. همچنین وجود توری روی برخی از صندلی‌های گیمینگ کمک می‌کند تا هوا در صندلی جریان داشته باشد و خیلی عرق نکنید.

تشک نرم و راحت

نشیمنگاه و قسمت پشت صندلی باید به اندازه کافی نرم باشند اما نه بیش از حد. تشک یک صندلی گیمینگ مناسب نباید شما را درون خودش فرو ببرد و از طرفی نباید خیلی هم سفت باشد. به صورت کلی، باید از نشستن بر روی آن احساس راحتی کنید.

بالشتک کمر و گردن

بالشتک‌ها بر روی صندلی، عناصری دلخواه هستند؛ بعضی از افراد با این بالشتک‌ها احساس راحتی می‌کنند و بعضی دیگر نمی‌توانند با آن ارتباط برقرار کنند اما بدانید که استفاده از آنها می‌تواند از آسیب به ستون فقرات و گردن جلوگیری کند اما به هر جهت، این موضوع دلخواه است.

بدنه قابل تنظیم

ارتفاع دسته‌ها و صندلی و همچنین ارتفاع از مهم‌ترین مواردی هستند که باید یک صندلی قابل تنظیم باشند و اگر قصد خرد بهترین صندلیگیمینگ را دارید، باید انعطاف‌پذیری آن را حتما در نظر بگیرید. با توجه به ویژگی‌های مذکور، بهترین موارد در ادامه معرفی شده‌اند.

صندلی گیمینگ فراصنعت کد 0001

با رواج صندلی‌های گیمینگ در بازار، برند‌های ایرانی زیادی دست به تولید این محصول زده‌اند که یکی از این برند‌ها فرا صنعت است. این صندلی دارای ساختاری مناسب و با ویژگی‌هایی که پیشتر فته شد نیز مطابقت دارد و از همه مهم‌تر، این محصول با قیمت بسیار مناسب‌تری به نسبت محصولات خارجی به فروش می‌رسد. این صندلی با رنگ بندی متنوع و با قیمت زیر پنج میلیون تومان به فروش می‌رسد.

صندلی گیمینگ جوان مدل j3090

یک محصول ایرانی دیگر با کیفیت و قیمت مناسب. این محصول ظاهر جالبی دارد اما متاسفانه فاقد پشتی‌های گردن و کمر است اما این موضوع هیچ چیز از راحتی صندلی گیمینگ جوان کم نمی‌کند. به صورت کلی،اگر بخواهیم بهترین صندلی گیمینگ ایرانی را معرفی کنیم، این مورد و مورد قبلی به ترتیب در رتبه‌های اول و دوم قرار می‌گیرند.

طبق ادعای سازندگان، این محصول کاملا منطبق بر اصول ارگونومی ساخته شده است اما موضوع بین واضح و جالب توجه در این، کیفیت مکانیزم و چرخ‌های این محصول است.

صندلی گیمینگ کولر مستر مدل Caliber R2

صندلی کولرمستر بدون شک به عنوان بهترین صندلی گیمینگ تا قیمت زیر 15 میلیون تومان است و یک محصول میان‌رده به حساب می‌آید. این صندلی طراحی‌ بسیار زیبا و رنگی خاص دارد و ساختار آن به خودی خود شما را برای روشن کردن کامپیوتر و شروع یک بازی ترغیب می‌کند. کل سیستم این صندلی قابل تنظیم است و حتی پشتی آن می‌تواند تا 180 درجه رو به عقب باز شود. روکش صندلی از چرم مصنوعی مرغوب است و نشیمن آن نیز بسیار راحت بوده و عملا خستگی‌ای بر روی آن وجود نخواهد داشت. همچنین روکش این محصول پر از منافذ باز است که گردش هوا را ممکن می‌کند و عرق کردنی در کار نخواهد بود.

صندلی گیمینگ کوگر مدل ARMOR ONE

یک صندلی میان‌رده، با قیمتی زیر ده میلیون تومان و ظاهری خشن، اما جذاب و راحت! اگر از علاقه مندان به رنگ مشکی هستید، این محصول یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما است؛ رو کش این صندلی همانطور که از بهترین صندلی گیمینگ انتظار خواهید داشت، تماما از چرم مصنوعی قابل تنفس ساخته شده و طبق ادعای سازندگان، کوچک‌ترین نکات اصول ارگونومی در طراحی این صندلی به کار گرفته شده است. همچنین مکانیزم بسیار انعطاف‌پذیر این صندلی با قابلیت حرکت 180 درجه‌ای پشتی نیز جالب توجه است.

صندلی گیمینگ میزیمو مدل PS4 5B

یک محصول خوش قیمت، زیبا و محکم! این صندلی به نحوی ساخته شده که کاربر بتواند حداکثر کنترل را بر روی شرایط داشته باشد و مکانیزم این صندلی‌ها به جرات می‌توان به عنوان یکی از انعطاف‌پذیر‌ترین مکانیزم‌ها در بین صندلی‌های گیمینگ در نظر گرفت! روکش این صندلی از جنس چرم مصنوعی است و تا رنج قیمت زیر پنج میلیون تومان، اغراق نیست اگر این صندلی را بهترین صندلی گیمینگ معرفی کنیم.

همچنین این محصول بسیار جادار و محکم است و افراد سنگین وزن به راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند.

صندلی گیمینگ آرکانو مدل ریسینگ کد D610TF3

اگر تمایل دارید با بودجه خرید یک محصول میان‌رده (زیر هشت میلیون تومان)، یک محصول بالارده تهیه کنید، صندلی گیمینگ آرکانو مدل ریسینگ کد D610TF3 مناسب شما است. پیش از هر چیز، ظاهر زیبای این محصول با ترکیب رنگ عالی شما را جذب خواهد کرد. پوشش این صندلی از چرم مصنوعی مرغوب و ضد تعریق است و با ساختار ارگونومیک خود می‌تواند تقریبا تمام فشار موجود بر روی ستون فقرات شما را از بین ببرد.

صندلی گیمینگ‌ام اس آی مدل MAG CH130 I FABRIC

اگر قدری از دنیای میان‌رده‌ها فاصله بگیریم، در ابتدا می‌توان این صندلی را به بهترین صندلی گیمینگ در محصولات بالارده در نظر گرفت؛ البته فعلا! جنس این صندلی بر خلاف بسیاری دیگر از صندلی‌های گیمینگ، از پارچه با کیفیت است که مزایای خود را دارد.رنگ این صندلی نیز به نحوی است که هر کسی آن را نمی‌پسندد اما برخی دیگر عاشق آن می‌شوند! ساختار ارگونومیک، مکانیزم انعطاف‌پذیر و مقاومت و استحکام بالا از مهم‌ترین مزایای این صندلی هستند که می‌توانند صندلی گیمینگ ‌ام اس آی مدل MAG CH130 I FABRIC به صمیمی‌ترین رفیق شما در اتاقتان تبدیل کنند.

صندلی گیمینگ ریزر Razer Enki X

و اما می‌رسیم به برند محبوب همه گیمر‌ها! این صندلی در بین بالا رده‌ها می‌تواند بهترین صندلی گیمینگ باشد چرا که مکانیزمی فوق العاده انعطاف‌پذیر، روکش چرم مصنوعی با کیفیت و طراحی‌ای کاملا ارگونومیک دارد. این صندلی گیمینگ ریزر به نحوی توسعه پیدا کرده که شما برای ساعات طولانی، چه در حال بازی و چه در حال کار بر روی آن خستگی را احساس نکنید. پشتی این صندلی دارای انحنایی خاص است که کاملا می‌تواند گودی کمر شما را پر کند و این موضوع به اصلاح الگوی نشستن و همچنین عدم خستگی‌تان کمک زیادی می‌کند.

صندلی گیمینگ میشن مدل ماساژور‌دار chr 25

چه چیزی بهتر از اینکه یک صندلی دارای ماساژور باشد! این صندلی گیمینگ را می‌توان یکی از گزینه‌ها برای عنوان بهترین صندلی گیمینگ در نظر گرفت اگر راحتی اولویت شما باشد! این محصول طراحی شده که هم روی آب بنشینید و هم روی آن دراز بکشید چرا که تغییر زاویه 180 درجه‌ای پشت آن و بالشتک‌های موجود به نحوی هستند که در هر دو حالت راحتی کامل را برای شما به ارمغان می‌آورند. همچنین پارچه‌های تنفسی فوق العاده با کیفیتی که در قسمت کمر و نشیمنگاه این صندلی تعبیه شده‌اند، ابدا اجازه تعریق را نخواهند داد و به عبارت دیگر، در هنگام بازی کردن کاملا در آرامش خواهید بود.

صندلی گیمینگ Razer Iskur

به عقیده برخی، این محصول بهترین صندلی گیمینگ در کل جهان است! در کیفیت محصولات برند ریزر که ابدا شکی نیست اما ظاهر این محصول آنقدر ساده است که شاید آن را به عنوان یک محصول میان‌رده در نظر بگیرید! این محصول بالای 20 میلیون تومان قیمت دارد و از هر نظر بی‌نقص است! کاملا مطابق با اصول ارگونومی طراحی شده، دارای جنس مصنوعی با جنس عالی است و مکانیزمی با انعطاف‌پذیری بی‌نظیر دارد! این محصول برای پر کردن گودی کمر به جای استفاده از بالشتک از مکانیزمی تنظیم شدنی استفاده می‌کند که می‌توانید از طریق آن پشتی را مطابق با گودی کمر خود تنظیم کنید.

با این صندلی، خستگی برای شما بی‌معنی خواهد شد و با هر قد و وزنی می‌توانید ساعت‌ها به سادگی بر روی این صندلی نشسته و از بازی کردن لذت ببرید.

جمع بندی

خرید بهترین صندلی گیمینگ، دغدغه تقریبا تمامی گیمر‌هایی است که از کمر درد و گردن درد‌های ناشی از ساعت‌ها میخکوب بودن پای مانیتور خسته شده‌اند. صندلی‌های گیمینگ تنوع وحشتناکی دارند و این موضوع باعث شده تا انتخاب بهترین گزینه قدری سخت باشد و به همین واسطه، ما در این نوشته تمام تلاش خود را به کار بستیم تا بهترین صندلی‌های گیمینگ جهان در رنج‌های قیمتی را به شما معرفی کنیم.

در صورتی‌که محصولی را می‌شناسید که جایش در این لیست خالی است، حتما در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 نظرات
 1. محمدنیا می گوید

  سلام دوستان من از صندلی SECRETLAB TITAN SOFTWEAVE استفاده میکنم خیلی صندلی باکیفیت و مناسبیه واقعا ارزش هزینه داره قیمت مناسبی هم داره

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر ممنون از نظر شما

 2. omid می گوید

  سلام وقت بخیر کوگر مدل ARMOR ONE واقعا صندلی راحتیه بهترین ویژگیش بدنه این صندلی که از چرم مصنوعی با کیفیت و قابل تنفس ساخته شده که تعرق هنگام نشستن طولانی رو کم میکنه زاویه پشتی صندلی هم برای دیدن فیلم واقعا عالی تنظیم میشه در کل یک انتخاب عالی با رده قیمتی مناسب با کیفیت بالاست

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر ممنون از نظر عالی شما دوست عزیز

 3. جعفر نژاد می گوید

  سلام صندلی آرکانو مدل ریسینگ D610TF3 رو کسی داره داخلی کیفیتش خوبه ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت این صندلی یکی از بهترین صندلی های تولید داخلی محسوب میشه که درای نشان استاندارد ملی هست از بدنه یک پارچه فولاد تولید شده و روکش چرم مصنوعی داره دسته و پشتی صندلی قابل تنظیمه بدنه داخلی صندلی از فم سرده و به ستون فقرات اسیبی نمیزنه

 4. بهادران می گوید

  سلام وقت بخیر صندلی Dxracer Tank Series رو کسی از دوستان استفاده کرده که وزنش بالای 100 باشه ؟ کیفیتش چطوریه

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقتتون بخیر این صندلی دربین صندلی های رده بالا قرار داره دارای دسته های متحرک در چهار جهت و ارتفاع قابل تنظیمه . زاویه پشتی صندلی رو میتوانید تا 120 درجه تنظیم کنید این صندلی برای افردا سنگین وزن مناسبه و میتواند تا وزنی معادل 180 کیلو گرم را تحمل کند

 5. شاهرودی می گوید

  سلام وقتتون بخیر صندلی گیمینگ قیمت پایین معرفی کنید که کیفیتش خوب باشه

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقتتون بخیر بامو مدل G2020 جزو محصولات اقتصادی که از کیفیت خوبی برخورداره

 6. عجم می گوید

  سلام وقت بخیر دوستان دسته 4 D یا 2 D و1 D تعداد حراکت دستس درسته ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر چهار بعدی به تعداد جهت‌های حرکت دسته اشاره دارد تولید کنندگان صندلی های گیمینگ در معنای 1D, 2D و 4D تفاهم ندارند بهتره خودتان مشخصات صندلی را برسی و از تعداد بعد های دسته اطلاع پیدا کنید.

 7. دایان می گوید

  سلام صندلی Playseat PUMA Active برای گیم مناسبه ؟ البته من برای PC نمیخوام

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقتتون بخیر گیمرهای کنسول و بازی‌های موبایل، می‌توانند از این صندلی استفاده کنن و صرفا برای بازی‌هایی که نیازی به ماوس و کیبورد ندارید .
   با این صندلی می‌توانید موبایل و کنترلر را در کنار خود نگه دارید و برای انها نگهدارنده ای تعبیه شده این صندلی تا وزن 120 کیلو گرم را میتواند تحمل کند
   به طور کلی اگر به دنبال محصول خاصی هستید که هنگام بازی از آن استفاده کنید، ما آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.