AD

معرفی بهترین بازی‌ های رایگان آیفون

بهترین بازی‌ های رایگان آیفون
0 284

امروزه بازی‌های گوشی آیفون مانند تمام تکنولوژی‌های دیگر در حال پیشرفت هستند. وجود بیش از یک میلیون برنامه آیفون در App Store، گزینه‌های بازی را در آیفون تقریباً بی‌حدوحصر کرده است. این بازی‌ها، گسترة متنوع و باکیفیتی را شامل می‌شوند اما از بین این بازی‌‌ها، تعداد محدودی رایگان و با کیفیت مطلوب هستند. در ادامه به بررسی بهترین بازی‌ های رایگان آیفون می‌پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی با ما در سری مقالات نقد و بررسی بازی در سایت ایموجو همراه باشید.

آیا بازی‌ های رایگان آیفون واقعاً رایگان هستند؟

پاسخ بله است. شما می‌توانید هزاران بازی با کیفیت به‌صورت آنلاین پیدا کنید که در همه انواع ژانرها مجبور به پرداخت یک پنی نیستید. این‌ها بازی‌هایی هستند که در واقع از آنها لذت خواهید برد. نه فقط بازی‌های زیر نرخ kiddie، بلکه بازی‌هایی برای هر سنی و هر سلیقه‌ای. هزاران بازی آیفون و آیپد برای بارگیری رایگان در دسترس هستند. مشکل این است که بسیاری از آن‌ها تا حدی بی‌کیفیت هستند و از بینشان باید بهترین‌ها را انتخاب نمود.

بازی The Battle of Polytopia

با شروع بازی The Battle of Polytopia، شما خود را در یک شهر کوچک و محاصره شده توسط افراد ناشناخته، با تنها یک واحد جنگی تحت فرماندهی خود می‌بینید. این گزینه از بهترین بازی‌ های رایگان آیفون به شما 30 نوبت می‌دهد تا به دنبال دیگر امپراتوری‌های مینیاتوری بگردید، دیگر موقعیت‌ها را پیدا کنید و با آن‌ها متحد شوید یا به آن‌ها حمله کنید و فناوری‌های تحقیقاتی خود را پیشرفت دهید. بازی نبرد پولیتوپیا مبتنی بر استراتژی بهترین استفاده از منابع محدود است.

بازی همچنین در محدودکردن نوبت‌های شما و دادن امتیاز به شما در پایان، گیج‌کننده است، زیرا شما باید بفهمید که چگونه می‌توانید با منابع و زمان بسیار محدود، بازی خود را بهتر کنید. شما تا جایی بازی می‌کنید که فقط یک قبیله مانده باشد. هرچه بیشتر بازی کنید، متوجه خواهید شد که این بازی حیرت‌انگیز، سرگرم‌کننده و یکی از بهترین بازی‌ های رایگان آیفون است.

The Battle of Polytopi
The Battle of Polytopi

بازی Pigeon Wings Strike

عوامل شرور شهر را تسخیر کرده‌اند و فقط کبوترهای هواپیماهای دوجانبه می‌توانند ما را نجات دهند. خوشبختانه، این پرندگان هواپیمایی، به طور زیگزاگ در ساختمان‌ها، مترو و تونل‌ها به‌عنوان هواپیماهای بدون سرنشین حضور دارند و بر فراز قلعه‌ها پرواز می‌کنند. شما در این بازی باید، آیفون خود را برای تنظیم ارتفاع، بالا و پایین بچرخانید، سمت چپ صفحه را نگه دارید تا دریچه گاز پایین بماند و هنگام مواجهه با دشمنان، لیزر را آزاد کنید.

تنها نکته منفی این بوده که پرواز با کبوتر خلبان یک بازی لمسی است، اما جنبه‌های مناسب و هیجان‌انگیز این بازی آن را جزو بهترین بازی‌ های رایگان آیفون قرار داده است. اگر در بازی خوب عمل کنید، می‌توانید به‌عنوان یک پاداش اضافی امتیازاتی را برای آشیانه خود باز کنید.

بازی Disc Drivin’ 2

این بازی که از بهترین بازی‌ های رایگان آیفون محسوب می‌شود، بسیار سرگرم‌کننده‌ای است. شما یک مسیر را انتخاب می‌کنید و یک مسابقه را مقابل یک حریف آنلاین که به طور تصادفی انتخاب شده است شروع می‌کنید. در این بازی دیسک کوچک خود را به سمت جلو حرکت می‌دهید، هدف شما ضربه‌زدن به بالشتک‌های تندرو و تقویت نیرو است. طبیعتاً درک کاملی از مسیرها به شما کمک می‌کند. خوشبختانه، شما می‌توانید هر زمان که دوست دارید برای تسلط بر هر چرخش، حافظه پرشی و مکان‌هایی که دام هستند در حالت speedrun قرار بگیرید. مسابقه با ترکیبی از سرعت و تصمیم‌گیری در ثانیه، هیجان خوشایندی را ایجاد می‌کند.

Disc Drivin ‘2 با داشتن 15 آهنگ، تا ده مسابقه آنلاین هم‌زمان، و تعداد زیادی قابلیت برای باز شدن، شما را ماه‌ها سرگرم می‌کند. علاوه بر این دیسک درایوینگ خود را به‌عنوان بهترین بازی رایگان مسابقاتی آیفون معرفی می‌کند.

بازی Data Wing

یکی دیگر از بهترین بازی‌ های رایگان آیفون  Data Win است. اولین برداشت از بازی این است که یک مسابقه از بالابه‌پایین بسیار خوب است. شما یک کشتی کوچک مثلثی را مانند کنترل سفینه فضایی در سیارک‌ها در مسیر کوتاه هدایت می‌کنید. اما، کشتی شما وقتی به چیزی برخورد می‌کند منفجر نمی‌شود. بازی دیتا وینگ بسیار فراتر از یک مسابقه ابتدایی است. در این بازی ماجراجویی محور، شما در غارها جستجو می‌کنید، کلیدهایی را پیدا می‌کنید و می‌فهمید که چگونه می‌توانید از محیط استفاده کنید تا به یک راه خروج بروید. به طور خلاصه، Data Wing یک کلاسیک iOS است که نباید فراموش کرد.

بازی +SpellTower

SpellTower اصلی یکی از بهترین بازی‌های کلمه‌ای در هر سیستم‌عامل است. این بازی استراتژی مبتنی بر کلمه را ایجاد می‌کند و طیف گسترده‌ای از طرف‌داران پازل را به خود جلب می‌کند. در فرم بازی‌های رایگان آیفون، SpellTower  کم‌وبیش SpellTower اصلی است، حتی از نظر بصری کمی برجسته‌تر. بازی اسپل تور رایگان (با تبلیغات) بسیار شگفت‌انگیز است.

سفر شما زمانی آغاز خواهد شد که حروف و مربع‌های سیاه در یک چاه را مشاهده کنید. شما کلماتی را که می‌توانند از مسیرهای مار مانند شکل بگیرند، لمس و حذف می‌کنید. یافتن طولانی‌ترین کلمه یک استراتژی با نمره بالا است. علاوه بر این شما باید بهترین استفاده را از آنچه در شبکه است ببرید. همچنین در حالت Tower و جستجوی جدید هر روز کرک می‌کنید. حتی به‌صورت رایگان، +SpellTower برای آیفون یکی از موارد ضروری است.

بازی Knight Brawl

Knight Brawl یکی دیگر از بهترین بازی‌ های رایگان آیفون است. در این بازی جنگی، شما با مسابقات اساسی یک‌به‌یک شروع می‌کنید تا با یک مرگ وحشتناک کنار بیایید. در بازی نایت براول با دو بار ضربه‌زدن روی دکمه پیکان، جنگنده شما به سمت حریف می‌رود و با فرض اینکه سلاح شما در جهت درست قرار دارد سپر یا زره آن‌ها را از بین می‌برد. شما اغلب می‌توانید با آویزان شدن در کنار زمین و اجازه دادن به دیگران که یکدیگر را شکست دهند، درگیری‌های چند جنگنده را برنده شوید. Knight Brawl بازی سرگرم‌کننده‌ای است و نباید آن را از دست داد.

بازی  Shadowgun Legends

Shadowgun Legends با داشتن جلوه‌های بصری خیره‌کننده و قابلیت دسترسی مطلوب عنوانی درجه‌یک برای بهترین بازی‌ های رایگان آیفون در سبک تیراندازی اول‌شخص است. در این بازی با شست چپ و راست شما، حرکت و هدف‌گیری به‌خوبی کنترل می‌شود. Autofire از شما به‌اندازه کافی حمایت می‌کند تا بیگانگان در مقابل دید شما قرار گیرند و بتوانید شلیک خوبی داشته باشید. مأموریت‌های این بازی دارای نوعی سرعت و ریتم هستند که باعث نشاط و جذابیت می‌شوند.

 ازآنجاکه بازی شدو گان لجند به‌سرعت اتفاق می‌افتد، حتی اگر فقط چند دقیقه در آن بازی کنید Shadowgun Legends با کیفیت مناسبش به شما برای وقتتان پاداش می‌دهد. Shadowgun Legends  تمام آنچه را که شما از یک FPS موبایل نیاز دارید را در اختیار شما قرار می‌دهد.

Shadowgun Legends
Shadowgun Legends

بازی Asphalt 9: Legends

اگر اخیراً یک بازی Asphalt بازی کرده باشید، می‌دانید که یک سری از بازی‌های بدون سرنشین است، جایی که اتومبیل‌ها تشنه سرعت هستند. اتومبیل‌ها کیلومترها در گوشه‌وکنار جاده حرکت می‌کنند و به طور مرتب در هوا اوج می‌گیرند، دور می‌زنند و با دیگر ماشین‌ها مسابقه می‌دهند.

اما Asphalt 9 به طریقی از بقیه بازی‌های سبک خود جدا می‌شود. در این بازی سیستمی به نام TouchDrive وجود دارد، به این معنی که دیگر نیازی به هدایت ندارید. این به گیمرها یاد می‌دهد اگر در بقیه ابعاد بازی کاملاً عالی باشد نیازی به کنترل جهت ندارند. در بازی آسفالت لجندز همچنین گفته شده، در صورت تمایل می‌توانید به کنترل‌های استاندارد برگردید. درهرصورت، آسفالت 9 از بهترین بازی‌ های رایگان آیفون و یک سواری هیجان‌انگیز است.

Asphalt 9
Asphalt 9

کلام آخر درباره بهترین بازی‌ های رایگان آیفون

از آن جایی که گوشی‌های آیفون طیف گسترده‌ای از بازی‌ها را ارائه می‌دهند، بازی‌های رایگان محبوبیت زیادی دارد. در بین تمام بازی‌های رایگان ارائه شده بازی‌هایی چون: Asphalt 9: Legends، Knight Brawl، Shadowgun Legends، +SpellTower، Data Wing، Disc Drivin’ 2 و Pigeon Wings Strike از بهترین بازی‌ های رایگان آیفون محسوب می‌شوند. متشکریم که انتهای این مقاله با سایت ایموجو همراه بودید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.