AD

پای اره برقی در بازی Turbo Overkill

0 114

بازی Turbo Overkill توسط استودیو Trigger Happy Interactive  ساخته شده و Apogee Entertainment  آن را منتشر کرده است؛ اکنون به طور کامل در دسترس است. این بازی یکی از مواردی است که ما آن را به‌عنوان FPS  بیش از حد خشونت‌آمیز توصیف کرده‌ایم، اما باید آن را با بزرگ‌ترین ویژگی‌اش شناخت.

این ویژگی پاهای اره برقی است که می‌توانید از آنها برای کشتن فوری افراد بد استفاده کنید. این همان چیزی است که تایلر وایلد از PC Gamer  سال گذشته آن را نوآوری واقعی FPS نامید.

The Evil Dead 2 در سال 1987 بازوی اره برقی را معرفی کرد. اکنون، 35 سال بعد بازی Turbo Overkill پای اره برقی را جزء قابلیت‌های کاراکتر بازی قرار داده است.

Turbo Overkill یک بازی به سبک بازی‌های مهمی همچون Doom و Quake است، همراه با برخی از نوآوری‌هایی که احتمالاً در بازی Doom در سال 2016 دوست داشتید. Turbo Overkill  با قابلیت‌هایی مانند دویدن و بالا رفتن از دیوار و سر خوردن روی پای اره برقی و تفنگ تک تیرانداز با عملکردی ویژه فوق العاده به نظر می‌رسد.

در این بازی با از بین بردن مینیون‌های تقویت شده توسط هوش مصنوعی شیطانی، پول دریافت می‌کنید و می‌توانید از این پول‌ها برای نصب امکانات بیشتر و تقویت سلاح‌های خود برای کشتن مینیون‌های بیشتر استفاده کنید. شما همچنین می‌توانید تقویت کننده‌ها را از باس‌ها انتخاب کنید.

Turbo Overkill در Steam در حال حاضر 96٪ رای مثبت از دیدگاه کاربران دریافت کرده است. می‌توانید Turbo Overkill  و نسخه‌ی نمایشی آن را با قیمت ۲۵ دلار یا ۱۷ دلار تا ۱۸ آگوست در Steam پیدا کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.