AD

نسخه بتای کالاف‌ دیوتی Modern Warfare 3 ابتدا به پلی استیشن می‌آید

0 814

سونی برای Call of Duty ارزش زیادی قائل است. به طوری که وقتی چهار سال دسترسی مداوم به تمام بازی‌های Activision Blizzard  به آن پیشنهاد شد، این پیشنهاد را به نفع ده سال دسترسی بهCall of Duty  رد کرد. پلی استیشن به وضوح معتقد است که بازیکنانش بیش از هر چیز خواهان آخرین Call of Duty هستند، بنابراین تعجب آور نیست که ببینیم این شرکت یک بار دیگر انحصار بتا دریافت می‌کند.

در یک ویدیوی YouTube که اکنون حذف شده است، دقیقاً همین موضوع بیان شده است. همانطور که به صورت آنلاین مشاهده شد، یک ویدیوی عربی پلی استیشن نشان می‌دهد که بازیکنان می‌توانند «حداقل پنج روز قبل از هر پلتفرم دیگری» به نسخه بتای Modern Warfare 3  دسترسی داشته باشند. این همان معامله‌ای است که سونی برای ریبوت Modern Warfare قبلی انجام داده است، اما می‌تواند آخرین مورد باشد، زیرا خرید مایکروسافت ممکن است تا زمان معرفی بازی بعدی انجام شده باشد.

این ویدیو قبل از اینکه بتوانیم آن را ببینیم حذف شده است، اما نه قبل از اینکه بتوان از صفحه نمایش عکس گرفت و در توییتر به اشتراک گذاشت.  @BKTOOR_اکانتی است که آن را به اشتراک می‌گذارد، همچنین ترجمه متن روی تصویر را ارائه می‌کند.

در این تبلیغ آمده است: “ابتدا نسخه دمو را در پلی استیشن پخش کنید. حداقل پنج روز قبل از هر پلتفرم دیگری در پلی استیشن موجود است. برای دسترسی به نسخه بتای اولیه، پیش‌خرید لازم است.”

همچنین تایید شده است که Modern Warfare 3 برخلاف برخی از نسخه‌های 2023 در آخرین نسل عرضه خواهد شد. بنابراین، احتمالاً نسخه بتا بر روی PS4 و همچنین PS5 خواهد بود، اگرچه هنوزتایید نشده است.

اگر در Xbox هستید، این مساله بزرگی نیست. به نظر می‌رسد که فاصله بین دسترسی بتا چند روز خواهد بود و همه پلتفرم‌ها تاریخ راه اندازی یکسانی دارند.

اگرچه تضمینی نیست، اما ممکن است Modern Warfare 3 آخرین بازی Call of Duty باشد که قبل از خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت منتشر شده است. این قرارداد هنوز در بریتانیا نیاز به تایید دارد، اما عبور از FTC  در ایالات متحده مانع بزرگی را از سر راه برداشته است. این امر با کمک سونی در نهایت موافقت با قراردادی در مورد آینده Call of Duty انجام شد و تضمین کرد که طرفداران پلی‌استیشن می‌توانند حداقل ده سال در قسمت‌های بعدی بازی کنند. مایکروسافت با نینتندو و پلتفرم‌های مختلف بازی‌های ابری به قراردادهای مشابهی دست یافته است، بنابراین اگر این خرید به این زودی اتفاق بیفتد، ایکس‌باکس دیگر دنباله‌های Call of Duty  را دنبال نخواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.