AD

شایعات اعلام قیمت Nintendo Switch 2

0 126

اطلاعات جدیدی در مورد جانشین Nintendo Switch به بیرون درز کرده است که این اطلاعات به قیمت احتمالی آن اشاره می‌کند.

چندین منبع آشنا با برنامه‌های کنسول نسل بعدی نینتندو ادعا می‌کنند که Nintendo Switch 2  به قیمت 399 دلار خواهد بود، با 50 دلار بیشتر از Nintendo Switch OLED، که این قیمت آن را به گران‌ترین کنسول Nintendo Switch تا به امروز تبدیل می‌کند، اما همچنان 100 دلار کمتر از سایر کنسول‌های نسل فعلی مانند PlayStation 5 و Xbox Series X خواهد بود.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، اظهارات منبع ناشناس در نینتندو در رابطه با برچسب قیمت Switch 2 کاملاً صریح بوده است:

399 دلار. این عدد طلایی است که آنها در ذهن دارند. این قیمتی است که برای آنها سود مناسبی دارد و این قیمتی است که آنها فکر می‌کنند برای حفظ مشتریان مناسب است.

نینتندو به طور رسمی این مساله را تایید نکرده است. اما با توجه به اینکه Switch اورجینال اوایل امسال شش ساله شد و ناگفته نماند که در عرضه در سال 2017 از سخت افزار پیشرفته‌ای برخوردار نبوده است، می‌توان گفت نینتندو برای ارائه یک کنسول جدید به تاخیر افتاده است.

از اوایل این هفته شایعه‌ای تکرار شد مبنی بر اینکه Nintendo Switch 2 به جای ارتقاء به  OLED، از صفحه نمایش LCD استفاده می‌کند. بر اساس گفته‌های NateTheHate، تیپستر مشهور بازی، Switch 2 دارای صفحه نمایش LCD هشت اینچی بزرگ‌تر و 512 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی خواهد بود.

اندازه فایل‌ بازی با هر نسل بزرگ‌تر می‌شود و در حال حاضر پر کردن یک Switch up استاندارد با بهترین بازی‌های Nintendo Switch آسان است. اما نمایشگر LCD برای نسل بعدی سوییچ می‌تواند یک گام به عقب برای نینتندو باشد، به خصوص زمانی که با پیشرفت‌های چشمگیر صفحه نمایش از نظر رنگ‌ها و کنتراست موجود در Nintendo Switch OLED  مقایسه شود.

با این حال، ممکن است برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه‌های نینتندو برای به‌روزرسانی سوییچ نیاز نباشد طولانی مدت صبر کنیم زیرا با این حجم از شایعات به نظر می‌رسد احتمال اینکه Switch 2 در اوایل سال آینده عرضه شود، زیاد است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.