AD

اتاق مجازات بازیکنان بازی Tears Of The Kingdom

0 84

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom یک بازی فوق‌العاده polish شده است، تا جایی که با وجود صدها ساعت بازی، پیدا کردن یک باگ یا اشکال عجیب و غریب در این بازی امری نادر است. این بدان معنا نیست که هیچ باگی وجود ندارد، به خصوص برای کسانی که سعی می‌کنند بازی را به روش‌های عجیب و شگفت انگیز انجام دهند.

اگر کلیپ‌های بازی Tears Of The Kingdom یوکینو را ندیده‌اید باید توضیح داد که آنها اساساً سعی کرده‌اند به روش‌های عجیب و غریب Ganon را شکست دهند که هر کدام از این روش‌ها مضحک‌تر از قبلی است؛ در آخرین تلاش خود، آنها به یک اتاق مرموز راه پیدا کرده‌اند.

یوکینو توضیح می‌دهد که اتاق کاملاً خالی بود، اتاق مطلقاً صدا یا نور نداشت و بارگذاری بازی از منوی اصلی نیز آنها را از اتاق خارج نکرد. فقط زمانی که آنها بازی را به طور کامل ریبوت کردند، یوکینو توانست فرار کند. آنها هشدار می‌دهند که اگر ذخیره دستی انجام دهید ممکن است برای همیشه در آن اتاق گیر بیفتید.

یوکینو فکر می‌کند که این اتفاق ممکن است به Blood Moon ارتباط داشته باشد. اگر در Tears of the Kingdom  فعالیت بیش‌ازحد به‌طور هم‌زمان اتفاق بیفتد، بازی به‌طور خودکار Blood Moon را به‌عنوان نوعی از حافظه‌ای که از کار افتادن آن جلوگیری می‌کند، راه‌اندازی می‌کند. با این حال، مکان‌های خاصی در بازی وجود دارد که Blood Moon  در آن‌ها فعال نمی‌شود، مانند هنگام minigame ‌ها و boss fight‌ها.

از آنجایی که بازی نمی‌تواند Blood Moon را در یک باس فایت راه اندازی کند، به جای آن شما را به این اتاق خالی می‌برد تا از کرش شدن بازی جلوگیری کند و تا زمانی که یک هارد ریست را انجام ندهید، شما را آزاد نمی‌کند.

جدیدترین اخبار دنیای بازی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.