AD

بروتالیتی جوکر در مورتال کامبت 11 آخرین کلمات هر مبارز را فاش می‌کند

0 105

طرفداران مورتال کامبت کشف کرده‌اند که یکی از بروتالیتی‌های جوکر در مورتال کامبت 11 به ما این امکان را می‌دهد که حرفهای پایانی هر مبارز را بشنویم.

در سرتاسر سری  Mortal Kombatدیده‌ایم که شخصیت‌های محبوب بازی در اثر فیتالیتی‌ها (Fatalities)، بریتالتی‌ها (Brutalities)، Hara-Kiri  و انیمالیتی‌ها (Animalities)  کشته می‌شوند و معمولاً حرفی از مبارز که در شرف کشته شدن است نمی‌شنویم.

در Mortal Kombat 11 روشی برای شنیدن حرف‌های پایانی هر شخصیت وجود دارد. کاربر TikTok با نام benarfa.2.3  اخیراً ویدیوهایی را به اشتراک گذاشته است که نشان می‌دهد جوکر یکی از بریتالتی‌های خود را بر روی هر یک از بازیگران اجرا می‌کند و علاوه بر اینکه این عمل جوکر به جا، خوب و بی‌رحمانه است، یک ویس لاین نیز به مرگ هر شخصیت متصل است.

Brutality مورد بحث Batter Up نام دارد و یک نسخه توسعه یافته از حرکت ویژه Birdboy Beatdown جوکراست. وقتی Brutality  اجرا می‌شود، جوکر می‌گوید Smile (لبخند بزن) و قبل از آخرین ضربه مبارز چند ثانیه فرصت دارد تا آخرین عبارت را بیان کند. همانطور که در ویدیوهای benarfa.2.3 نشان داده شده است، برخی از حرف‌هایی که توسط مبارزان زده می‌شود بسیار خنده دار (مانند حرف‌های جانی کیج) و برخی دیگر کمی ناراحت کننده هستند.

کلمات پایانی جانی کیج ظاهراً  not the faceهستند، در حالی که کانو کلمه bugger را بر زبان می‌آورد، Cassie Cage  قبل از مرگ فقط fuck you  می‌گوید.  به نظر می‌رسد Erron Black از کشته شدن کمی شوکه شده است و قبل از مرگ awh hell را به زبان می‌آورد، و اگر جوکر خودش مبارزه کند، mommy را به‌عنوان آخرین کلمه‌ می‌گوید.

حرف‌های ناراحت کننده را نیز می‌توان از این کاراکترهای بازی در هنگام مرگ شنید: Sindel از مادرش برای کمک التماس می‌کند، D’Vorah می‌گوید مرا آزاد کن، Kung Lao برای زنده ماندن التماس می‌کند و Kuai Liang کلمه finally  را قبل از مرگ به زبان می‌آورد.

اگرچه 95 درصد از بازیگران ویس لاین منحصر به فردی برای این Brutality دارند، چند استثنا هم وجود دارد.  Nightwolf، Shang Tsung و The Terminator همگی وقتی از Brutality علیه آنها استفاده می‌شود چیزی نمی‌گویند و دلیل واضحی هم برای توجیه این موضوع وجود ندارد.

جدیدترین اخبار دنیای بازی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.