AD

نکته‌ ها و ترفندهای برنده‌ شدن در بازی تانک استارز (Tank Stars)

Tank Stars game
0 1,463

بازی Tank Stars توسط Playgendry ساخته شده است و بیش از 50 میلیون بازیکن دارد. بازی تانک استارز ‌کاملا سرراست و با منحنی یادگیری شیب‌دار است. این بازی در سال 2018 در فروشگاه پلی استور عرضه شد. در ادامه با این بازی جذاب بیشتر آشنا می‌شویم. در این مطلب از سری مقالات نقد و بررسی بازی سایت ایموجو با ما همراه باشید.

پیش‌فرض اصلی بازی تانک استارز

تانک استارز با توانایی‌های منحصر به فرد خود، با سلاح‌ها و تانک‌های مختلفی پر شده است که به کاربران اجازه می‌دهد تا به بازی علاقه‌مند شوند. پیش فرض اصلی بازی Tank Stars، انتخاب انواع تانک‌ها و سلاح‌ها و رویارویی با دشمنان در یک میدان جنگ 2 بعدی است و بازیکنان به نوبت به یکدیگر شلیک می‌کنند.

دقت و ظرافت در بازی تانک استارز

اولین بازیکنی که تمام HP (نقاط ضربه) خود را از دست می‌دهد بازنده است و آخرین بازیکن ایستاده، تاج پیروزی را به خود اختصاص می‌دهد. با این حال در مقایسه با سایر بازی‌های شوتر که واکنش‌ در آنها مهم است، دقت و ظرافت در تانک استارز محوری است. در بازی Tank Stars شما باید برای رسیدن به هدف خود، قدرت و زاویه هر شلیک را به دقت محاسبه کنید. این تفاوت مکانیکی در مقایسه با سایر بازی‌های شوتر و جنگی باعث شده است تا شما نیاز به رویکردی متفاوت داشته باشید.

پتانسیل بالای بازی تانک استارز

یک عنصر بازی‌های شوتر در بازی تانک استارز نیز بدون تغییر باقی مانده است: برای برنده شدن، شما نیاز دارید تا دشمنان خود را کاملا نابود کنید. وقتی نوبت به نابودی کامل می‌رسد این بازی پتانسیل زیادی دارد، به ویژه وقتی از قوی‌ترین سلاح‌هایی که در اختیار دارید استفاده می‌کنید.

بازی تانک استارز
بازی تانک استارز

نکته‌ها و ترفندهای برنده شدن در بازی تانک استارز

حتی با وجود قوی‌ترین سلاح‌ها در این بازی، شما فقط می‌توانید تا حد معینی پیشروی کنید. به همین دلیل ما لیستی از بهترین نکات و ترفندهای بازی Tank Stars را آورده‌ایم تا بتوانید دشمنان خود را از بین ببرید، در هر مسابقه برنده شوید و همچنین از نابودی خود جلوگیری کنید.

با کارت‌های مختلف هر سلاح تمرین کنید

سلاح‌های مختلفی در بازی تانک استارز وجود دارد که ارزش هرکدام از آنها متفاوت است. با این وجود در حالی که این سلاح‌ها می‌توانند مقادیر مختلفی از خسارت را وارد کنند، تفاوت اصلی در نحوه استفاده از آنها است. سلاح‌های موجود در Tank Stars چیزی فراتر از گلوله‌های مختلف با پوسته و مقادیر متفاوت است. مثلا برخی از این موارد را می‌توان برای دشمنانی که در پشت یک تپه یا در یک دهانه پنهان شده‌اند، استفاده کرد. به این دلیل لازم است با تمام کارت‌های سلاح‌های مختلف آشنا شوید تا یاد بگیرید چگونه با آنها کار کنید.

به عبارت دیگر در حالی که برخی از کارت‌های اسلحه ساده و سرراست هستند و شما به سادگی با آن‌ها هدف‌گیری و شلیک می‌کنید، برخی دیگر می‌توانند کمی پیچیده‎تر باشند. به عنوان مثال کارت Air Strike (حمله هوایی)، در ابتدا یک گلوله مارکر (marker) شلیک می‌کند و سپس با بمب‌گذاری فرشی (carpet bombing) در محلی که گلوله اولیه فرود می‌آید، اجرا می‌شود.

تانک‌های مختلف را امتحان کنید

تفاوت اصلی تانک‌های مختلف در بازی تانک استارز، جدا از HP پایه آنها، کارت‌های اسلحه‌ای است که برای هر یک در دسترس است. در حالی که مکانیسم اصلی کنترل و مبارزه برای هر تانک یکسان است، سبک بازی هر وسیله نقلیه با توجه به سلاح‌های آنها متفاوت است. به عنوان مثال در حالی که تانک آبرامز‌ (Abrams) بیشتر به نبرد مستقیم می‌پردازد، فراست (Frost) بیشتر به صورت پوشاندن میدان با یخ عمل می‌کند.wikihookup.com/

مانند این دو نمونه که بسیار متفاوت هستند، تعداد زیادی تانک دیگر نیز در بازی وجود دارند که تنوع زیادی در سبک بازی خود دارند. با این وجود برای باز کردن قفل آنها به طلا نیاز است. بنابراین ما پیشنهاد می‌کنیم ابتدا نحوه عملکرد اولیه تانک آبرامز را یاد بگیرید و سپس به سمت وسایل نقلیه بزرگ‌تر بروید و بهتر کار کنید.

کارتهای مورد علاقه خود را ارتقا دهید

هنگامی که یک تانک را انتخاب کردید، قدم بعدی ارتقاء آن برای افزایش قدرتش در جنگ خواهد بود. تنها ‌راه برای رسیدن به این مسئله، جمع‌آوری کارت‌های مختلف است. زیرا آنها به همراه طلا، برای ارتقاء سطح و سلاح‌های تانک مورد نیاز هستند.

در هر دو مورد، شما برای ارتقاء عناصر مختلف به تعداد مشخصی کارت احتیاج دارید و بهترین راه برای به دست آوردن آنها باز کردن صندوقچه پس از برنده شدن در مسابقات بازی Tank Stars است. پیشنهاد می‌کنیم برای به دست آوردن چند کارت اضافی، تبلیغاتی را که بعد از هر مسابقه ظاهر می‌شود تماشا کنید، زیرا این موارد برای پیشرفت شما بسیار مهم است. سپس می‌توانید با کلیک بر روی دکمه بزرگ Upgrade (ارتقاء) که در زیر مخزن شما در صفحه انتخاب وسیله نقلیه ظاهر می‌شود، از این کارت‌ها برای ارتقاء مخازن و اسلحه‌های خود استفاده کنید. شما باید هر سلاح را تا 5 ستاره ارتقا دهید تا قدرت کامل آنها را آزاد کنید.

بازی تانک استارز
بازی تانک استارز

بیشتر بخوانید: نقد و بررسی بازی Ace Combat 7 (ایس کمبت ۷)

جعبه‌های تأمین را در حین مسابقات انتخاب کنید

همان‌طور که در بالا اشاره کردیم، انتخاب سلاح‌های شما در جنگ محدود به کارت‌های موجود برای تانکی است که انتخاب کرده‌اید. با استفاده از کارت‌های خود، آنها به مصرف می‌رسند و گزینه‌های شما تمام می‌شود. خوشبختانه‌ هنگامی که سلاح های خود را می‌سوزانید، مرتب شاهد خواهید بود که جعبه‌هایی از آسمان می‌ریزند. با رانندگی بر روی این قطره‌ها، می‌توانید اسلحه‌های خود را دوباره داشته باشید و به جنگ ادامه دهید.

در موارد نادر برخی از این جعبه‌ها می‌توانند حاوی سلاح‌های ویژه با اثرات قدرتمند باشند که در صورت استفاده صحیح، می‌توانند صدمات زیادی به دشمن وارد کنند. این سلاح‌های ویژه در بازی تانک استارز، می‌توانند به طور بالقوه یک تانک را در یک شلیک از بین ببرند. حتی اگر شما به جعبه‌ها نیاز ندارید، ما توصیه می‌کنیم جعبه‌ها را بردارید. با این کار از دستیابی دشمن به آنها جلوگیری می‌کنید.

هر 30 دقیقه جعبه‌های رایگان خود را دریافت کنید

جدا از طلا و صندوق‌هایی که در مسابقات برنده می‌شوید، راه دیگر برای به دست آوردن کمی غنیمت اضافی این است که به فروشگاه بروید و از گزینه‌های رایگان موجود استفاده کنید. یکی از گزینه‌های رایگان و قابل اعتماد که می‌توانید به دست آورید، جعبه‌های رایگان است که هر 30 دقیقه ظاهر می‌شود. این جعبه می‌تواند حاوی طلا، جواهرات و سایر موارد خوبی باشد که قطعا به کار شما خواهد آمد. به همین دلیل اطمینان حاصل کنید که هر 30 دقیقه فروشگاه را چک می‌کنید. امیدواریم از این مطلب وبسایت ایموجو نهایت لذت را برده باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.