AD

عرضه Switch 2 با صفحه نمایش 8-Inch LCD

عرضه Switch 2 با صفحه نمایش 8-Inch LCD
0 565

در حالی که نینتندو هنوز جانشین سوییچ را معرفی نکرده است، یک گزارش جدید می‌گوید که عرضه Switch 2 با صفحه نمایش 8-Inch LCD خواهد بود و اواخر امسال وارد بازار خواهد شد. اگر این خبر واقعیت داشته باشد این بزرگترین نمایشگر تا به حال برای نینتندو خواهد بود.

به گفته بلومبرگ، هیروشی هایاس (Hiroshi Hayase)، تحلیلگر Omdia، منبع اطلاعات اخیر در مورد Switch 2 است. صفحه نمایش LCD نیز می‌تواند به عنوان یک گام به عقب برای نینتندو دیده شود، زیرا Switch OLED در سال 2021 راه اندازی شد. کنسول هیبریدی ارتقا یافته دارای صفحه نمایش 7 اینچی است، در حالی که مدل اصلی دارای صفحه نمایش 6.2 اینچی است.

این آخرین اطلاعات با گزارشی از سال گذشته مطابقت دارد که شارپ در حال ساخت صفحه نمایش LCD برای یک کنسول بازی جدید است. این شرکت در آن زمان در مورد این همکاری نگران بود، حتی ظاهراً پس از این واقعیت، اسلایدهای ارائه را حذف کرد. در همین حال، زمانی که Valve از Steam Deck OLED در ماه نوامبر رونمایی کرد، این محبوب‌ترین سیستم دستی رایانه شخصی با صفحه نمایش LCD ارتقا یافته عنوان شد.

در اوایل این ماه، تحلیلگر سرکان توتو (Serkan Toto) پیش بینی کرد که Switch 2 بیشتر «تکراری» خواهد بود تا انقلابی. این بنیانگذار گروه مشاوره Kantan Games نیز معتقد بود که این سیستم در سال جاری با قیمت 400 دلار راه اندازی می‌شود.

اواخر سال گذشته، Digital Foundry  تلاش کرد تا یک رایانه شخصی با مشخصات مشابه Switch 2 بسازد و متوجه شد که بازی Death Stranding  با رزولوشن 1080p و تقریباً 35 فریم بر ثانیه بر روی این سخت افزار اجرا می‌شود. همچنین گزارش‌هایی از نینتندو منتشر شده است که نسخه بهبود یافته The Legend of Zelda: Breath of the Wild را روی این سیستم پشت درهای بسته نمایش می‌دهد. با این حال، به خاطر داشته باشید که نینتندو هنوز هیچ اظهارنظر رسمی در مورد جانشین سوییچ ارائه نکرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.