AD

آموزش سریع و آسان مبادله کارت در کلش رویال

0 678

برای مبادله کارت در کلش رویال نیاز است که اول از همه ژتون مورد نظر را گرفته و سپس وارد کلنی شوید و پس از گذشت حداقل دو ساعت از ورودتان به کلن، خواسته خود را مبنی بر معامله کارت به اشتراک بذارید. آن وقت تنها باید صبر کنید تا یکی از هم کلنیانتان با خرج یک ژتون همانند خود شما، کارت های لازمه را تحویل و کارت هایی که شما داده بودید را بگیرد.

بازی کلش رویال یکی از پر طرفدارترین بازی های اندرویدی و استراتژیک می باشد که توسط شرکت بازی سازی سوپرسل (Supercell) منتشر شده است. بعد از گذشت غریب به پنج سال از انتشار این بازی، روش هایی در بازی قابل انجام می باشد که جمع آوری کارت و پیشرفت بازیکن را راحت تر کرده است. این روش، روش مبادله کارت در کلش رویال می باشد. در ادامه در سایت مجله بازی موبایل ایموجو با ما همراه باشید تا با آموزش مبادله کارت در Clash Royale آشنا شوید.

این آموزش هم می تواند برای شما مفید باشد: گرفتن معدنچی در کلش رویال با ترفندهای ساده

نحوه مبادله کارت در کلش رویال

برای مبادله کارت کلش رویال ، الزامیست که شما ژتون نوع کارت خود را داشته باشید. بهتر است شما را اول با ژتون آشنا کنیم تا با الزامیه تبادل کارت بیشتر آشنا شوید.

ژتون ها ، مبدل هایی هستند که با توجه به نوع و رنگشون و همینطور لیگ شما ؛ به شما اجازه مبادله و تعویض کارت هایتان را با دوستانتان می دهد. ژتون ها چهار نوع هستند که با توجه به نوع رنگشون هم فرق می کند.

انواع ژتون ها و رنگ و توانایی هایشان

نوع اول نوع فراوان (Common) می باشد. شما حتی در حداکثر لیگی هم که باشید می توانید تنها 40 کارت را برای تبادل انتخاب کنید. رنگ این نوع ژتون ها طوسی رنگ می باشد و با این ژتون ها شما می توانید کارت هایی مثل کمان ها (Arrows) و یا دزد ها (Gooblins) را جا به جا کنید.

نوع دوم ژتون های کمیاب (Rare) می باشند. این ژتون ها هم حداکثر اجازه 4 تا مبادله کارت در کلش رویال به شما می دهد. این ژتون ها رنگ نارنجی دارند و کارت هایی مانند تبر زن (Valkyre) و یا جادوگر (Wizard) را می توانید با این ژتون مبادله کنید.

ژتون های نوع سوم مخصوص کارت های حماسی (Epic) می باشد. رنگ این ژتون بنفش رنگ می باشد و شما در این نوع ژتون هم می توانید حداکثر 4 تا کارت را مبادله کنید. کارت های مثل شاهزاده (Prince) و یا غول اسکلتی (Giant Skeleton) از این دسته مخصوص ژتون ها می باشند.

ژتون های نوع آخر و کمیاب ترینشان ، ژتون های لجندری (Lagendary) می باشد. این جزو کمیاب ترین ژتون های بازی می باشد و بسیار کم نصیب هر کسی می شود. رنگ این ژتون ها چند رنگ می باشد و موقعی که شما آن ها را دریافت می کنید با رنگ زیبایشان شما را به وجد می آورند. این ژتون ها مخصوص کارت های لجندری مانند جادوگر یخی (Ice Wizard) و یا ماشین کشتار (Sparky) می باشد.

نحوه مبادله کارت در کلش رویال

معامله کارت ها در کلش رویال

در نهایت شما با داشتن ژتون های مناسب هر دسته ، وارد هر کلنی شوید و خواسته خود برای مبادله کارت در کلش رویال را با هم گروهیانتان به اشتراک بذارید. آن وقت هم گروهایتان در صورت داشتن کارت های مورد نیاز ، با خرج کردن یک ژتون ، کارت تحویل داده شما را گرفته و کارت مورد نیاز شما را تحویل می دهند. به همین راحتی!

در این مقاله آموزش بازی به نحوه مباله کارت در بازی کلش رویال پرداختیم. امیدواریم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. شما همچنین می توانید سوالات خود را در سایت به اشتراک بگذارید و پاسخ آن ها دریافت کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.