AD

آموزش کامل و جامع چیدن ترکیب در کلش رویال

0 994

در این مقاله از آموزش بازی به معرفی و نحوه چیدن ترکیب در کلش رویال میپردازیم و شما را با نحوه استفاده از انواع کارت ها آشنا می کنیم. در این مقاله همچنین نحوه استفاده از کارت های ترکیبی را آموزش داده و شما از این پس می توانید بسیار قوی تر و جدی تر وارد میدان شده و رقیبتان را تحت تاثیر بگذارید.

این مطلب آموزشی هم می تواند برای شما مفید باشد: آموزش سریع و آسان جنگ قبیله ای در کلش رویال

نحوه چیدن ترکیب در کلش رویال

کلش رویال یکی از بهترین بازی ها در سبک استراتژی در حال حاضر می باشد. این بازی از شرکت سوپرسل (Supercell) منتشر شده است و بیش از صد میلیون بار در گوگل پلی و اپ استور دانلود شده است. این بازی از سراسر دنیا طرفداران خودش را دارد و این تنها ما ایرانی ها نیستیم که این بازی رو می کنیم. در این مقاله می خواهیم برای طرفداران عزیز این بازی نحوه چیدن ترکیب در کلش رویال و یا همان دک (Deck) در کلش رویال رو آموزش دهیم.

چیدن ترکیب در کلش رویال

چیدن ترکیب در clash royale بسیار مهم و اساسی می باشد. اصول چینش ترکیب رو باید کاملا یاد گرفت تا با استفاده از آن ترکیب خوبی ساخته و به نبرد بپردازید. اولین نکته ای که باید در چیدن ترکیب رعایت کنید ، انتخاب صحیح و به اندازه از کارت های با اکسیر بالا می باشد. بعد از انتخاب دو کارت اکسیر بالا ، به سراغ کارت های پوشش دهنده مانند جادوگر (Wizzard) و همچنین تیرانداز (Archer) بروید. همچنین به غیر از انتخاب کارت هایی که به آن ها اشاره کردیم ، باید حتما از یک کارت جهشی و پرتابی مانند توپ آتشین (Fire Ball) و یا تیر ها (Arrows) استفاده کنید.

بعد از انتخاب موارد بالا ، دستتان کمی باز می شود و حالا می توانید با نگاه به میانگین اکسیر ترکیب خود ، به چینش ترکیبتان ادامه دهید. کارت های کمیاب (Rare) مانند خوک سوار (Hog Raider) و یا تبر زن (Valkyrie) از پر طرفدار ترین کارت های بازی می باشند. همچنین در کارت های حماسی (epic) ؛ کارت شاهزاده (Prince) با 5 اکسیر و غول اسکلتی (Giant Skeleton) با 6 اکسیر جزو کارآمد و بهترین کارت های این دسته می باشند.

چیدن ترکیب در کلش رویال

میانگین اکسیر مورد نیاز برای چیدن ترکیب در کلش رویال

در اوایل بازی ، هنگامی که شما تازه این بازی را آغاز کرده اید ، بازی راحت تر می باشد و شما به راحتی می توانید کاپتان را بالا بیارید. بر همین اساس در اوایل بازی میانگین اکسیر از اهمیت چندانی برخوردار نیست. اما در مراحل بالا ، لیگ های بالا و سطح های بالا تر ؛ شما نیاز به بررسی قوی تر و جزئی تر به ترکیبتان داشته باشید. چرا که رقیبان شما جدی تر و مانند خودتان پخته تر شدن و به قولی رشته کار دستشون آمده است. برای همین شما هم باید با خود هشت تا کارت برنامه ریزی شده و قوی ببرین تا بتوانید پیروز از نبرد خارج شوید.

استفاده از کارت های ترکیبی

برای نفوذ و ضد حمله زدن به رقیب خود می توانید از انتخاب دو کارت خاص حمله ای که به آن ها کارت های ترکیبی گفته می شوند استفاده کنید. در ادامه می خواهیم به معرفی این کارت ها بپردازیم.

ترکیب اولی که معرفی می کنیم، ترکیبی است که شما می توانید از روز اولی که بازی رو شروع می کنید تا همیشه استفاده کنید. دو کارت خوب غول (Giant) و تیرانداز. کارت غول به مقدار اکسیر 5 تا و تیرانداز هم دو تا که میانگین خوب 3.5 رو ایجاد می کنند. شما اول میبایست کارت غول را رها کرده و پس از موضع گیری رقیب خود، تیرانداز هایتان را برای دفاع از غول رها کنید.

ترکیب دوم، ترکیب خوک سوار و جعبه دزد ها (Goblins Barrel) می باشد. این ترکیب هم مانند ترکیب قبلی میانگین 3.5 را رقم زده اند. کارت خوک سوار با 4 اکسیر و کارت جعبه دزد ها با 3 اکسیر توانسته اند این ترکیب خوب را رقم بزنند. برای استفاده از این ترکیب لازم است اول کارت خوک سوار خود را در وسط زمین رها کرده و بلافاصله کارت دزد جعبه ها را بر روی قلعه رقیب خود بیاندازید.

ترکیب سوم بهترین ترکیب حال حاضر استفاده شده و تست شده می باشد. ترکیب کارت های غول اسکلتی و جادوگر می باشد. این ترکیب با میانگین 5.5 اکسیر که تشکیل شده است از کارت غول اسکلتی با 6 اکسیر مورد نیاز و کارت جادوگر با 5 اکسیر مورد نیاز. این دو کارت می توانند آسیب بسیار شدیدی به قلعه رقیبتان وارد کنند. چرا که علاوه بر جان زیاد غول اسکلتی و اسیب وارده از جادوگر، پس از به پایان رسیدن جان غول اسکلتی، انفجار عظیمی رخ می دهد که یکی از عواقب آن وارد شدن حداقل 800 آسیب به محیط اطراف محل بمب می باشد.

جمع بندی

با یکی دیگر از مجموعه مقالات آموزشی سایت رسانه بازی موبایل ایموجو در خدمت شما بودیم. در این مقاله آموزشی به نحوه چیدن ترکیب کلش رویال پرداختیم. امیدواریم که این آموزش هم مورد توجه شما قرار گرفته باشد. شما همچنین با مراجعه به بخش نقد و بررسی بازی سایت می توانید به صورت کامل با نقاط قوت و ضعف بازی آشنا شوید و اطلاعات کاملی را در مورد آن کسب کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.