AD

سوپرسل برای بازی Hay Day یک سرور در چین راه اندازی کرد

سوپرسل برای بازی Hay Day یک سرور در چین راه اندازی کرد
0 13

سوپرسل برای بازی Hay Day که یک بازی بازی شبیه سازی کشاورزی است  یک سرور آزمایشی را در چین راه اندازی کرد.

Hay Day یک بازی شبیه سازی کشاورزی است که توسط Supercell برای شما تدارک دیده شده است. بازی Hay Day  در حال حاضر یک سرور آزمایشی در چین راه اندازی کرده است؛ این بازی در 29 مارس افتتاح شد که تا 23 آوریل 2024 ادامه خواهد داشت. بازی Hay Day توسط Tencent Games منتشر خواهد شد که در کنار Supercell برای انتشار این تایتل در چین همکاری خواهد کرد.

مزرعه خود را مدیریت کرده و با HayDay خروجی را به حداکثر برسانید

بازی HayDay یک شبیه ساز مزرعه کلاسیک است که به شما امکان می دهد مزرعه خود را مدیریت کنید و یک تجربه کشاورزی در زمان واقعی داشته باشید. این بازی بر توانایی مدیریت شما تمرکز دارد زیرا بر تولید و تبدیل محصولات خام که به محصولات نهایی برای فروش تبدیل می شوند نظارت می کنید. هیچ چیز به این سادگی که به نظر می رسد نیست، شما باید مراقب هزینه های خود نیز باشید تا همه چیز را متعادل نگه دارید.

از حیواناتی مانند مرغ، خوک و گاو در مزرعه خود نگهداری کنید و مزرعه خود را از یک مزرعه در شهر کوچک به یک تجارت تمام عیار توسعه دهید. چیزهای زیادی برای رشد و تجارت در این بازی وجود دارد تا شما را به عنوان یک کشاورز مشغول نگه دارد. خود مزارع را می توان با توجه به نیاز و سلیقه شما سفارشی کرد تا سبک مورد نظر شما را منعکس کند. خانه، انبار، کامیون و مغازه کنار جاده ای خود را با سفارشی سازی بهبود بخشید. اگرچه کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد، اما وظیفه نهایی همچنان ساده است و آن این است که مزرعه خود را سر سبز و در حال رشد نگه دارید.

HayDay اولین بازی Supercell نیست که در چین دست به تغییراتی زده است

HayDay یکی از بازی‌هایی است که برای سرورهای چینی مجبور به تغییر ساختار کمی شد. هنوز خیلی مشخص نیست که چه ویژگی های دیگری با سرور آزمایشی جدید که برای Hay Day در چین راه اندازی می شود اضافه خواهد شد.

با این حال، مواردی وجود دارد که سرورهای جداگانه یا به‌روزرسانی‌های بازی برای بازار چین منتشر شد، مانند کلش اف کلنز که چند تغییر را برای بازی با سرور جدید ایجاد کرد زمانی که Tencent مسئولیت انتشار کلش رویال و کلش آف کلنز در چین را بر عهده گرفت. بازی Hay Day در ابتدای عرضه کاملاً خوب عمل کرد و جالب است که ببینیم اکنون چگونه عمل خواهد کرد.

خرید الماس بازی هی دی

اگر روی گوشی خود بازی شبیه ساز کشاورزی هی دی را دارد و قصد خرید الماس بازی هی دی را دارید می‌توانید وارد فروشگاه ایران موجو، بهترین فروشگاه جم بازی در ایران شوید و در کمتر از چند دقیقه سفارش خود را دریافت کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.