AD

حضور کوری سیگر در بازی MLB Perfect Inning 24

حضور کوری سیگر در بازی MLB Perfect Inning 24
0 13

MLB Perfect Inning 24 یک بازیکن افسانه ای را در آخرین آپدیت فصلی معرفی می کند. کوری سیگر در بازی MLB Perfect Inning 24 حضور پیدا خواهد کرد.

Com2uS به تازگی یک آپدیت فصلی بزرگ برای MLB Perfect Inning 24 منتشر کرده است که در این آپدیت یک بازیکن افسانه ای را وارد ترکیب می کند. کوری سیگر (Corey Seager)، شورت استاپ برجسته Texas Rangers و World Series MVP، به عنوان ورزشکار برجسته این پچ در مرکز صحنه قرار می گیرد. ورود Seager در فصل جدید با موارد اضافه شده هیجان‌انگیز از جمله مجموعه‌ای از کارت‌های Special Edition و حالت‌های چند نفره اصلاح‌شده آغازگر این فصل جدید است.

در آخرین به‌روزرسانی MLB Perfect Inning 24، کوری سیگر را می‌توان در صفحه عنوان دید. کارت او آمار بهتری را نسبت به فصل قبل ارائه می دهد و آن را برای شما ضروری می کند. علاوه بر این، این baseball sim مجموعه‌ای کاملاً جدید از کارت‌های Special Edition، شامل بازیکنان افسانه‌ای لیگ برتر مانند بیب روث (Babe Ruth)، سی یانگ (Cy Young)، یوگی برا (Yogi Berra) و رندی جانسون (Randy Johnson) را ارائه خواهد کرد. این کارت‌های SE Prime Legend با اسلات‌های مهارتی بیشتر و افزایش آمار ارائه می‌شوند که به شما امکان می‌دهد به بالاترین سطح عملکرد برسید.

می‌توانید از این کارت‌های جدید در حالت‌های چندنفره اصلاح‌شده استفاده کنید، که هدف آنها هیجان‌انگیزتر کردن مسابقات است. استعداد خود را در حالت Battle Slugger به نمایش بگذارید، رقابتی قدرتمند با هر دو حالت Single Battle و PvP. شما می توانید با خرید تیکت های Battle Slugger وارد مسابقه شوید. Single Battle بر اساس فاصله ضربه زدن و تکمیل ماموریت در طول یک هفته امتیاز می دهد، در حالی که PVP Battle یکHP gauge mechanic  را ارائه می کند که باید مانند بازی های مبارزه ای برای برنده شدن به انتها برسد

این بازی همچنین به‌روزرسانی‌های real-time را دریافت می‌کند تا فصل ۲۰۲۴ MLB را با دقت بیشتری منعکس کند. از لباس تیم گرفته تا استادیوم ها، برنامه بازی ها، تماشاگران و صحنه ها، همه چیز در بازی یکسان خواهد بود. برای جشن افتتاحیه فصل، یک Daily Login Event و Guide Missions نیز در نظر گرفته شده است که آیتم های مفیدی را فراهم می کند.

دانلود MLB Perfect Inning 24 برای اندرود از گوگل پلی

دانلود MLB Perfect Inning 24 برای ios

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.