AD

بازیکن بازی Super Smash Bros قابلیت‌های Ascend و Fuse را به کاراکتر Link بازی Tears Of The Kingdom اضافه می‌کند

0 73

یکی از مادسازهای بازی Super Smash Bros در حال ایجاد کاراکتر Link است که این کاراکتر از بازی Tears of the Kingdom  الهام گرفته شده است و با قابلیت‌های استفاده از Ascend و Fuse همراه است.

وقتی حرف از کاراکترهای بازی Super Smash Bros به میان می‌آید، کاراکتر Link بدون شک یکی از جالب‌ترین شخصیت‌هایی است که در این بازی‌ دنبال می‌شود. با هر بازی Smash Bros جدیدی که منتشر می‌شود، Link یک شخصیت کاملاً جدید بر اساس جدیدترین بازی خود دریافت می‌کند.

هیچ اطلاعاتی وجود ندارد در مورد اینکه بازی بعدی Super Smash Bros چه زمانی خواهد بود، اما به احتمال زیاد کاراکتر Link را بر اساس Tears of the Kingdom، جدیدترین بازی Legend of Zelda، دوباره طراحی خواهند کرد. اگر در نهایت چنین باشد، کاربر توییتر و مادساز با نام کاربری Claude1308 نکات عالی در این زمینه دارد؛ این مادساز در حال حاضر در حال ساختن نسخه خود از Link است که در این نسخه از برخی توانایی‌های او از Tears of the Kingdom استفاده می‌شود.

در توییتر، Claude1308  چند کلیپ از کار فعلی خود به اشتراک گذاشته است، که تاکنون دو قدرت اصلی را از Tears of the Kingdom  اقتباس کرده است. اولین موردAscend  است که به عنوان اقدامی برای ریکاوری Link است. هنگام استفاده از این قابلیت، Link می‌تواند مستقیماً از سطوح عبور کند یا اگر چیزی بالای سر او نباشد از Hover Stone استفاده کند.

حرکت بعدی که Claude1308 موفق به اجرای آن شده Fuse است که input خاصی به آن داده نشده است، در این قابلیت کاراکتر هم با شمشیر و هم با کمان کار می‌کند. در یک تریلر برای این مد، می‌توانیم ببینیم که Link می‌تواند هر چیزی را که انتخاب می‌کند با شمشیر خود یا با تیرهایش ترکیب ‌کند و آن را به یک پرتابه سریع‌تر تبدیل ‌کند.

اگر این نسخه ماد شده را با یک مود Archaic Tunic از مادساز GameBanana LN_310 ترکیب کنید، این نسخه از Link تقریباً مانند چیزی است که از او در بازی بعدی Smash Bros. انتظار دارید. این نسخه ماد شده در حال حاضر هنوز در حال پیشرفت است، اما اگر می‌خواهید نگاهی گذرا به آن داشته باشید، تریلر مربوط را در یوتیوب Claude1308  ببینید.

جدیدترین اخبار دنیای بازی و سرگرمی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.